دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/o_1bvpaun6e1lud1fkg5m65r1e0v10.jpg

روزنامه نگاری در جهان معاصر

دکتر عباس اسدی(مولف),منیژه پونکی(ویراستار)
ناشر : آثار فکر
سال چاپ : ۱۳۹۶
تعداد صفحات : ۳۴۴
شابک : ۹۷۸۶۰۰۷۴۹۲۱۲۳


برای خرید و مطالعه نسخه الکترونیک کتاب از اپلیکیشن پاتوق کتاب، اینجا کلیک کنید.

توضیحات:
از مقدمه کتاب: کتاب حاضر مجموعه‌ای از ۱۲ مقاله در حوزه روزنامه نگاری است، که در فاصله سال‌های ۱۳۹۲ - ۱۳۸۹ توسط نگارنده به تحریر در آمده و در فصلنامه‌های علمی پژوهشی یا علمی تخصصی و یا به مناسبت‌های مختلف منتشر گردیده است. چیزی که این مقالات را انسجام و وحدت می‌بخشد، علاوه بر موضوع آن‌ها، یعنی روزنامه نگاری، رویکرد حاکم بر آن‌هاست که یک رویکرد بین المللی است. به عبارتی، نوشتارهای منتشره در این کتاب، با توجه به تعدد و تنوع آن‌ها، به گونه‌ای معرف روزنامه نگاری در جهان معاصر می‌باشند.
معرفی کوتاه:
کتاب حاضر، مجموعه‌ای از سیزده مقاله با مضامین جدید در حوزه روزنامه‌نگاری معاصر جهان است. چیزی که این مقالات را انسجام و وحدت می‌بخشد، علاوه بر موضوع آن‌ها، یعنی روزنامه‌نگاری، رویکرد حاکم بر آن‌هاست که یک رویکرد بین‌المللی است. یکی از بنیادی‌ترین مقالات این کتاب، به تشریح قبض و بسط گفتمان‌های سیال از طریق روزنامه‌نگاری به‌خصوص روزنامه‌نگاری بین‌المللی می‌پردازد. این مقاله که در قالب کرسی‌های نظریه‌پردازی ارائه گردیده، مدعی است که، هر گفتمانی حاصل رابطه رویدادها و تفسیرهاست. بدین معنی که هر گفتمانی هویت خود را در بستر تفسیرها کسب می‌کند.
خلاصه اثر:
کتاب حاضر مجموعه‌ای از ۱۲ مقاله در حوزه روزنامه نگاری است، که در فاصله سال‌های ۱۳۹۲ - ۱۳۸۹ توسط نگارنده به تحریر در آمده و در فصلنامه‌های علمی پژوهشی یا علمی تخصصی و یا به مناسبت‌های مختلف منتشر گردیده است. چیزی که این مقالات را انسجام و وحدت می‌بخشد، علاوه بر موضوع آنها، یعنی روزنامه نگاری، رویکرد حاکم بر آنهاست که یک رویکرد بین المللی است. به عبارتی، نوشتارهای منتشره در این کتاب، با توجه به تعدد و تنوع آنها، به گونه‌ای معرف روزنامه نگاری در جهان معاصر می‌باشند.