دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

فرهنگ    (۲۶۷ کالا موجود است.)

 • درآمدی بر اصول تحول فرهنگی
  ۳۷,۰۰۰ ريال
 • پایه های فکری جنگ نرم

  پایه های فکری جنگ نرم

  آنچه تاکنون درباره جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی گفته و نگاشته شده بیشتر معطوف به نقش رسانه ها و شبکه های اجتماعی در نیل به اهداف طراحان جنگ نرم بوده است اما تاکنون تاثیر مبانی فکری همچون معرفت شناسی، دین شناسی و ارزش شناسی کمتر تحلیل شده است. این تحقیق سعی کرده ضمن معرفی اجمالی از مبانی فوق، نقش هر یک را در جنگ نرم کنونی واکاوی کند تا بینش عمیق تری برای افسران مقابله با جنگ نرم فراهم شود. همانطور که موفقیت دفاع یا جنگ نظامی به شناخت دقیق سلاح ها، تاکتیک ها، ابزار و اهداف دشمن منوط است، موفقیت در جنگ نرم نیز وابسته به آن است که ماهیت، شیوه ها، ابزار و اهداف آن با نگاهی عالمانه و نه شتابزده، عاقلانه و نه احساسی، جامع و نه سطحی، بررسی شود.این کتاب در پی آن است که به پرسش هایی چون جنگ نرم چیست و با جنگ سخت و نیمه سخت چه نسبتی دارد؟، ویژگی ها و مولفه های جنگ نرم چیست؟، امتیازات جنگ نرم نسبت به سایر شیوه های تهاجم چیست؟ و روش ها و شگردهای جنگ نرم کدامند؟ پاسخ دهد. کتاب پایه های فکری جنگ نرم از یازده مقاله تشکیل شده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • باید رفت

  باید رفت

  این کتاب مجموعه‏ای از مقالات و یادداشتهای نویسنده است که خود روزنامه نگار و از اهالی مطبوعات است وبه دلیل سکونت در لبنان و ارتباط با فضای جدید و متفاوت، دغدغه‎ای تازه و نو داشته است. به سوی فرهنگ‏سازی برای زندگی و جامعه دینی، به پرورش مسلمان بین المللی بیندیشیم، اسلام گرافیکی، امام موسی صدر؛ زبان بین المللی اسلام، این قند پارسی که به هیچ جا نمی ‎رود!، تنفس مصنوعی درآخرین دقایق!، شنوندگان عزیز، صدای ما را… نمی ‎شنوید! ذلک فضل الله…، خون خدا در رگ جامعه، آداب ادب، سیاست فرهنگی ما در جهان عرب، از «روح الله» تا فضل الله «تفاوتهای بنیادین سخت ستیز و نرم ستیز در عصر ایمان، سرگرمی جدی است… باید باور کنیم!، یک شب آتش در نیستان …. هم فتاد!، فیلم سینمایی ۳۱۳، تعدادی از مقالات منتشر شده در این کتاب است.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • چه کسی گهواره را تکان خواهد داد؟(فمینیسم در ترازوی نقد ) (جلد ۹)
  ۳۷,۰۰۰ ريال
 • جریان شناسی فرهنگی بعد از انقلاب اسلامی ایران
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • نفحات نفت، جستاری در فرهنگ و مدیریت نفتی

  نفحات نفت، جستاری در فرهنگ و مدیریت نفتی

  کتاب "نفحات نفت" با عنوان فرعی "جستاری در فرهنگ و مدیریت نفتی" نوشته رضا امیرخانی که در نمایشگاه کتاب امسال چاپ نخست آن عرضه شده بود در کمتر از دو ماه به چاپ سوم رسید. به گزارش خبرنگار مهر، امیرخانی در مقدمه کتاب عنوان کرده‌ است: آنچه می‌نویسم به قول فرنگیها "اسی" است نه "آرتیکل". در این گوشه از عالم به آن می‌گویند نوشته‌ای اخوینی. از زمره اخوانیات. چیزی که میان برادران نگاشته می‌شود و باید برادرانه آن را خواند... و نه چیزی از زمره نوشته‌های دبیران، پس دبیرانه نیز نباید خواندش. تو هم ز روی کرامت چنان بخوان که تو دانی.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • غریزه مادری در مورد فرزندان،عشق و زندگی معنوی(فمینیسم در ترازوی نقد ) (جلد ۸)
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • فمینیسم
  ۱۴,۰۰۰ ريال
 • جریان شناسی فکری ایران معاصر
  ۱۸۰,۰۰۰ ريال