دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/o_1be2s826i18dk1fs1o7414d416832g.jpg

صد راه برای ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس

استیو چندلر(مولف),مهدی امیری(مترجم)
ناشر : طاهریان
سال چاپ : ۱۳۹۳
تعداد صفحات : ۲۵۶
شابک : ۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۴۴-۸


برای خرید و مطالعه نسخه الکترونیک کتاب از اپلیکیشن پاتوق کتاب، اینجا کلیک کنید.

«صد راه برای ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس» نوشته استیو چندلر( -۱۹۴۴) نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. او در این کتاب ۱۰۰ روش را پیشنهاد کرده است که به وسیله آن می‌توان انگیزه و اراده حرکت را در خود برانگیخت.

وقتی این جهان را ترک کنیم، از خودمان یک سئوال خواهیم پرسید: ‌ چه تفاوتی ایجاد شد؟ اینکه من در این جهان بودم چه فرقی را بوجود آورد؟ و پاسخ به این سئوال نسبت به آنچه که ما از قبل بوجود آورده‌ایم متفاوت خواهد بود. تمام افکار و احساسات ما وقتی که در بستر مرگمان این سئوالات را می‌کنیم به هیچ وجه اهمیت نخواهد داشت، آنچه که مهم است عملی که ما انجام داده‌ایم و تغییری که آن ایجاد کرده است. کردار ما تمام آن چیزی است که اهمیت دارد.

در یکی از راه‌های پیشنهادی این کتاب می‌خوانیم:

«مودبانه از دوستانی که از تغییر در زندگی شما حمایت نمی‌کنند فاصله بگیرید. آنها دوستانی هستند که نباید باشند. آنها حسودند و هر دفعه که تغییری ایجاد می‌کنید موجب ترس آنها می‌شوید. آنها ایده‌های جدید شما را محکوم می‌کنند چون خودشان فاقد آن هستند. به بیان روشن‌تر شما را به آنجایی که قبلا‌ بوده‌اید باز می‌گردانند. از دوستان و آشنایانی که این کار را می‌کنند برحذر باشید. آنها از کاری که می‌کنند با خبر نیستند. آدم‌هایی که با آنها وقت می‌گذرانید زندگی شما را به یکی از این دو شکل تغییر خواهند داد. اگر با انسان‌های بدبین در ارتباط باشید آن‌ها شما را با خودتان به زیر می‌کشند و اگر با انسان‌هایی در ارتباط باشید که شما را حمایت می‌کنند که موفق و خوشحال باشید در مسیری از موفقیت و خوشحالی خواهید داشت در طول روز ما انتخاب‌های زیادی برای در نظر گرفتن اینکه با چه کسی باشیم و با چه کسی صحبت کنیم داریم.»