دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/o_1bhc70j75oao1opg1ic7578blj1s.jpg

اعتماد به نفس

باربارا دی انجلیس(مولف),لقمان سرمدی(مترجم),اکرم آرخ(ویراستار)
ناشر : سعید نوین
سال چاپ : ۱۳۸۹
تعداد صفحات : ۸۰
شابک : ۹۷۸۹۶۴۹۹۳۳۴۵۰


برای خرید و مطالعه نسخه الکترونیک کتاب از اپلیکیشن پاتوق کتاب، اینجا کلیک کنید.

درباره کتاب:
اعتماد به نفس عنوان کتابی است از باربارا دی انجلیس با ترجمه‌ی لقمان سرمدی که در ۸۰ صفحه و توسط انتشارات سعید نوین در سال ۱۳۸۹ به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از Confidence: finding it and living it، c2005.. موضوع اصلی این کتاب اعتماد به نفس است.
در این کتاب دکتر “باربارا دی آنجلیس” متخصص برقراری روابط و رشد شخصی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به منبع قدرت شخصی خود پی ببرید و به شخصیتی دست یابید که همیشه خواستار آن بوده اید زیرا شما در این کتاب به دلایل ضعف و تخریب شادی ها و موفقیت های خود پی میبرید و از چگونگی لذت بردن از لحظات زندگی تحت کشف راز ارتباطی خود با قدرت درونی خودتان آگاه می شوید تا بتوانید تحت کسب اعتماد به نفس معنوی احساسی زندگی تان را پر معنا تر و پر احساس تر کنید.

معرفی کتاب:
اعتماد به نفس را بیابید و با آن زندگی کنید.
آیا می خواهید به منبع اعتماد به نفس درونی خودتان دست یابید تا هر آن که و هر آن چه می خواهید باشید؟
در این پرفروش ترین کتاب سال، دکتر باربارا دی انجلیس تعریف دقیقی از اعتماد به نفس و خودباوری حقیقی را بیان می کند و ابزارهای لازم برای خلق اقتدار شخصی، اعتماد به نفس و عشق و شور و حرارت را چه در شغل و کار و چه در روابط در اختیار شما قرار می دهد.

بخشهایی از متن کتاب :

· چگونه به منبع نیروی بیکران درونی دست یابیم؟

· چگونه با ترس هایمان روبرو شده و با رویاهایمان زندگی کنیم؟

هنگامی که اعتماد به نفس و خود باوری خود را بر اساس “آن که” و ” آن چه” که به راستی هستید و نه بر اساس آن چه توانایی و پتانسیل انجام دادنش را دارید بنا می کنید ؛ چیزی در خود خلق کرده اید که هیچ کس و هیچ چیز یارای گرفتنش را از شما نخواهد داشت.
برای مثال اگر فروشنده ملک هستید و در این کار مهارت دارید فقط هنگامی که معامله ای را جوش داده اید احساس اعتماد به نفس و خود باوری می کنید و باقی اوقات این احساس خوب را ندارید – … – به همین دلیل است که بسیاری از مردم به کارشان اعتیاد پیدا می کنند.
برخی اوقات فکر می کنیم رسیدن به برخی موفقیت ها در زندگی می بایست احساس اعتماد به نفس زیادی در ما تولید کنند. با تلاش فراوان نیز به آن موقعیتها دست پیدا می کنیم. اما اعتماد به نفسی که به خود وعده داده بودیم خبری نیست ؛ پس احساس می کنیم شیادانی بیش نیستیم.
ماهیت اصلی اعتماد به نفس واقعی و راستین
اعتماد به نفس واقعی هیچ گونه ارتباطی با آن چه در زندگی بیرونی شما اتفاق می افتد ندارد. اعتماد به نفس واقعی زاییده شغل شما نیست . اعتماد به نفس راستین ؛ نتیجه باور قلبی و درونی شما به تواناییها و قابلیت های تان است. این باور که هر کاری را بخواهید ؛ میتوانید انجام دهید.
…بطور مثال اگر در یکی از سمینارهایم ۵۰۰ نفر شرکت میکردند احساس اعتماد به نفس مسکردم اما اگر در سمینار بعدی ۷۰ نفر حضور داشتند پر از شک و تردید و بی اعتمادی می شدم .