دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی
http://nashrcdn.ir/i/10193.jpg

فرزندان قانون: روش های نظم آموزی به کودکان


ناشر :
سال چاپ :
تعداد صفحات : ۶۴
شابک : ۹۷۸۹۶۴۴۱۱۷۹۴۷


نگارنده در این اثر می کوشد به بررسی تاثیرات نظم و انضباط در شخصیت کودکان و راه های داشتن فرزندان با نظم و نقش آن در موفقیت های بزرگسالی بپردازد. فصل نخست این کتاب با عنوان برچسب زدن ممنوع به موضوعاتی مانند خود پنداره در کودکان و مهم ترین عوامل شکل دهی این ماجرا در کودک می پردازد.
فصل دوم این کتاب پیرامون نظم آموزی به کودکان است که اصول نظم آموزی به کودکان را در قالب ۱۰ محور مانند ابراز محبت به کودکان، تناسب قوانین با سن کودک، الگودهی به کودکان و ثبات و پرهیز از دو دلی را مطرح می کند.
فصل سوم این کتاب دارای عنوان «گام به گام از رویای نظم تا خود نظم» است. این فصل ۱۰ گام عملی نظم آموزی را توضیح داده که در گام نخست رفتاری را که می خواهید تغییر دهید تبیین می شود.
فصل چهارم کتاب فرزندان قانون دارای عنوان راه های تربیت کودک سر به ریز است که دارای موضوعاتی مانند «به کودک خود احترام بگذارید»، «از امر و نهی صرف بپرهیزید»، «به کودکان حق سخن گفتن بدهید» و «دلیل مقررات را توضیح دهید» است.
فصل پنجم این کتاب دارای عنوان «چگونه برگ جریمه صادر کنیم» است که در این فصل به طور کلی نحوه برخورد با بی انضباطی کودکان توضیح داده شده است.