دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کلام امام و رهبری    (۳۵۶ کالا موجود است.)

 • اشرافی گری (آسیب شناسی از نگاه مقام معظم رهبری)
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • آزادی در نگاه رهبر معظم انقلاب
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • خط امام (ره): بازخوانی تفکرات انقلابی حضرت امام روح الله خمینی

  خط امام (ره): بازخوانی تفکرات انقلابی حضرت امام روح الله خمینی

  این اثر شامل چهار بخش می باشد: - از پی چه آمده ایم؟ - موانع موجود بر سر راه - مسیری که باید پیموده شود - مشوقی برای ادامه مسیر

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • تحلیلی بر نگاه امام(ره) به هنر و رسانه

  تحلیلی بر نگاه امام(ره) به هنر و رسانه

  این کتاب که مرور و تحلیلی است بر بخشی از نظرات و اندیشه های امام خمینی(ره) در خصوص هنر و رسانه، در چهار فصل تنظیم شده است: نگاه ما به نگاه امام نسبت امام با هنر و رسانه نگاه امام به هنر نگاه امام به رسانه در لابه لای مباحث، نیم نگاهی نقادانه به وضعیت امروز کشور، و فاصله های آن با وضع مطلوب نیز صورت گرفته است و به صورت جسته و گریخته پیشنهادهایی در راستای عملیاتی شدن نظرات حضرت امام در عرصۀ هنر و رسانه نیز مطرح شده است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • فقیه و امت (تاملی در اندیشه انقلابی و سیاسی و روش اجتهادی امام خمینی(ره))
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • آخوند باید روحانی باشد
  ۲۷,۰۰۰ ريال
 • وحدت از دیدگاه امام خمینی

  وحدت از دیدگاه امام خمینی

  عزت و اقتدار اسلام و مسلمین از محورهای عمده و بلکه اصلی ترین بنیان اندیشه ها و آمال حضرت امام بود که سراسر عمر با برکت خویش برآن پای فشرد. برخلاف تصور دوستان جاهل یا دشمنان مکار در مکتب نظری و عمل امام، وحدت یک تاکتیک یا ابزار مصلحتی برای پیشبرد اهداف و مقاصد سیاسی انقلاب اسلامی نبود. برای امام وحدت از گسترده ترین عرصه آن که وحدت مستضعفان عالم در مقابل مستکبران است آغاز میشود ودر مراتب بعدی آن وحدت پیروان ادیان الهی در مقابل مشرکین و ملحدین، وحدت مسلمین، وحدت ملت و وحدت هر یک از اجزا و اقشار آن موضوعیت می یابد. «من باز سفارش می کنم کشور ما در مرحله بازسازی و سازندگی به تفکر، به وحدت و برادری نیاز دارد». «وحدت از دیدگاه امام خمینی» عنوان دفتر پانزدهم از مجموعه تبیان می باشد که دربرگیرنده، افکار و نظرات امام راحل در ارتباط با مسئله وحدت و نقش و اهمیت آن در شکل گیری و پیروزی نهضت و ضرورت حفظ آن جهت دفاع از اصول و آرمانهای انقلاب کبیر اسلامی می باشد. این اثر دارای شش فصل با عناوین ماهیت وحدت، ضرورت وحدت، روشهای ایجاد وحدت، آثار و نتایج وحدت، وجوه مختلف وحدت و خسارات ناشی از فقدان وحدت و بروز تفرقه می باشد که توسط موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام تهیه و به زیور طبع آراسته گردیده است.

  موجود نیست
 • مشتاقی و مهجوری: گزیده شعر تاجیکستان، افغانستان و پاکستان درباره امام خمینی(ره)وانقلاب اسلامی
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • نبرد خاموش (هفت ماه با رهبری پیرامون جنگ نرم)

  نبرد خاموش (هفت ماه با رهبری پیرامون جنگ نرم)

  گزیده: جنگ نرم؛ راست است، یک یعنی الان جنگ است. البته این حرف را من امروز نمیزنم، من از بعد از جنگ - از سال ۶۷ - همیشه این را گفته ام؛ بارها و بارها. علت این است که من صحنه را می بینم؛ چه بکنم اگر کسی نمی بیند؟!

  ۲۵,۰۰۰ ريال