دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

شیعه    (۲۴۷ کالا موجود است.)

 • مقتل مفید

  مقتل مفید

  این کتاب با خلاصه زندگی نامه شیخ مفید آغاز می شود و با آمدن متن اصلی عربی به همراه ترجمه روان فارسی در صفحات روبروی هم، در فصل های مجزا به شرایط شکل گیری واقعه عاشورا می پردازد. در مقدمه این کتاب به همراه توضیح کوتاهی درباره مقتل ها، آمده است: کتاب هایی که به نام مقتل الحسین(ع) است، جریان شهادت امام حسین(ع) را گزارش کرده اند. مقتل به کتاب هایی که درباره واقعه کربلا تالیف شده اند، نیز گفته می شود. این کتاب با سرفصل هایی همچون؛ «ادله امامت و گوشه ای از فضایل امام حسین(ع)»، «اقدامات امام(ع) پس از مرگ معاویه»، «سبب دعوت و جریان قیام و شهادت امام(ع)» و... آغاز شده و با جریاناتی همچون شهادت مسلم بن عقیل و خروج امام از مکه و تشویف پیامبر اکرم(ص) به ادامه حرکت امام حسن(ع) ادامه می یابد. فصل های پایانی این مقتل همچون مقاتل دیگر به رشادت یاران امام حسین(ع) پرداخته و در بیانی صریح و با درنظر گرفتن حقایق این واقعه، در فصلی مجزا گوشه ای از فضایل امام حسین(ع) و ثواب زیارت او و ذکر مصیبت آن حضرت را توضیح می دهد. در دیگر فصل های پایانی اسامی شهدای کربلا و اسامی فرزندان امام حسین(ع) آورده شده است.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • مقتل الحسین علیه السلام(علامه عسکری)
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • عقل و عشق در حریم عاشورا

  عقل و عشق در حریم عاشورا

  کتاب حاضر نخستین مجلد از مجموعه کتاب های تولید شده از برنامه های "معرفت" با عنوان عقل و عشق در حریم عاشورا است که از ویژگی های بارز آن می توان به بیان مطالب عمیق حکمی و عرفانی در قالب الفاظ و اصطلاحات روشن برای فهم دقیق مطلب برای عامه مردم در کنار خواص اشاره کرد. کتاب " عقل و عشق در حریم عاشورا" روایتی تاریخی از حادثه عاشورا نیست، بلکه در حد خود به مبانی معرفتی این حادثه پرداخته که در آن میان، بحث از عقل و عشق برجستگی بیشتری دارد.

  موجود نیست
 • آذرخش کربلا
  ۸۸,۰۰۰ ريال
 • مقتل دربندی (سعادت ناصریه)

  مقتل دربندی (سعادت ناصریه)

  کتاب سعادات ناصری ترجمه فارسی کتاب اسرار الشهاده ایشان است که به همان شیوه نگارش یافته است. این کتاب در ۱۳ فصل به بررسی ابعاد مختلف واقعه کربلا می پردازد.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • مقتل علامه مجلسی
  ۳۵۰,۰۰۰ ريال
 • کرشمه حسن (نظری اجمالی بر جنبه های عارفانه ی نهضت عاشورا

  کرشمه حسن (نظری اجمالی بر جنبه های عارفانه ی نهضت عاشورا

  این کتاب حاوی فصولی با عناوین موحد زیستن، حسن ظن به خدا و کارهای خداوند، توکل، آرامش و صبر، رضا، عبادت، عبودیت، آزادگی و حریت، تسلیم و تفویض، علو همت ، مناعت طبع، کرامت و عزت نفس، خلاقی، عشق و جانبازی؛ همراه با متن و ترجمه ی زیارت عاشورا می باشد.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • cd آخرالزمان
  موجود نیست
 • قیام حسینی اندیشه خمینی در بیداری اسلامی
  موجود نیست