دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/o_1bu5ro4va1dl21apf1jq41irl1dmc3f.jpg

خستگی ناپذیر

عبدالمجید رحمانیان(مولف)
ناشر : موسسه فرهنگی پیام آزادگان
سال چاپ : ۱۳۹۲
تعداد صفحات : ۳۱۶
شابک :


برای خرید و مطالعه نسخه الکترونیک کتاب از اپلیکیشن پاتوق کتاب، اینجا کلیک کنید.

معرفی کوتاه
مروری بر دوران مختلف زندگانی و اسارت حجه‌الاسلام سید علی‌اکبر ابوترابی و بیان خاطراتی از زبان وی در این زمینه است. این کتاب در سه بخش تدوین و ارایه شده است. نخست ارتباط حجه‌الاسلام سید علی‌اکبر ابوترابی با شهید سید علی اندرزگو در دوران قبل از انقلاب و مبارزات آنان علیه حکومت پهلوی بیان گردیده و گوشه‌هایی از ویژگی‌های شهید سید علی اندرزگو از زبان وی بیان گردیده است. آنگاه آشنایی حجه‌الاسلام سید علی‌اکبر ابوترابی با افرادی مانند شهید مصطفی چمران و خاطراتی از دوران اسارت از زبان ایشان بیان گردیده است. در بخش سوم خاطراتی از سایر علمای هم عصر ایشان و نقل کراماتی از آنان نقل شده است.
توضیحات کتاب
از ماشین‌ پیاده‌ شدم، در حالی‌ که‌ با اسلحه‌ بودم. اسم‌ رئیس‌ پاسگاه‌ را سو‌ال‌ کردم. بعد رفتم‌ داخل‌ و به‌ اسم، او را صدا زدم.
نشستم‌ و با هم‌ مفصل‌ صحبت‌ کردیم‌ و من‌ حتی‌ به‌ عنوان‌ یک‌ عضو وابسته‌ به‌ ساواک‌ که‌ برای‌ بعضی‌ از تحقیقات‌ به‌ این‌جا رفت‌ و آمدمی‌ کند، خودم‌ را به‌ رئیس‌ پاسگاه‌ معرفی‌ کردم.
‌‌وقتی‌ که‌ من‌ این‌ صحبت‌‌ها را با رئیس‌ پاسگاه‌ می‌کردم، در حالی‌ که‌ اسلحه‌ به‌ کمرم‌ بود، آن‌ رفیق‌ ما روحیه‌‌ خودش‌ را باخته‌ بود و من‌ این‌ ناراحتی‌ را در قیافه‌‌ او می‌دیدم؛ اما من‌ هیچ‌ گونه‌ ضعف‌ و ترس‌ و دلهره‌ای‌ به‌ خودم‌ راه‌ نمی‌دادم".
ایشان‌ دارای‌ چنین‌ قلب‌ آرام‌ و روح‌ مطمئن‌ بود و رمز موفقیتهایش‌ هم‌ همین‌ بود.