دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

معرفت شناسی    (۰ کالا موجود است.)

 • آخرین شرور

  آخرین شرور

  معرفی کوتاه:کتاب حاضر از مجموعه «داستان‌های مدرن کلاسیک»، دربردارنده سه داستان کوتاه آمریکایی است. داستان «نیتل دختری در نقش یک پسر ربانی»، ماجرای دختری به نام «نیتل» است که از کودکی همراه پدر به تورات خواندن مشغول بوده و از اعمالی که زن‌ها انجام می‌دادند متنفر شده بود. او با تعریف‌ها و تلقین‌های پدر کاملا روحیه مردانه پیدا کرده است. بعد از زمین‌گیر شدن پدر، نیتل خانه و کاشانه را فروخته و به شهر دیگری می‌رود. او با پوشیدن لباس مردانه و تغییر نام خود، به اعمال مردانه دست می‌زند و ماجراهای جدیدی را تجربه می‌کند. ایزاک بشویس سینگر نویسنده با استعدادی که برنده جایزه نوبل شد، بیشترین شهرتش را مدیون خلق داستان های کوتاهی است که در آنهااز آداب و رسوم مردم عامی و فرهنگ یهودی سخن می گوید تا مضامینی چون خوبی و بدی، اشتیاق و محدودیت، شور مذهبی و نقطه ضعف های شخصی همراه با فرد شوخ طبعی و مهربانی را نشان دهد. سه داستانین که از او در این کتاب گردآوری شده روایت های متفاوتی را بیان می کنند. ازدختری که تظاهر می کند مردی است که تورات می خواند تا یک شیطان درمانده و یک نویسنده کتلاش می کند حرف های یک بازمانده از واقعه هولوکاست را بفهمد و در نهایت این نویسنده توانا با شیوه ای زیبا و منحصر به فرد این مضامین تکراری را با جذابیتی خارق العاده شرح می دهد. توضیحات «آخرین شرور» نوشته ایزاک بشویس سینگر(۱۹۹۱-۱۹۰۲)، نویسنده لهستانی‌تبار آمریکایی برنده جایزه نوبل ادبیات سال ۱۹۷۸ است. این کتاب سه داستان کوتاه را در بردارد که به اجتماع و سبک زندگی جامعه آمریکایی می‌پردازد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «ینتل به دلال‌ها گفته بود که می‌خواهد خانه‌اش را بفروشد و به شهر دیگری برود و در آن‌جا با عمه‌اش زندگی کند. زنهای محل تلاش کردند تا او را از این کار منصرف کنند، واسطه‌های ازدواج هم گفتند که اگر او همینجا در یانو بماند، خیلی زود عاشق می‌شود و همسر مناسب خودش را پیدا می‌کند. اما ینتل کله شق‌تر از این حرفها بود. او آنقدر عجله کرد که خانه را به اولین پیشنهاد دهنده فروخت، اسباب و اثاثیه‌اش را هم خیلی ارزان فروخت. تمام آن پولی که از فروختن ارثیه‌اش به دست آورد صد و چهل روبل (واحد پول روسیه) بود. بعد از آن روز، یک شب آخر وقت، وقتی که شهر یانو در خواب بود، ینتل موهایش را با قیچی کوتاه کرد، آن‌ها را مرتب کرد و روی شقیقه‌اش ریخت و لباسهای پدرش را به تن کرد. لباسهای خودش و چند تا کتاب مقدس مربوط به آیین یهود، همراه با لباس و کلاه مخصوص دعا و نیایش را جمع کرد و داخل چمدان گذاشت و پای پیاده عازم رفتن به لابلین شد. در جاده اصلی، ینتل سوار درشکه‌ای شد که او را تا زموسک برد. از آن جا دوباره پای پیاده راهی شد. در طول راه جلوی یک مهمانخانه ایستاد و خودش را پسری به نام انشل معرفی کرد و گفت که دنبال عموی مرده‌اش می‌گردد. مهمانخانه پر بود از مردان جوانی که سفر می‌کردند تا در کنار عالمان یهودی سرشناس و با کمک آن‌ها تحصیل کنند. بحث و گفتگویی بر سر داشتن امتیازات بیشتر چند کشور مختلف بین چند عالم ربانی یهودی ارتدوکس جریان داشت.»

  موجود نیست
 • در باب هنر و زندگی

  در باب هنر و زندگی

  درباره کتاب در تمام طول تاریخ بعضی از کتاب‌ها جهان را تغییر دادند و شیوه نگاه ما به خودمان و دیگران را دگرگون کردند. آن‌ها به مباحث، اختلافات عقاید، جنگ‌ها و انقلاب‌ها الهام بخشیدند. آن‌ها زندگی‌های بسیاری را ساخته‌اند و تباه کرده‌اند. حالا نشر روزگارنو برای شما کارهای متفکران بزرگ، پیشگامان، اصلاح‌طلبان و طالع‌بینان را فراهم آورده است. ایده‌هایی که مدنیت را تکان داد و به ما کمک کرد تا آنچه اکنون هستیم باشیم. این کتاب شامل مقالاتی در خصوص تاملات جان راسکین در باب نیاز به آزادی فردی در قلمرو هنر و تحقیر تولیدات انبوه هنری عصر ویکتوریایی مه به شکلی بنیادین مفهوم طراحی خلاقانه و ایستادگی بر سر ایده‌های مربوط به زیباشناسی مدرن را تغییر داده، می‌باشد. توضیحات «در باب هنر و زندگی» نوشته جان راسکین (۱۹۰۰-۱۸۱۹)، مجموعه سخنرانی‌هایی از راسکین درباب هنر معماری گوتیک و کابرد آهن در طبیعت و هنر و سیاست است. جان راسکین، منتقد هنر انگلیس در دوران ویکتوریا و نیز حامی هنر، طراح و نقاش، یک متفکر اجتماعی برجسته و نیکوکار بود. او در موضوعات متنوعی مانند زمین‌شناسی، معماری، اسطوره شناسی، پرنده شناسی، ادبیات، آموزش و پرورش، گیاه‌شناسی و اقتصاد سیاسی نوشته است. سبک نوشتن او و فرم‌های ادبی نوشته‌هایش به همان اندازه متنوع بودند. توصیفات ظریف هنر در نوشته‌های اولیه اش بعدها جایگزین گفتگویی ساده برای تاثیر بیشتر افکارش شد. او در تمام نوشته‌های خود بر ارتباط بین طبیعت، هنر و جامعه تاکید کرده است. یقینا می‌دانید که لکه‌های اخرایی رنگی که اغلب تصور می‌شود باعث نابودی چشمه‌های شهرتان می‌شود، آهن در حالت زنگ زده است، و هنگامی که آهن زنگ زده را در سایر جاها می‌بیند عموما به این فکر می‌افتید که این ماده نه تنها مکانی که لکه‌های زنگ زدگی در آن ایجاد شده بلکه خود را نیز نابود کرده است، به عبارت دیگر، آهن زنگ زده، آهن از بین رفته است. این مطلب برای بکارگیری این عنصر در بسیاری از موارد صحیح است و از آن جا که نمی‌توانیم از یک چاقو یا تیغ زنگ زده همانند چاقو یا تیغ براق استفاده کنیم لذا به این نتیجه می‌رسیم که زنگ زدگی نقص بزرگی برای آهن محسوب می‌شود. اما همیشه این طور نیست. برعکس، کامل‌ترین و سودمندترین حالت این فلز هنگامی است که رنگ اخرایی به خود می‌گیرد و به همین دلیل نیز از استعداد بسیاری برای تغییر وضع به چنین حالتی برخوردار است. زنگ زدگی برای آهن نقص نیست بلکه یک حسن است و به همین جهت مشتاق دست یافتن به این حالت است...

  موجود نیست
 • اعتماد به نفس

  اعتماد به نفس

  درباره کتاب: اعتماد به نفس عنوان کتابی است از باربارا دی انجلیس با ترجمه‌ی لقمان سرمدی که در ۸۰ صفحه و توسط انتشارات سعید نوین در سال ۱۳۸۹ به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از Confidence: finding it and living it، c2005.. موضوع اصلی این کتاب اعتماد به نفس است. در این کتاب دکتر “باربارا دی آنجلیس” متخصص برقراری روابط و رشد شخصی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به منبع قدرت شخصی خود پی ببرید و به شخصیتی دست یابید که همیشه خواستار آن بوده اید زیرا شما در این کتاب به دلایل ضعف و تخریب شادی ها و موفقیت های خود پی میبرید و از چگونگی لذت بردن از لحظات زندگی تحت کشف راز ارتباطی خود با قدرت درونی خودتان آگاه می شوید تا بتوانید تحت کسب اعتماد به نفس معنوی احساسی زندگی تان را پر معنا تر و پر احساس تر کنید. معرفی کتاب: اعتماد به نفس را بیابید و با آن زندگی کنید. آیا می خواهید به منبع اعتماد به نفس درونی خودتان دست یابید تا هر آن که و هر آن چه می خواهید باشید؟ در این پرفروش ترین کتاب سال، دکتر باربارا دی انجلیس تعریف دقیقی از اعتماد به نفس و خودباوری حقیقی را بیان می کند و ابزارهای لازم برای خلق اقتدار شخصی، اعتماد به نفس و عشق و شور و حرارت را چه در شغل و کار و چه در روابط در اختیار شما قرار می دهد. بخشهایی از متن کتاب : · چگونه به منبع نیروی بیکران درونی دست یابیم؟ · چگونه با ترس هایمان روبرو شده و با رویاهایمان زندگی کنیم؟ هنگامی که اعتماد به نفس و خود باوری خود را بر اساس “آن که” و ” آن چه” که به راستی هستید و نه بر اساس آن چه توانایی و پتانسیل انجام دادنش را دارید بنا می کنید ؛ چیزی در خود خلق کرده اید که هیچ کس و هیچ چیز یارای گرفتنش را از شما نخواهد داشت. برای مثال اگر فروشنده ملک هستید و در این کار مهارت دارید فقط هنگامی که معامله ای را جوش داده اید احساس اعتماد به نفس و خود باوری می کنید و باقی اوقات این احساس خوب را ندارید – … – به همین دلیل است که بسیاری از مردم به کارشان اعتیاد پیدا می کنند. برخی اوقات فکر می کنیم رسیدن به برخی موفقیت ها در زندگی می بایست احساس اعتماد به نفس زیادی در ما تولید کنند. با تلاش فراوان نیز به آن موقعیتها دست پیدا می کنیم. اما اعتماد به نفسی که به خود وعده داده بودیم خبری نیست ؛ پس احساس می کنیم شیادانی بیش نیستیم. ماهیت اصلی اعتماد به نفس واقعی و راستین اعتماد به نفس واقعی هیچ گونه ارتباطی با آن چه در زندگی بیرونی شما اتفاق می افتد ندارد. اعتماد به نفس واقعی زاییده شغل شما نیست . اعتماد به نفس راستین ؛ نتیجه باور قلبی و درونی شما به تواناییها و قابلیت های تان است. این باور که هر کاری را بخواهید ؛ میتوانید انجام دهید. …بطور مثال اگر در یکی از سمینارهایم ۵۰۰ نفر شرکت میکردند احساس اعتماد به نفس مسکردم اما اگر در سمینار بعدی ۷۰ نفر حضور داشتند پر از شک و تردید و بی اعتمادی می شدم .

  موجود نیست
 • صد پیشنهاد برتر فروش

  صد پیشنهاد برتر فروش

  درباره کتاب : کتاب « پیشنهاد برتر فروش » شامل صد پیشنهاد برجسته و موفق در زمینه ی فروش می باشد . برخی افرادی که این پیشنهادات را مطرح کردند ، بازرگانان حرفه ای هستند که یاد گرفته اند چگونه از تجربیات دیگران به خوبی بهره ببرند . برخی از این افراد فروشندگانی بودند که آخرین فنون و شیوه های فن فروش بر مبنای ارائه ی راه حل فروش را فرا گرفته اند که در آن از محصولات و خدمات خود برای حل آن دسته از مشکلات مشتریان که بر آنها اشراف دارند ، استفاده می کنند . فهرست مطالب : پیش درآمد مقدمه یاری دهندگان دو پیشنهاد برتر فروش در تمام اعصار ده پیشنهاد برتر فروش برای ایجاد علاقه ده پیشنهاد برتر فروش برای ایجاد نیاز هفت پیشنهاد برتر فروش برای فروش از طریق هشت پیشنهاد برتر فروش برای معرفی محصول شما پنج پیشنهاد برتر فروش برای یادآوری این موضوع که همیشه راهی وجود دارد چهار پیشنهاد برتر فروش برای فروش در یک خرده فروشی کوچک شش پیشنهاد برتر فروش برای مواجه با محصولات و بازارهای دشوار هفت پیشنهاد برتر فروش برای فروشندگان شش پیشنهاد برتر فروش برای برنامه ریزی فروش های پیچیده سه پیشنهاد برتر فروش برای نزدیک شدن تدریجی به معامله ده پیشنهاد برتر فروش برای اجرای مدیریت حساب ها ده پیشنهاد برتر فروش برای مدیران فروش این کتاب به بررسی پیشنهاد هایی که در نظرسنجی در مورد تولید و فروش مستمر و موفق برتر بوده اند می پردازد.البته این پیشنهاد ها علوم موشکی نیستند بلکه ستونهایی هستند که دیگر فنون بهبود یافته ی فروش به آنها بستگی دارد.این کتاب به افرادی که باید پیشنهادها و عملکردهایشان را در اختیار مافوق و زیر دستان خود قرار دهند و هم چنین به فروشندگان حرفه ای تماموقت کمک خواهد کرد و طرز کار و طرز تفکر شما را در تمام موارد و از همه مهم تر عملکرد فروش شما را بهبود خواهد بخشید به این معنا که در کسب موافقت مردم نسبت به موقعیت خود و انجام کارهایی که ترجیح می دهید ، خواه با گرفتن ترفیع وخواه کسب دستور ، موفق تر خواهید بود. این کتاب برای تمام کسانی است که در کسب و کار خود با فروش سر و کار دارند. یعنی تمام افرادی که در عرصه تجارت فعال هستند. این کتاب به افرادی که باید پیشنهادها و عملکردهایشان را در اختیار مافوقها و زیردستان خود قرار دند و همچنین فروشندگان حرفه ای تمام وقت کمک خواهد کرد.

  موجود نیست