دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/4831.jpg

سینمای سلطه


ناشر : سفیر اردهال
سال چاپ : ۱۳۸۷
تعداد صفحات : ۲۱۴
شابک : ۹۷۸۶۰۰۵۱۲۷۱۹۵


کتاب «سینمای سلطه» با پژوهشی درباره نفوذ صهیونسیم در سینمای جهان و نشانه شناسی ردپای آن در هالیوود، را «مجید صفاتاج» گرد آوری کرده است.
صفاتاج در مقدمه کتاب می نویسد: صهیونیست ها از سینما به عنوان ابزاری پیشرفته برای تاثیرگذاری بر ذهن و فکر مردم برای تشکیل حکومت جهانی و سیطره تام و کامل بر دیگر ملت ها استفاده می کنند.
وی در ادامه کتاب با بررسی تاریخی پیشرفت سینما به مثابه یک صنعت و نیاز آن به سرمایه داری، رابطه صنعت و سینما را تحلیل می کند.
نویسنده در فصل ابتدایی کتاب با عنوان «سیطره صهیونیسم بر صنعت سینما»، تلاش های سازمان ها و دولت های وابسته به صهیونیسم را برای استیلا بر صنعت سینما شرح می دهد و برنامه های سازمان یافته آنان را تیتروار بیان می کند.
وی در فصل دوم به سینمای امریکا و هالیوود می پردازد و هالیوود را به عنوان یکی از ابزارهای دولت امریکا و صهیونسم جهانی برمی شمارد. وی سینمای هالیوود را بر آمده از دل تفکر صهیونیسم می داند. از دیگر بخش های این کتاب باید به سرفصل هایی چون: «سینمای اسراییل»، «کارگزاران و سینماگران صهیونیسم» و «نتیجه» اشاره کرد. وی در بخش پایانی با معرفی چند بازیگر و کارگردان سینما به هالیوود، از وابستگی آنان به تفکر صهیونیستی پرده بر می دارد.
از دیگر آثار نویسنده این کتاب می توان به آثاری چون: «سیمای صهیونیسم»، «سلطه پنهانی» و «سناریوی جنگ نفت» اشاره کرد.