دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مذاهب اسلامی    (۴۳ کالا موجود است.)

 • گزیده ای از اندیشه برخی شخصیت های تقریبی
  موجود نیست
 • گفتارهای در نقد وهابیت
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • تافته جدا بافته :نقد باورهای جریان سلفی وهابی

  تافته جدا بافته :نقد باورهای جریان سلفی وهابی

  تافته جدا بافته روایتی در قالب نامه و گزارشی از یک گفتمان اعتقادی میان تفکر اصیل شیعی و جریان نوپای سلفی است که با محور قرآن، شش موضوع اصلی را به چالش کشانده و ضمن اشاره به کژروی سلفیان وهابی در باور و رفتار، از سنت نبوی(ص)، حقیقت را نمایش گذارد. این کتاب حکایت برجستگی، نبوغ، تکلیف مداری، نشاط علمی و موثر بودن جوانی به نام (احسان) به عنوان شخصیت محور متن است که از نگاه شش راوی اصلی در موقعیت های مختلف توصیف می شود. کتاب با نامه هایی از دوست احسان درباره تکفیر آغاز می شود و در پنج فصل دیگر، یادداشت های پدر، همسر، روحانی، استاد و هم سفر احسان، درباره موضوعاتی چون تجسیم و تشبیه، توحید و شرک، توسل، شفاعت، زیارت و تبرک ارائه می گردد. هر فصل یک موضوع شاخص دارد و با موضوعاتی همخوان ذیل یک عنوان مشترک جمع شده است. حاشیه های بلند و کوتاه، پرونده های متصل و ممزوح هر ناتمه است که به اقتضای موضوع باز و بسته می شود و گاه مهم تر از متن نمود پیدا می کند.

  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • ماضی استمراری: سلفی گری در جهان اسلام از وهابیت تا القاعده

  ماضی استمراری: سلفی گری در جهان اسلام از وهابیت تا القاعده

  در جهان امروز، دین دارائی که خواستار بازگشت به دوران طلایی گذشته شان باشند هم میان مسلمانان بسیاراند هم میان یهودی ها و مسیحی ها. آن ها گروه تشکیل می دهند، هم راهی با عقل امروزی و دنیای جدید را بی دینی می نامند و سعی می کنند دین داران را به دین راستین (به تعبیر خودشان) باز گدانند. میان مسلمانان،این گروه ها به سلفی (سلف = گذشته) مشهورند. تحلیل گروه های اجتماعی پیچیده است، به پیچیدگی تمام اعضایشان. اگر مبنای گروه مذهب باشد و سیاست و قدرت هم در کار باشند، تحلیل گروه پیچیده تر و سخت تر می شود. این کتاب کتاب تحلیل نیست، از صدر اسلام آغاز کرده ایم و تلاش کرده ایم نشان دهیم چگونه سلفی گری در اسلام از ابن تیمیه به ابن عبدالوهاب رسیده است، از صوفی های هند به طالبان و از گرایش های آرام البنا به القاعده

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • وهابیت استمراری فکر امویان
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • سلفی گری در آئینه تاریخ
  موجود نیست
 • نیمه پنهان (پشت پرده تشکیلات: خاطرات عضو سابق فرقه بهائیت) (جلد ۳)

  نیمه پنهان (پشت پرده تشکیلات: خاطرات عضو سابق فرقه بهائیت) (جلد ۳)

  در این کتاب که سی و سومین جلد از مجموعه کتاب های نیمه پنهان به حساب می آید، یکی از نجات یافتگان فرقه بهائیت داستان زندگی خود را از لحظه تولد در میان بهائیان تا لحظه رهایی از این فرقه شوم باز می گوید و سعید سجادی با قلم شیرین خود این داستان را به رشته تحریر در می آورد. بهزاد جهانگیری در دوران خدمت سربازی در جنوب علی رغم علم و اطلاع سازمان عقیدتی- سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بهایی بودن وی، مورد لطف و اعتماد روحانیون جهادگر قرار می گیرد تا جایی که خود را در صفوف نماز جماعت مسلمانان جا می زند تا برای لحظه ای هم که شده خود را از کابوس فرقه ضاله بهائیت رها سازد. وی یادآور می شود که بهائیان در طول جنگ برای پیروزی صدام حسین و اشغال کشور دست به دعا بودند و ادعا می کردند جمهوری اسلامی نابود می شود، چون از اسرائیل به ما بشارت داده شده است که با پیروزی صدام، تاریخ به سود ما رقم خواهد خورد. جهانگیری در دوران نوجوانی حتی در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، همراه با مردم کوچه و بازار اشک می ریزد، اما به دلیل اسارت در زنجیرهای نامرئی فرقه، پر پروازی برای رهایی نمی یابد تا اینکه مهر ورزیدن به یک دختر او را در مسیر جدیدی قرار می دهد، مسیری که او را در برابر اعضای محفل بهائیان قرار می دهد و سرانجامی جز شکست ندارد بدین سان او در برابر اعضای محفل که مورد حمایت سازمان ملل متحد و رادیوهای بیگانه اند، می ایستد و فصلی جدید را در زندگی اش رقم می زند.

  ۶۴,۰۰۰ ريال
 • نسیم همبستگی
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • بهائیت آنگونه که هست
  ۴۰,۰۰۰ ريال