دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کلام امام و رهبری    (۳۵۶ کالا موجود است.)

 • وظایف متقابل حوزه و نظام اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  وظایف متقابل حوزه و نظام اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  کتاب حاضر، مروری بر نقش حوزه های علمیه در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و بایسته های حضور آنان در عرصه های مختلف و وظایف نظام جمهوری اسلامی ایران در قبال حوزه و حوزویان است. در این اثر سعی شده است خواسته های آیت الله سید علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران از حوزه و طلاب و فضلای آن برای حضور در عرصه های مختلف دینی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و به دست گرفتن مسئولیت های مختلف و فعالیت در نظام اسلامی به تصویر کشیده شده و در مقابل وظایف مردم و نظام در قبال آنان از منظر ایشان و با توجه به سخنان ایشان تبیین گردد. هدایت نظام اسلامی و مدیریت آن، ارایه الگوی سالم برای زندگی فردی و اجتماعی، کمک به استقلال اقتصادی کشور، تبدیل شده به یک پایگاه اندیشه، رسیدگی به امور حقوقی و قضاوت، زمان شناسی، پشتیبانی از نظام اسلامی، اصلاح فرهنگی و خانوادگی، تبلیغ دین و سیاست ورزی از حمله وظایف روحانیت در قبال حوزه و در مقابل حمایت و دفاع از نظام حوزه از وظایف نظام اسلامی در قبال حوزه از دیدگاه آیت الله سید علی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی عنوان شده است.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • تاملی در اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)
  ۷,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ در منظر مقام معظم رهبری
  ۲۲۵,۰۰۰ ريال
 • مدیریت امام خمینی
  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • امام خمینی تنها گزینه

  امام خمینی تنها گزینه

  دکتر فتحی شقاقی، دبیر کل شهید سازمان جهاد اسلامی فلسطین معروفتر از آن است که نیازی به معرفی داشته باشد. این اثر، شامل سه رساله ارزنده از دکتر شقاقی است که بارها در قاهره، بیروت، دمشق، ایران، ایتالیل و ... به زبان عربی چاپ شده است. کتاب اول تحت عنوان «امام خمینی تنها گزینه» که نخستین بار در «قاهره» منتشر شده، بخوبی اثبات می کندکه برای نجات ایران از سلطه امپریالیسم و صهیونیسم، تنها «امام خمینی و راه او می توانست رهایی بخش باشد ...» کتاب دوم او درباره مسئله ساختگی اختلاف بین شیعه و سنی است که وجود این اختلاف همیشه از سوی استعمار و مزدوران آن در دنیای اسلام دامن زده شده و امری کاملا ساختگی و غیر مطقی است. این کتاب نیز نخست در «قاهره» به عربی چاپ شده و سپس در ایتالیا- رم. و بعد در «تهران» تجدید چاپ شده و اینک ترجمه فارسی آن در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. سومین کتاب درباره «محور» اصلی بودن مسئله فلسطین و طرح اسلامی معاصر برای آزادی آن از سلطه صهیونیست ها است. مطالعه کتاب نوع اندیشه رهبری سازما جهاد اسلامی را درباره ایران، شیعه و سنی و مسئله فلسطین، بخوبی نشان می دهد.

  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • از هراره تا تهران

  از هراره تا تهران

  این کتاب با ارائه سبکی جدید، سعی دارد که ماجرای حضور مقام معظم رهبری در اجلاس سران عدم تعهد سال ۶۵ در کشور زیمبابوه و اتصال این اجلاس به اجلاس سران عدم تعهد تهران از نقش ایشان در معادلات سیاسی جهان پرده بردارد. مقدمه این کتاب خطبه اول نمازجمعه ۷ محرم سال ۶۵ شمسی است که مقام معظم رهبری در آن به مناسبت دهه محرم به تشریح قیام اباعبدالله الحسین(ع) و تبیین ظلم ستیزی و دلایل ایجاد ظلم بر بستر قیام عاشورا می پردازند. کتاب «از هراره تا تهران» در سه بخش اصلی هراره، از هراره تا تهران و تهران تدوین شده است. در بخش هراره حضور مقام معظم رهبری در اجلاس سران عدم تعهد هراره به صورت روزانه و لحظه به لحظه با توجه به اسناد موجود در رسانه های آن زمان روایت شده است. در پایان این بخش هم خطبه دوم نمازجمعه ای که در مقدمه آورده شده که شرح ماوقع سفر به اجلاس سران غیرمتعهدها در هراره توسط خود ایشان است، بیان می شود.

  ۹۳,۰۰۰ ريال
 • میزبانی از بهشت

  میزبانی از بهشت

  این کتاب ماجرای بازدید رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۷۶ از خانواده چند شهید در مشهد را بازگو می‌کند. در این کتاب آمده است: «رهبر انقلاب به خانه پنج خانواده از حق‌داران انقلاب می‌روند، که فرزندانشان را بر سر این حمایت اهدا کرده‌اند. آن گوهر نابی که به دست صهبا رسید، برخی از اطلاعات مربوط به این پنج دیدار است. همین اطلاعات اولیه، مدهوش‌کننده بودند. هر دیداری به فراخور شرایط خانواده و شهدایشان، نمک خاص و نکته‌های زیبای خودش را داشت.

  ۵۷,۰۰۰ ريال
 • قرارگاه های فرهنگی

  قرارگاه های فرهنگی

  در اردیبهشت سال ۱۳۹۲ مجموعه ای از فعالان پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی، توفیق شرف یابی به محضر مقام معظم رهبری می یابند. حرف های مهمی رد و بدل می شود، گزارش های متعددی داده و رهنمودها و توصیه های مهمی شنیده می شود. شاید بعضی از جملات بیان شده در این دیدار، مختص توجه همان مجموعه باشد، اما عموم صحبت ها ناظر به کلیت یک تشکل فرهنگی است که باید به آن توجه ویژه داشت. فضا و وقت جلسه باعث اختصار توصیه ها و نظرات گردید، لذا لازم بود برای تنظیم نقشۀ کلی قرارگاه های فرهنگی ضمن حفظ ترتیب نکات آن جلسه، از مطالب و نکات گفته شدۀ معظم له خصوصا در جلسات بخش های مختلف حزب جمهوری اسلامی در سال های اول انقلاب بهره جست تا بیش از این گذر زمان و کم التفاتی مطلعان، میان ما و آن معارف فاصله نیندازد. لذا کتابی ساخته شد با محوریت سخنان آن جلسه و مطالب مکمل سال های قبل، همراه با توصیف مصادیقی از شهدای انقلاب به سبک: شرح مکمل بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۲ با موضوع «پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» با دیگر بیانات معظم له سخنرانی اصلی، محور کتاب و به صورت برجسته و پررنگ نمایش داده شده و سایر متون که با قلم ریزتر در کتاب هستند، به عنوان شرح سخنرانی اصلی در کتاب جای دارند. این کتاب از مواردی همچون پی نوشت، نمایه و فهرست تفصیلی و… خالی نگه داشته شده تا حجم کتاب به صورت عملیاتی حفظ شود که بتواند همراه همیشگی باشد. پیش از این نیز کتابی با عنوان «دغدغه های فرهنگی» در اردیبهشت سال ۱۳۹۰ منتشر شد و تا امروز که سه سال از انتشار آن می گذرد، ما شاهد رشد آگاهی جامعه در سطوح مختلف نسبت به این دغدغه و نگرانی بوده ایم. شخصیت های مطرح فرهنگی، در رابطه با این دغدغه ها به صحبت و گفتگو پرداختند و بسیاری نیز آن بیانات را سرلوحه عمل خود قرار دادند. این دو کتاب در کنار هم قرار دارند و مطالعه هر دوی آن با شروع از کتاب دغدغه ها توصیه می شود. مطالعه هر یک، اکتفا از مطالعه دیگری نمی کند و فصل مشترک مطالب این دو کتاب، تنها به اندازه یک صفحه است. هدف کتاب «قرارگاه های فرهنگی» انتقال دستورالعمل است، آن هم از فرمانده عالی یا عالی ترین فرمانده. در انتهای آن جلسه (۱۳۹۲/۲/۲) از معظم له سوال کرده اند: «ادامه راه چگونه خواهد بود؟» ما تعمدا نکته ای از ایشان برای آن نیاورده و به همان جواب مختصر و کلیدی آقا بسنده کرده ایم، تا دچار تفسیر به رای نشویم اما، حقیقتا تداوم راه، به اطاعت کامل از ولی امر است. ولی امر، حجت خداست، تالی تلو معصوم است، نایب و مسئول دفتر امام غایب علیه السلام است، خلف صالح امام راحل و وارث علمای راستین است… و حالا زمان، زمان اطاعت است: «آنچه نقطه مهم تر عرض من است، خطاب به جوان هایی است که در سرتاسر کشور فعالیت های فرهنگی را به صورت خودجوش شروع کردند که بحمدالله خیلی هم وسیع شده است. من می خواهم بگویم آن جوان هایی که در تهران، در شهرهای گوناگون، در استان های مختلف، در خود مشهد، در بسیاری از شهرهای دیگر کار فرهنگی می کنند، با اراده خودشان، با انگیزه خودشان کارهای بسیار خوبی هم از آنها ناشی شده است که از بعضی از آنها ما بحمدالله اطلاع پیدا کردیم کار را هرچه می توانند به طور جدی دنبال کنند و ادامه بدهند. بدانند که همین گسترش کار فرهنگی در بین جوان های مومن و انقلابی، نقش بسیار زیادی را در پیشرفت این کشور و در ایستادگی ما در مقابل دشمنان این ملت، ایفا کرده است.»1393/1/1

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • تاثیر اندیشه های امام خمینی و رهبر بر بیداری اسلامی
  موجود نیست