دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کلام    (۷۴۶ کالا موجود است.)

 • رسالت حسینی

  رسالت حسینی

  گزیده: حرکتی که دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ با تسخیر لانه جاسوسی امریکا در تهران آغاز کردند، بی تردید در تاریخ مبارزات ملت های تحت سلطه، نقطه عطف به شمار می رود. هنگامی که اسناد موجود در سفارت به دست آمد و گزارش های مستند دخالت امریکا در امور داخلی ایران و طراحی توطئه های مختلف، قبل و بعد از پیروزی انقلاب، آشکار شد، هم چنین به دلیل حمایت امام خمینی(ره) از این اقدام ، افشاگری درباره سیاست ها و روش های امریکا در برخورد با تحولات ایران و سایر کشورها آغاز گردید و امام خمینی(ره ) رهبری حرکت دانشجویان را شخصا برعهده گرفت. اسناد منتشرشده ، ده ها موضوع کوچک و بزرگ را در شیوه های اعمال سلطه و نحوه مداخله در امور ایران و سایر کشورها توسط امریکا را نشان می دهد. این اسناد می گوید که بین جناح های امنیتی (سازمان سیا)، نظامی (پنتاگون ) و سیاسی (وزارت امور خارجه ) اختلاف نظرها و تحلیل های متفاوتی وجود داشته است . خاطرات منتشرشده دست اندرکاران امریکایی نشان می دهد که آن چه در مورد غربی ها و به ویژه امریکایی ها درباره برنامه ریزی های دقیق و بلندمدت تبلیغ می شود، عمدتا اغراق آمیز و به دور از واقعیت است . اسناد و خاطرات نشان می دهد که در امریکا اختلاف نظرات عمیقی وجود دارد و گاهی این اختلاف ها به حذف طرف مقابل به هر وسیله و شیوه ای می انجامد. به علاوه ، این تفکر که ابرقدرت ها برای ده ها سال آینده برنامه ریزی کرده و دیگران تنها مجری سیاست های از پیش تعیین شده آن ها هستند با تردید جدی روبرو می شود. اکنون تلاش واحد اسناد موسسه مطالعات و پژوهش های سیاسی بر آن است تا مجموعه اسناد لانه جاسوسی را که قبلا توسط دانشجویان پیرو خط امام در ۷۴ جلد منتشر شده و یک جلد منتشر نشده که حاوی زندگی نامه تعدادی از رجال سیاسی است را در ۱۱ جلد به بازار نشر عرضه کند. در مجموعه جدید، برای کاهش حجم صفحات و سهولت استفاده محققین ، متن اسناد حروفچینی شده و تصاویر اسناد هر جلد در یک قطعه CD با قابلیت جستجو در متن به همراه کتاب ارائه می شود. در هر جلد از مجموعه ، علاوه بر فهرست مطالب در ابتدا، فهرست اعلام نیز در پایان کتاب آمده است . شایان ذکر است که برای حفظ اصالت متن اولیه که اینک یک سند تاریخی شمرده می شود، متن پیشین عینا در حروفچینی چاپ جدید نیز آمده و ضمن رعایت امانت داری ، هیچ گونه دخل و تصرفی در محتوا و متن اسناد انجام نشده است .

  موجود نیست
 • گفتارهایی پیرامون نهضت حسینی
  موجود نیست
 • امام حسین علیه السلام از دیدگاه دانشمندان شرق و غرب و علمای اهل سنت
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • شیعه ما

  شیعه ما

  کتاب حاضر دربردارنده سفارش ها و دستورالعمل های سلوکی امام صادق(ع) به «عبدالله بن جندب» است. عبدالله بن جندب از علمای بزرگ شیعه و یکی از راویان مورد اطمینان در سده دوم هجری و از یاران امام صادق (ع)، امام کاظم(ع) و امام رضا(ع) است. سند روایتی که دراین کتاب مورد بحث است، در کتاب «تحف العقول» اثر دانشمند شیعه، فقیه و محدث بزرگ، «ابو محمدحسن بن علی بن حسین بن شعبه حرانی» است که در قرن چهارم هجری و معاصر شیخ صدوق می زیست. لازم به ذکر است که در این رهنمودها امام به آسیب های اجتماعی و هنجاره و ناهنجاری ها نیز اشاره کرده اند.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • اشکها می پرسند
  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • امام حسین علیه السلام از زبان رسول خدا صلی الله علیه و آله به روایت اهل تسنن
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • اخبات

  اخبات

  تحلیلی از مراحل سلوک

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • قضا و قدر از نگاه اسلام

  قضا و قدر از نگاه اسلام

  گزیده: این کتاب در سه بخش «تبیین بحث قضا و قدر»، «تحلیل بحث قضا و قدر» و «شبهات» تنظیم و تدوین شده است که هر بخش حاوی فصولی مجزا است. نویسنده در بخش اول به تبیین بحث قضا و قدر می پردازد و در چهار فصل به تاریخچه بحث، تعریف قضا و قدر اعم از تعاریف لغوی و قرآنی، روایات و اصطلاحی پردازد. بخش دوم به تحلیل موضوع قضا و قدر می پردازد. این دو فصل به تحلیل فلسفی و همچنین تحلیل نقلی(قرآن کریم و روایات معصومین(ع) مسئله قضا و قدر می پردازد. نویسنده در بخش سوم به بررسی شبهات در حوزه قضا و قدر پرداخته و در سه فصل به تحلیل شبهه جبر و اختیار و نظرات اشاعره و معتزله و امامیه، تحلیل شبهه بداء در جهاد و هجرت و همچنین تحلیل شبهه در قضا و قدر و همچنین تحلیل شبهه مخالفت دعا کردن با اعتقاد به قضا و قدر پرداخته است.

  ۳۱,۰۰۰ ريال
 • در امتداد عاشورا
  ۲۱,۰۰۰ ريال