دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کلام امام و رهبری    (۳۵۶ کالا موجود است.)

 • دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)

  دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)

  مهمترین خبر جهان در پاییز ۱۳۵۷ ظهور آیت الله خمینی بود. همان روزها بود که خبرنگاران از گوشه کنار جهان به پاریس سرازیر شده بودند تا از روزهای آیت الله خمینی رهبر ۷۶ ساله ی قیام ایران گزارش تهیه کنند. رسانه ها و خبرنگاران در فرانسه مسحور آیت الله خمینی بودند. سیاستمداران نیز تفاوت چندانی با خبرنگاران نداشتند. نگاهی به اسناد منتشر شده ی آرشیو ملی بریتانیا و خاطرات مقامات ارشد کشورهای آمریکا، انگلستان و فرانسه نشان می دهد آن ها از تاثیرگذاری بر آن چه در ایران اتفاق افتاد ناتوان بودند. کنفرانس سران چهار کشور غربی در گوادلوپ در آستانه انقلاب ایران نیز کاملا سردرگم بود. نیمه ی مهر ۱۳۵۷ آیت الله در پاریس بود و چهار ماه بعد نیمه ی بهمن ۱۳۵۷ در تهران حکم نخست وزیر دولت موقت انقلاب را صادر کرد. پیروزی انقلاب ایران شکستی عجیب و تلخ برای سرویس های اطلاعاتی غرب محسوب می شد. بسیاری از اندیشمندان و محققان را نیز شگفت زده کرد و بسیاری از آن ها یکی از مهمترین ارکان شناخت انقلاب ایران را در شناخت رهبر انقلاب ایران می دانستند. این کتاب روایتی از فراز و فرود ۸۷ سال زندگی سید روح الله موسوی خمینی است. روایت هایی از تلخ و شیرین خمین در روزگار کودکی تا روزهای حوزه ی علمیه قم. روایت روزهای قیام، بازداشت و تبعید. روایت روزگار طولانی زندگی سخت در نجف و پس از آن پیروزی انقلاب و در نهایت آخرین روزها و آخرین حرف های آیت الله سید روح الله خمینی.

  ۶۲۰,۰۰۰ ريال
 • آب آیینه آفتاب (مجله)
  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • دانشجو و نوآوری علمی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  دانشجو و نوآوری علمی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  گزیده: از آنجا که مبحث پلورالیزم بدون آنکه تعریفی جامع از خود ارائه دهد، تنها بر تعدد ادیان صحه گذاشته و ادعا می کند که حقیقت در دین خاصی خلاصه نشده و تمام ادیان الهی و حتی تمام مکاتب بشری نیز بهره ای از حقانیت برده اند؛ لازم است برای بررسی هرچه دقیق تر آن به سویه های مختلف آن پرداخته شود . کتاب حاضر سعی دارد این بررسی را در چهار سویه از این دیدگاه به انجام رسانده و آن را تشریح کند. پلورالیزم در عرصه واقعیت، پلورالیزم در عرصه معرفت شناسی ، تعدد حجت و بالاخره پلورالیزم در عرصه اجتماع و رفتار سویه های مختلف این مبحث هستند که در این کتاب مورد نقد قرار داشته اند.

  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • سلوک ذیل شخصیت امام خمینی(ره)
  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • حرکت امام خمینی (ره) و تجدید حیات اسلام
  ۳,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ و عرصه فرهنگی:اصول، مبانی، ضرورتها، مسئولیت ها

  فرهنگ و عرصه فرهنگی:اصول، مبانی، ضرورتها، مسئولیت ها

  گزیده: این اثر، بحث فرهنگ و عرصه فرهنگی را از کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی که به اعتراف فرهنگ شناسان، احاطه و تسلط عمیق و گسترده ای با این مقوله دارند. در معرض افکار و اندیشه مردم مسلمان، به ویژه جوانان و دانشجویان قرار می دهد. فرهنگ مثل آب، هوا و غذا، از ضروریات زندگی است. فرهنگ شکل و شیوه زندگی، آداب و رسوم و عادات مردم است. فرهنگ تجلی باورهای یک ملت در عرصه حیات فردی و اجتماعی است. به همین جهت مثل آب و هوا و غذا، هرچه پاک تر و سالم تر و مقوی تر باشد، آن ملت، با نشاط تر، سالم تر و سعادتمند خواهد بود. به عقیده نویسنده، در چنین دنیای بی فرهنگ و سردمداران آلوده و شیطان صفت و شرارت آفرین، نظامی قد برافراشت که مبتنی بر فرهنگ اسلام بود. اسلامی که توانمندی های الهی خود را در انسان سازی و تمدن آفرینی، نشان داده بود. اینک در عصر فرهنگ مادی، این ندای اسلام است که مجددا انسان ها را به هویت فطری و الهی خویش می خواند و بطلان تئوری های غربی را روشن و قطعی می سازد. این اسلام است که جوامع بشری و مسلمانان را به مردم سالاری دینی و احیای ارزش های انسانی و استقامت در برابر آلودگی ها و زورگویی های شیاطین فرامی خواند. جمهوری اسلامی، الگویی ارائه داد که نظام فکری و سیاسی لیبرال دمکراسی غرب را در چالشی عظیم قرار داد. پوچی، دوگانگی و تعفن این نظام آرایش شده را برملا ساخت. قساوت و خونریزی و زیر پا گذاردن تمامی شعارهای حقوق بشری و صلح دوستی و خردورزی غرب به سرکردگی آمریکا، نتیجه دون مایه گی فرهنگ غربی است که در مصاف با فرهنگ اسلامی، بیرون می ریخت. کتاب حاضر در ۹ دفتر، مطالبی را درباره موضوع فرهنگ و عرصه فرهنگی، مطرح می کند. «تعاریف، جایگاه و الزامات کار فرهنگی»، «تبادل فرهنگی و تهاجم فرهنگی تفاوت ها و پی آمدها»، «تاریخچه مقابله تفکر مادی با تفکر معنوی و دینی، ماهیت فرهنگ منحط و فاسد غرب، ویژگی ها و پی آمدها»، «عوامل، ابزارها و شیوه ها در تهاجم فرهنگی غرب»، «موفقیت غرب در تهاجم فرهنگی در دوران طاغوت و عوامل موثر در این موفقیت ها»، «چرایی تهاجم فرهنگی غرب به جمهوری اسلامی ایران»، «اهداف اصلی غرب در تهاجم فرهنگی»، «راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی و لوازم و ضرورت ها» و «وظایف اقشار تاثیرگذار و مهم در پیشگیری و مقابله با تهاجم فرهنگ غرب»، عناوین نه گانه دفاتر این اثرند.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • وحدت و همگرایی
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • اقتصاد و عرصه اقتصادی از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل توجه به دشمن اصلی (جلد ۱۴)

  سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل توجه به دشمن اصلی (جلد ۱۴)

  "شبکه باور" کتابی است که برای تحقیق درباره استدلال و به کارگیری این فن، پایه ای فلسفی فراهم می آورد و در آن نویسندگان، با تاکید بر نقش و اهمیت زبان در فهم و بیان اندیشه ها، پرسش هایی چون؛ چه معیاری در اختیار ماست تا بگوییم فردی صدق یک جمله را باور دارد؟ مطابق باور ما چه تصوراتی صادق اند و چرا؟ و غیره، را پاسخ می گویند. کتاب حاضر مشتمل بر نه فصل: باور و تغییر باور، مشاهده، بداهت، شهادت زبانی، فرضیه، استقرا تمثیل و شهود، تایید و ابطال، تبیین، اقناع و ارزیابی تدوین شده است که هر فصل، موضوع جداگانه ای را مورد بررسی قرار می دهد. در پایان هر فصل با بهره جویی از موضوعاتی که در ارتباطات روزمره ما با یکدیگر مطرح اند، تمرین هایی برای دانشجویان فراهم آمده و در آنها راجع به شکل گیری استدلال های ما و دیگران و آزمون آنها پرسش هایی طرح می شود. توانایی نویسندگان این کتاب به ویژه کواین بر خوانندگان پوشیده نیست. این نویسنده توانا کتاب های بسیاری را به یادگار گذاشته که از آن میان می توانیم به " کلمه و شیء" و " نظریه مجموعه ها و منطق آن" اشاره کنیم. کتاب حاضر نیز هرچند با همکاری نویسنده ای دیگر فراهم آمده است، با آرا و سبک نگارش وی مطابقت تام دارد. مترجم این کتاب نیز پس از برگزیدن اثر با وسواس و دقت بسیار آن را به زبان فارسی برگرداند و پس از اتمام کار، استاد مصطفی ملکیان سراسر متن ترجمه را با متن اصلی مطابقت داده است.

  ۴۲,۰۰۰ ريال