دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مطالعات فرهنگی    (۲۰۶ کالا موجود است.)

 • سما (سیر مطالعات اسلامی) سطح۱

  سما (سیر مطالعات اسلامی) سطح۱

  کتاب سما مجموعه ای است که کتاب های متعددی را در قالب سیر مطالعات اسلامی در اختیار خوانندگان خود می گذارد. آثاری که در سما معرفی گردیده اند به تفکیک موضوعی دسته بندی شده اند؛ در هر موضوع آثار منتخب به ترتیب اولویت پیشنهادی جهت مطالعه، به همراه چکیده ای از کتاب ارائه شده است تا دورنمایی کلی از محتوای اثر را پیش روی خواننده قرار دهد. مجموعه کتابهای سیر مطالعاتی در چهار سطح تدوین گردیده اند. سطح اول برای دانش آموزان دبیرستانی و پیش دانشگاهی، سطح دوم برای جوانان در سطح دیپلم و سطح سوم برای دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی و سطح چهارم برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پیش بینی شده است. سما پاسخی به « چه بخوانیم؟ » است و موضوعات متنوعی از قبیل: حکمت و دین شناسی، اخلاق و عرفان، قرآن و حدیث، تاریخ، ادبیات، سیاست و غیره را در بر دارد.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • جوانان و تهاجم فرهنگی
  موجود نیست
 • قصه آفرینش در ایران پیش و پس از اسلام

  قصه آفرینش در ایران پیش و پس از اسلام

  گزیده: این اثر پژوهشی به مطالعه زیرساخت های داستانی و دراماتیک در اساطیر ایرانی می پردازد که در آن قصه های آفرینش جهان در اسلام و اساطیر کیش مهر و زرتشت مورد بررسی تطبیقی قرار گرفته است. فصول کتاب «قصه آفرینش در ایران پیش و پس از اسلام»، که حاصل دو سال تلاش و تحقیق مریم بصیری است، دربرگیرنده موضوعاتی همچون اساطیر و ادیان و کارکرد و جهان بینی آنها در ایران، اسطوره و قصه از دید قرآن، برپیدایش اسطوره آفرینش، قصه آفرینش در اسلام، نمودهای نمایشی آفرینش، نمود عینی اسطوره در ادبیات داستانی است. به گفته مولف، این پژوهش در کمک به محققان و دانشجویان این حوزه از آن جهت اهمیت دارد که عناصر و جنبه های داستانی اساطیر را با محوریت قصه آفرینش مد نظر قرار داده است.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • تطورات گفتمان های هویتی در ایران
  موجود نیست
 • اطلس پول
  ۳۰۰,۰۰۰ ريال
 • پارادوکس روشنفکرانه

  پارادوکس روشنفکرانه

  کتاب سبک ادبی از دیدگاه زبان شناسی برخلاف کتاب های نوشته شده در این زمینه که صرفا به سبک های دوره ای شعر و نثر پرداخته اند، بر مبنای علمی به بررسی ویژگی های سبک فردی و مفاهیم بنیادی آن می پردازد و می توان آن را مبنایی برای توصیف سبک همه نویسندگان و شاعران و همچنین نقد آثار مختلف ادبی دانست. این کتاب از پنج فصل تشکیل شده که عناوین آن ها عبارتند از: «پیشینه مطالعات سبک و سبک شناسی»، «گونه ها و سبک های زبانی و نمود ادبی آن ها»، «سبک های دوره ای نثر و شعر فارسی»، «وزن در شعر و صنایع ادبی» و «عناصر سبک ادبی».

  موجود نیست
 • همسایه ما سایه ماست
  موجود نیست
 • پیامدهای گسست میان نسلها و راهکارهای مقابله با آن
  ۱۱,۰۰۰ ريال
 • بوی مهربانی
  ۱۴,۰۰۰ ريال