دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/default.jpg

عاشقانه های کلاسیک۴: زنان کوچک


ناشر : افق
سال چاپ : ۱۳۹۲
تعداد صفحات : ۳۶۰
شابک : ۹۷۸۹۶۴۳۶۹۶۶۲۷


انقلاب اسلامی ایران از حوادث مهم قرن بیستم است که در عین ناباوری ناظران سیاسی و در شرایطی منحصربه فرد نسبت به انگاره های حاکم بر زمان خودش به وقوع پیوست و همین امر موجب شد تا تحلیل این پدیده براساس باورها و نظریات متعددی صورت پذیرد. گستردگی این تحلیل ها نتیجه گیری های متعدد و گاه متناقضی را نیز دربر داشته است که نیازمند تحلیل و بررسی بیشتر می باشد.
نقد کتب و منابعی که درباره زوایای مختلف تاریخ انقلاب اسلامی ایران نوشته شده اند، نیازمند توجه و دقتی است که باید با استناد به منابع متقن و مستدل انجام پذیرد. این امر از عوامل اساسی ترقی حافظه ی تاریخی و ملی یک ملت به شمار می آید و به کشف حقایق و روشن تر شدن موضوع می انجامد.
مرکز اسناد انقلاب اسلامی در راستای انجام رسالت خود در تدوین تاریخ انقلاب اسلامی، گام دیگری را در کنار کارهای پژوهشی متداول خود برداشته و طرح بررسی و نقد آثار مکتوب درباره ی انقلاب اسلامی ایران را نیز به مجموعه برنامه های پژوهشی خود افزوده است. تاکنون پنج مجلد از مجموعه ی نقد مذکور منتشر گردیده و اینک ششمین اثر از این مجموعه به جامعه ی علمی و علاقه مندان مطالعات انقلاب اسلامی تقدیم می شود.
در این مجلد، شش کتاب از نویسندگان داخلی و خارجی درباره ی ابعاد مختلف انقلاب اسلامی ایران ،توسط ناقدان محترم مورد بررسی و نقد قرار گرفته است.