دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کلام    (۷۴۶ کالا موجود است.)

 • راهنمای آموزش و پژوهش در نهج البلاغه

  راهنمای آموزش و پژوهش در نهج البلاغه

  محتوای ژرف و عمیق در قالب الفاظ و عبارات فصیح و ملیح و جامیعت نهج البلاغه از آن اثری جاودانه ساخته است تا آنجا که هر پژوهشگری ژرف نگری آن را بالاتر از کلام بشر و پایین تر ازکلام خالق می یابد و (اخ القرآن) را زیبنده آن می داند. این مجموعه در قالب چهار بخش تهیه شده است بخش اول به مباحث مقدماتی نهج البلاغه اختصاص یافته بخش دوم با عنوان پژوهش موضوعی یک به مهمترین مباحث اعتقادی، احکام الهی، و اخلاق پرداخته بخش سوم با عنوان پزوهش موضوعی دوم به شیوه ای دیگر چهل موضوع از معارفت اسلامی از منظر نهج البلاغه را تبیین نموده است و بخش پایانی به پژوهش ترکیبی نهج البلاغه اختصاص دارد.

  ۱۳۰,۰۰۰ ريال
 • بر کرانه نور

  بر کرانه نور

  در این کتاب آیات امامت که شامل آیه ی ولایت، آیه اولی الامر، آیه ی تبلیغ، آیه اکمال دین، آیه ی صادقین، آیه ی مودت، آیه ی منذر، آیه ی مباهله، آیه ی تطهیر، آیه ی انذار، آیه ی وزارت، آیه ی علم الکتاب، و آیه ی مسوولون ،است بر اساس قرآن کریم و با تاکید بر تفاسیر اهل سنت بررسی می شود.

  ۳۳,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : چنین کنند بزرگان (جلد ۹)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : تفاوت چهره ها (جلد ۱۰)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : بصیرت در کربلا (جلد ۶)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • پژوهشی در سند و محتوای زیارت عاشورا
  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : گریه و سیاهپوشی (جلد ۷)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : عزاداری (جلد ۸)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : عطر سیب (فضائل زیارت امام حسین(ع)) (جلد ۱۱)

  کتاب پرسمان : عطر سیب (فضائل زیارت امام حسین(ع)) (جلد ۱۱)

  از پنج داستان این کتاب داستان کریستبل درازترین و تنها داستانی از قرن هجدهم است، زمانیکه ادبیات انگلیسی جنبه تفننی به خود گرفت و مصنوعی و متوسل به رنگ آمیزی جنسی در جبران کم محتوایی شد. در این میان ساموئل کولریچ در ابتکاری براساس تئاتر یونان باستان چند داستان نوشت که یکی از آن ها همین کریستبل است. داستان از عشق شدید شوالیه لیونل و دختر زیبا و پارسا و خداپرست او کریستبل می گوید چنان که شوالیه پیر، اما زمانی نامدار، فدا کردن ثروت افسانه ای اش را در برابر کوچک ترین خواست این دختر پارسا به صفر می گذارد... فتانه ای زیبا که ادعا می کند دختر دوست قدیمی شوالیه لیونل، لرد تریمین است به صحنه می آید. او جادوگری مطلق است و در زمان کمتر از یک نیم روز شوالیه را از دخترش می راند و طلسمی بر زبان کریستبل می گذارد که او را ناتوان به گفتن حقایق درباره وقایع اتفاق افتاده و فریب کاری این جادوگر زیبا به پدرش می کند. داستان در شعر است و براساس فرم یونانی باستان هرازچند گاهی به روانکاوی وقایع و عاملان آن می پردازد. اما نتیجه گیری را به خواننده می سپارد. این روانکاوی ها به رغم حفظ ظرافت زبانی عمیق و دقیق اند و مورد برداشت مستقیم و بدون ذکر منشا، فروید (۱۸۵۹ - ۱۹) روان شناس اتریشی، در نظریات خود بر ارتباط افراد با هم قرار گرفته اند.

  ۱۰,۰۰۰ ريال