دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کلام امام و رهبری    (۳۵۶ کالا موجود است.)

 • آزادی در نگاه رهبر معظم انقلاب
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • خط امام (ره): بازخوانی تفکرات انقلابی حضرت امام روح الله خمینی

  خط امام (ره): بازخوانی تفکرات انقلابی حضرت امام روح الله خمینی

  این اثر شامل چهار بخش می باشد: - از پی چه آمده ایم؟ - موانع موجود بر سر راه - مسیری که باید پیموده شود - مشوقی برای ادامه مسیر

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • تحلیلی بر نگاه امام(ره) به هنر و رسانه

  تحلیلی بر نگاه امام(ره) به هنر و رسانه

  این کتاب که مرور و تحلیلی است بر بخشی از نظرات و اندیشه های امام خمینی(ره) در خصوص هنر و رسانه، در چهار فصل تنظیم شده است: نگاه ما به نگاه امام نسبت امام با هنر و رسانه نگاه امام به هنر نگاه امام به رسانه در لابه لای مباحث، نیم نگاهی نقادانه به وضعیت امروز کشور، و فاصله های آن با وضع مطلوب نیز صورت گرفته است و به صورت جسته و گریخته پیشنهادهایی در راستای عملیاتی شدن نظرات حضرت امام در عرصۀ هنر و رسانه نیز مطرح شده است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • فقیه و امت (تاملی در اندیشه انقلابی و سیاسی و روش اجتهادی امام خمینی(ره))
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • آخوند باید روحانی باشد
  ۲۷,۰۰۰ ريال
 • وحدت از دیدگاه امام خمینی
  موجود نیست
 • مشتاقی و مهجوری: گزیده شعر تاجیکستان، افغانستان و پاکستان درباره امام خمینی(ره)وانقلاب اسلامی
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • نبرد خاموش (هفت ماه با رهبری پیرامون جنگ نرم)

  نبرد خاموش (هفت ماه با رهبری پیرامون جنگ نرم)

  گزیده: جنگ نرم؛ راست است، یک یعنی الان جنگ است. البته این حرف را من امروز نمیزنم، من از بعد از جنگ - از سال ۶۷ - همیشه این را گفته ام؛ بارها و بارها. علت این است که من صحنه را می بینم؛ چه بکنم اگر کسی نمی بیند؟!

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)

  دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)

  مهمترین خبر جهان در پاییز ۱۳۵۷ ظهور آیت الله خمینی بود. همان روزها بود که خبرنگاران از گوشه کنار جهان به پاریس سرازیر شده بودند تا از روزهای آیت الله خمینی رهبر ۷۶ ساله ی قیام ایران گزارش تهیه کنند. رسانه ها و خبرنگاران در فرانسه مسحور آیت الله خمینی بودند. سیاستمداران نیز تفاوت چندانی با خبرنگاران نداشتند. نگاهی به اسناد منتشر شده ی آرشیو ملی بریتانیا و خاطرات مقامات ارشد کشورهای آمریکا، انگلستان و فرانسه نشان می دهد آن ها از تاثیرگذاری بر آن چه در ایران اتفاق افتاد ناتوان بودند. کنفرانس سران چهار کشور غربی در گوادلوپ در آستانه انقلاب ایران نیز کاملا سردرگم بود. نیمه ی مهر ۱۳۵۷ آیت الله در پاریس بود و چهار ماه بعد نیمه ی بهمن ۱۳۵۷ در تهران حکم نخست وزیر دولت موقت انقلاب را صادر کرد. پیروزی انقلاب ایران شکستی عجیب و تلخ برای سرویس های اطلاعاتی غرب محسوب می شد. بسیاری از اندیشمندان و محققان را نیز شگفت زده کرد و بسیاری از آن ها یکی از مهمترین ارکان شناخت انقلاب ایران را در شناخت رهبر انقلاب ایران می دانستند. این کتاب روایتی از فراز و فرود ۸۷ سال زندگی سید روح الله موسوی خمینی است. روایت هایی از تلخ و شیرین خمین در روزگار کودکی تا روزهای حوزه ی علمیه قم. روایت روزهای قیام، بازداشت و تبعید. روایت روزگار طولانی زندگی سخت در نجف و پس از آن پیروزی انقلاب و در نهایت آخرین روزها و آخرین حرف های آیت الله سید روح الله خمینی.

  ۶۲۰,۰۰۰ ريال