دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/4414.jpg

پرسش ها و پاسخ ها: دفتر چهل و هشتم (مهارت های زندگی ویژه متاهلین) (جلد ۴۸)

علی احمد پناهی(مولف)
ناشر : دفتر نشر معارف
سال چاپ :
تعداد صفحات : ۲۹۶
شابک : ۹۷۸۹۶۴۵۳۱۵۶۴۹


برای خرید و مطالعه نسخه الکترونیک کتاب از اپلیکیشن پاتوق کتاب، اینجا کلیک کنید.

توضیحات
نظرات
«پرسش‏گری» از آغاز آفرینش انسان، رخ‏‌نمایی کرده، بر بال سبز خود، فرشتگان را فرانشانده، بر برگ زرد خود، شیطان را فرونشانده و در این میان، مقام آدمیت را نشان داده است.
آری، هر که سوال‏‌هایش آسمانی است، دانش و بینش، پاسخش خواهد بود. پویایی و پایایی «جامعه» و «فرهنگ»، در گرو پرسش‏‌های حقیقت طلبانه و پاسخ‌‏های خردورزانه است.
از افتخارات ایران اسلامی، آن است که از سویی، سرشار از جوانانی پاک دل، کمال خواه و پرسش‏گر می‌‏باشد و از دیگر سوی، از مکتبی غنی برخوردار است که معارف بلند آن، گوارا نوش دل‏های عطشناک پرسش‏گر و دانش‏جوست.
در راستای ترویج فرهنگ دینی، اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏‌ها، تاکنون بیش از سیصد هزار پرسش دانشجویی را در موضوعات مختلف اندیشه دینی، مشاوره، احکام و... پاسخ داده است.
آن‏چه پیش‌‏رو دارید، مهم‏ترین سوالات پیرامون مهارت‌‏های زندگی (ویژه متاهلین) است که توسط حجه‌‏الاسلام علی احمد پناهی (زیدعزه) پاسخ‏‌دهی و تالیف شده و توسط حجج اسلام محمدرضا احمدی، رضا وظیفه‌‏مند و دکتر حسن قدوسی‏زاده، بازنگری و ارزیابی شده است که از زحمات این عزیزان کمال تشکر و قدردانی می‏‌شود.