دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مذاهب اسلامی    (۴۳ کالا موجود است.)

 • پرسش ها و پاسخ ها: دفتر سی و پنجم (جریان شناسی بهائیت) (جلد ۳۵)

  پرسش ها و پاسخ ها: دفتر سی و پنجم (جریان شناسی بهائیت) (جلد ۳۵)

  در این کتاب یک پزشک متخصص اطفال، دنیای کودک سه ساله را با توجه به جنبه های حرکتی، رشد عاطفی و زبانی، رشد رفتاری و سرشت او تشریح می کند و درباره انضباط، روابط با اطرافیان و نیز برنامه های پیش دبستانی راه کارهایی عرضه می نماید. بخش اول به آشنایی با دنیای درونی کودک اختصاص یافته است. در این بخش رشد حرکتی، گفتاری و عاطفی، توانایی های ادراکی و نوع خلق و خوی کودک بررسی شده است. در بخش دوم موارد عملی مانند تغذیه، خواب، بازی و ایمنی، نظم و ترتیب، روابط با دیگران، عزت نفس، تولد نوزاد جدید و مشکلات رفتاری تشریح می شود. در این بخش، چندین فصل به تشریح راه های پرورش کودک تیز هوش، خلاق و علاقه مند به یادگیری اختصاص یافته است.

  ۴۹,۰۰۰ ريال
 • خوارج از دیدگاه امام علی علیه السلام

  خوارج از دیدگاه امام علی علیه السلام

  گزیده: جنگ نرم؛ راست است، یک یعنی الان جنگ است. البته این حرف را من امروز نمیزنم، من از بعد از جنگ - از سال ۶۷ - همیشه این را گفته ام؛ بارها و بارها. علت این است که من صحنه را می بینم؛ چه بکنم اگر کسی نمی بیند؟!

  موجود نیست
 • پشت پرده وهابیت
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان (بهائیان در عصر پهلوی) (جلد ۳)

  نیمه پنهان (بهائیان در عصر پهلوی) (جلد ۳)

  این کتاب نوشته مرحوم احمد ‏الهیاری، یکی از اعضای سابق کانون مجله نویسندگان ایران است. ‏ مرحوم الهیاری پس از بیداری از خواب غفلت اومانیسم و ‏مارکسیسم، در سال های آخر عمرش تمام تلاش خود را وقف روشنگری و افشای ‏چهره پلید عمله های استکبار کرد، چنانکه امروز علاوه بر آثار منتشر شده اش، چندین ‏کتاب گران سنگ منتشر نشده در کارنامه خویش ثبت کرد، آثاری که هر یک به مصداق آب در خوابگه مورچگان، با افشاگری های خود، خواب ‏دوستان سابق وی را خواهد آشفت، چنان که به مانند زمان فوتش، زبان به عقده گشایی خواهند گشود.‏ روان شاد احمد اللهیاری در این کتاب با توجه به حضورش در کانون نویسندگان، مرکز ‏پژوهش های تلویزیون ملی، مجله تماشا، واحد مرکزی خبر، روزنامه کیهان و همچنین ‏حضور در محافل بهائیان به افشای نقش مخرب بهائیان در عرصه سیاست و اقتصاد ‏ایران اسلامی در زمان حکومت رضاخان و پسرش محمد رضا پرداخته است و از آنجا ‏که سال ها در عرصه نویسندگی و پژوهشگری حضور داشته است دست نوشته ‏های وی بیانگر زوایای ناگفته و پنهان مانده از نفوذ و حاکمیت اقلیت فرقه بهائیت در ‏ارکان رژیم پهلوی است. ‏ خاطرنشان می شود، دوره رضاخان (حضور بهائیان پس از کودتا)، فعالان بهایی در ‏حوزه فرهنگ، (رابطه هویدا با روشنفکران، کارگزار فرقه بهائیت در مطبوعات عصر ‏پهلوی)، بهائیان در مسند قدرت، (بهائیان و مستشاران آمریکایی و لایحه ‏کاپیتولاسیون)، معرفی برخی از نظامیان بهایی،( ایادی، ازهاری، جم، خسروانی و ‏‏...) از عناوین این کتاب است. ‏ همچنین کارنامه برخی از غارتگران بهایی (هژبر یزدانی، ثابت و .....)‏ بهائیان در گذر زمان ‏‎)‎ماجرای تخریب حظیره القدس) دیگر سرفصل های کتاب بهائیان ‏در عصر پهلوی است. ‏ برپایه این گزارش، بخش اسناد و تصاویر، فهرست اعلام و متن وصیت نامه مرحوم ‏اللهیاری خطاب به مدیر دفتر پژوهش های موسسه کیهان در شمار دیگر فصول کتاب ‏است.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان (سایه شوم، خاطرات یک نجات یافته از بهائیت) (جلد ۲)
  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • دست های شیطانی: بررسی عملکرد فرقه ضاله بهائیت در ایران
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • محوریت باطل در عالم

  محوریت باطل در عالم

  گزیده: در این کتاب، محوریت باطل در عالم از ابتدای خلقت تا زمان وفات حضرت رسول اکرم(ص) بررسی و تبیین شده است. با توجه به این که سرآغاز ترویج تفکر مهدویت، دشمن شناسی بوده و تا محوریت باطل در عالم شناسایی نشده و مورد هدف قرار نگیرد، نشر معارف ناب میسر نخواهد شد. در این اثر تلاش شده تا با استفاده از بخشی از تحقیقات «آیت الله دکتر روح الله فرهی» در قالب سخنرانی، اشاراتی تاریخی و بیان کلیات محوریت باطل از ابتدای خلقت تا پایان زندگی حضرت ختمی مرتبت(ص) شناسایی شود. کتاب، مشتمل بر شش فصل است. در فصل نخست به بررسی اصل تاریخ، خصوصیت، عوامل تحریف و آغاز عناد در آن پرداخته شده و در فصل بعدی واقعیت وجودی شیطان، مطالعه گردیده است. فصل سوم کتاب، به معرفی قوم بنی اسرائیل اختصاص دارد و در فصل چهارم، نگارنده به شناخت یهود و بررسی برخی خصایص این قوم از منظر قرآن کریم پرداخته است. در فصل پنجم، انحراف تثلیث و نقش یهود در شکل گیری آن شرح داده شده و در آخرین فصل، موضع گیری یهود در برابر اسلام و رسول اکرم(ص) بررسی و تبیین گردیده است.

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • شیعه شناسی اهل سنت وچالش های فراروی آن
  موجود نیست