دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

حدیث    (۱۴۶ کالا موجود است.)

 • پای درس امام صادق(ع): نگاهی موحدانه به شگفتیهای آفرینش (ترجمه توحید مفضل)

  پای درس امام صادق(ع): نگاهی موحدانه به شگفتیهای آفرینش (ترجمه توحید مفضل)

  کتاب توحید مفضل از جمله یادگارهای معنوی حضرت امام صادق (ع) است که در آن از شگفتی های آفرینش سخن گفته شده است. از آنجا که مخاطب امام در این گفتار توحیدی ، مفضل - یکی شاگردان امام - بوده ، این اثر معنوی به توحید مفضل شهرت یافته است. این سخن منسوب به امام ششم (ع) ، بارها به زبان فارسی ترجمه شده است. اینک ترجمه توحید مفضل به قلم آقای محمدمهدی رضایی و با پاورقی های خواندنی این مترجم موفق، به شیفتگان معارف دینی تقدیم می گردد. گفتنی است که نشر جمال، پیش از این، توحید مفضل را برای کودکان تهیه کرده و در مجموعه ای به نام دیدنی های خدا منتشر ساخته است.

  موجود نیست
 • گنجینه (نهج البلاغه)
  ۱۱۰,۰۰۰ ريال
 • نگین هستی
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • احادیث جعلی
  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • آسمانی ترین مهربانی

  آسمانی ترین مهربانی

  کتاب آسمانی ترین مهربانی مجموعه ای است از احادیث قدسی و نبوی و سخنان معصومین علیهم السلام درباره ی حضرت جواد الائمه (ع) که توسط سید مهدی شجاعی جمع آوری شده است. برای سهولت کار خواننده، منبع هر حدیث یا روایت ذیل مطلب همراه با توضیح (در صورت نیاز) درج شده است. بخش های پایانی کتاب اختصاص دارد به ذکر چند نمونه از نامه هایی که امام جواد به افراد مختلف نوشته اند، مشخصات ظاهری امام، نام ها و کنیه ها و القاب حضرت، زیارت نامه ی حضرت جواد به نقل از سید بن طاوس به همراه ترجمه و در آخر چند حدیث از سخنان گهربار امام آمده است.

  ۳۳,۰۰۰ ريال
 • نان نعمت خداست (بر اساس سخنی از حضرت محمد (ص))
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • نهج البلاغه (دشتی)
  ۲۰۰,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ نامه اذان

  فرهنگ نامه اذان

  فرهنگ نامه ی اذان، مدخلی دیگر از دانش نامه ی میزان الحکمه است که به صورت مستقل، منتشر می شود. در این دانش نامه، واژاه ها و اصطلاحاتی که در قرآن و حدیث، کاربرد فرهنگی گسترده ای دارند، به ترتیب الفبایی، با نظمی نوین و با ذکر نمونه کاربردها (شواهد)، معناشناسی و تحلیل و تبیین می گردند و چنانچه کاربرد فرهنگی ویژه و بسامد استفاده ی بالایی داشته باشد، به صورت کتاب مستقل (با عنوان «فرهنگ نامه» یا «حکمت نامه») نیز منتشر می شوند. در این فرهنگ نامه، مسائل مهمی همچون: آغاز تشریع اذان، اهمیت گسترش اذان، حکمت ها و پیام های فردی و اجتماعی و سیاسی اذان، آثار و برکات اذان، چگونگی اذان و تفسیر باطن آن، ارزش اذان گو و حق موذن، و نیز اذان زنده، از منظر قرآن و احادیث اسلامی مورد بررسی قرار گرفته است.

  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ نامه آرزو

  فرهنگ نامه آرزو

  فرهنگ نامه آرزو، مدخلی دیگر از دانش نامه میزان الحکمه است که به صورت مستقل، منتشر می شود. در این دانش نامه، واژه ها و اصطلاحاتی که در قرآن و حدیث، کاربرد فرهنگی گسترده ای دارند، به ترتیب الفبایی، با نظمی نوین و با ذکر نمونه کاربرد ها (شواهد)، معناشناسی و تحلیل و تبیین می گردند و چنانچه کاربرد فرهنگی ویژه و بسامد استفاده بالایی داشته باشند، به صورت کتاب مستقل (با عنوان «فرهنگ نامه» یا «حکمت نامه» ) نیز منتشر می شوند. در این فرهنگ نامه، مسائل مهمی همچون: نقش آرزو در زندگی، گم شده حقیقی انسان، راه رسیدن به آرزو ها، فواید کوتاه کردن آرزو، خطر آرزو های طولانی، خاستگاه آرزو های بیهوده و زیان های آرزو های پوچ و بیهوده، از مناظر قرآن و احادیث اسلامی، مورد بررسی قرار گرفته است.

  ۷,۰۰۰ ريال