دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

فرهنگ    (۲۶۵ کالا موجود است.)

 • رسانه ملی و فرهنگ کتابخوانی
  موجود نیست
 • تن و جان آدمی

  تن و جان آدمی

  کار آسانی نیست که درباره ی مسائل روز جامعه بنویسی، اما به ورطه های کنار راه مثل زرد نویسی، نصیحت گری بی بنیان، نگاه شماتت گرایانه، هیجان حادثه نگاری و مانند آنها نیفتی، مکرر نشوی، زندانی نظریه پردازی های دور از واقعیت خودت و دیگران نشوی، و هر بار، دست کم در قضاوت نه چندان سخت گیرانه ی خودت چیز مفیدی برای گفتن به مخاطبت به میان آورده باشی. امروز که بیش از یکسال از نوشتن آخرین یادداشت می گذرد، می بینم هر چند از زمان خبرهایی که بهانه این یادداشت بوده اند گذشته است، اما حکایتهایی مانند آن خبرها همچنان باقی هستند. هنوز ماجرای کودک آزاری ، جوابهای سربالای والدین و معلمان قدرتمدار، نقص آموزش، بی اعتنایی نهادهای اجتماعی به وظایفشان و به سازوکارهای معیوب اجتماعی موجود و نیز به رنج های آدمها، اسیدپاشی، مواد مخدر صنعتی، قتل قهرمانان ورزشی، نشناختن جان و تن خود و دیگران و بسیار چیزهای دیگر، جامعه ی رنجور و زخمی ما را بیش تر مبتلای رنج و زخم می کند...

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • آن روزها: علوم تجربی
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • سما (سیر مطالعات اسلامی) سطح۱

  سما (سیر مطالعات اسلامی) سطح۱

  کتاب سما مجموعه ای است که کتاب های متعددی را در قالب سیر مطالعات اسلامی در اختیار خوانندگان خود می گذارد. آثاری که در سما معرفی گردیده اند به تفکیک موضوعی دسته بندی شده اند؛ در هر موضوع آثار منتخب به ترتیب اولویت پیشنهادی جهت مطالعه، به همراه چکیده ای از کتاب ارائه شده است تا دورنمایی کلی از محتوای اثر را پیش روی خواننده قرار دهد. مجموعه کتابهای سیر مطالعاتی در چهار سطح تدوین گردیده اند. سطح اول برای دانش آموزان دبیرستانی و پیش دانشگاهی، سطح دوم برای جوانان در سطح دیپلم و سطح سوم برای دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی و سطح چهارم برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پیش بینی شده است. سما پاسخی به « چه بخوانیم؟ » است و موضوعات متنوعی از قبیل: حکمت و دین شناسی، اخلاق و عرفان، قرآن و حدیث، تاریخ، ادبیات، سیاست و غیره را در بر دارد.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • جوانان و تهاجم فرهنگی
  موجود نیست
 • قصه آفرینش در ایران پیش و پس از اسلام

  قصه آفرینش در ایران پیش و پس از اسلام

  گزیده: این اثر پژوهشی به مطالعه زیرساخت های داستانی و دراماتیک در اساطیر ایرانی می پردازد که در آن قصه های آفرینش جهان در اسلام و اساطیر کیش مهر و زرتشت مورد بررسی تطبیقی قرار گرفته است. فصول کتاب «قصه آفرینش در ایران پیش و پس از اسلام»، که حاصل دو سال تلاش و تحقیق مریم بصیری است، دربرگیرنده موضوعاتی همچون اساطیر و ادیان و کارکرد و جهان بینی آنها در ایران، اسطوره و قصه از دید قرآن، برپیدایش اسطوره آفرینش، قصه آفرینش در اسلام، نمودهای نمایشی آفرینش، نمود عینی اسطوره در ادبیات داستانی است. به گفته مولف، این پژوهش در کمک به محققان و دانشجویان این حوزه از آن جهت اهمیت دارد که عناصر و جنبه های داستانی اساطیر را با محوریت قصه آفرینش مد نظر قرار داده است.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • زن از دیدگاه اسلام و فمنینیسم
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • تطورات گفتمان های هویتی در ایران
  موجود نیست
 • اطلس پول
  ۳۰۰,۰۰۰ ريال