دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

عبادات و ادعیه    (۱۱۷ کالا موجود است.)

 • فلسفه زیارت و آیین آن

  فلسفه زیارت و آیین آن

  گزیده: زیارت که یکی از راههای عام وصول به ساحت ربوبی است از دو منظر قابل تامل و بحث است؛ اول از نقطه نظر علم کلام. زیرا اعتقاد به امامت و پیوند قطعی و ناگسستنی امت با امام از نظر مباحث کلامی ایجاب می کند که انسان معتقد، چه در حال حیات ظاهری و چه پس از آن، خود را دور از محضر آنان نداند و این پیوند قلبی را حفظ نماید. دوم از نقطه نظر فقهی است. چرا که پس از تثبیت مبانی نظری زیارت، در بعد عملی ، فرد معتقد، مکلف به یک سلسله اعمال و وظایفی است تا وظیفه خود را نسبت به موالیان حقیقی و انبیا و اوصیای والایش انجام دهد. از این رو کتاب حاضر در دو بخش مستقل از هم نگاشته شده که یک بخش به بعد نظری زیارت می پردازد و بخش دیگر به بعد عملی آن. نویسنده در این کتاب متعرض آراء مخالفین در مورد زیارت قبور نگشته است و در صدد پاسخگویی به شبهات آنان نیست بلکه بیشتر ناظر به تعالیم مترقی شیعی در باب زیارت است. بخش اول کتاب با عنوان «فلسفه زیارت» در مورد مفهوم شناسی زیارت و ضرورت، اهمیت و اهداف آن مطالبی را ارائه نموده است. بخش دوم نیز با عنوان «آیین زیارت»، به ذکر یک سری از آداب زیارت می پردازد.

  ۴۸,۰۰۰ ريال
 • مفاتیح دانشجویی
  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • ادب فنای مقربان  (جلد ۵)
  ۱۴۵,۰۰۰ ريال
 • صحیفه کامله سجادیه

  صحیفه کامله سجادیه

  صحیفه سجادیه که در عرف اهل عرفان و مناجات به زبور آل محمد(ص) مشهور است یادگار شاهد بزرگ کربلا، سیدساجدین امام زین العابدین (ع) است. این کتاب که مجموعه ۵۴ دعاست حربه امام سجاد(ع) در مقابله با حاکمان ستمگر روزگار خویش و هریک از دعاهای آن به مثابه تیری آتشین در چله کمان مومنان است که اگر با آهی از سر صداقت و مظلومیت پرتاب شود بی گمان بر هدف استجابت خواهد نشست. مترجم گرانقدر جواد فاضل با برگردان روان این ادعیه به زبان شیوای فارسی حقیقتا حقی عظیم برگردان خوانندگان این صحیفه دارد.

  ۱۶۰,۰۰۰ ريال
 • سینای نیاز

  سینای نیاز

  این کتاب هم شرح دعاهای روزانه ماه رمضان است. البته با قلمی صمیمی تر و جوان پسند تر. جواد محدثی در با ذکر مقدمه ای کوتاه درباره نیایش به زیبایی کتاب خود افزوده است. این کتاب دلنشین هم برای دعاهای روزانه در ماه رمضان و نجواهای این ماه پیشنهاد میشود.

  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • دعای ندبه (پیام مهدی)
  ۳,۵۰۰ ريال
 • دعای کمیل (پیام مهدی)
  ۳,۰۰۰ ريال
 • کلیات مفاتیح الجنان (وزیری)
  ۲۰۰,۰۰۰ ريال
 • سر استجابت دعا
  ۱۲,۰۰۰ ريال