دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

شیعه    (۲۵۲ کالا موجود است.)

 • عاشورا در مصاف با استیلا

  عاشورا در مصاف با استیلا

  نویسنده این کتاب در معرفی این کتاب این گونه می گوید: روش نگارش این کتاب به تقلید از قلم امام راحل و با تکیه بر کلام جدید است؛ اما نه چنان پر از مباحث عقلی است که ملالت انگیزد و نه چندان خالی از آن که رخوت خیزد. ترتیب سخن در پنج فصل نگارش یافته است و رمز گشایی واژگان کددار هر فصل با قطره هایی از دریای علم حضرت روح الله میسر شد. این پژوهش با هدف برآورد تواناییی رویارویی در روز عاشورا، به پرسشی اساسی درباره ظرفیت انسانی و گنجایش نیکو منشی افراد انجامید. از این رو، تلاش کردیم تا ضمن هر فصل،با به کارگیری واژگان مناسب، از بار معنایی عناوین برای ایفاد مضامین آن استفاده کنیم؛ هر چند مشق این کار پیش تر،با مطالعه مجموعه آثار علامه شهید مرتضی مطهری فراهم آمده بود. با آنکه آثار آن علامه شهید فزون ترین حجم کتاب هایی است که تا کنون از یک نویسنده مطالعه کرده ام، مایلم تمام فروتنی خود را به حضرت روح الله امام خمینی تقدیم کنم.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • منشور ستایشگری:جستاری پیرامون رهنمودهای مقام معظم رهبری به جامعه مداحان و ذاکران
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • مروری بر مقتل سید الشهداء علیه السلام
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • بلاغ عاشورا
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • شفاء الصدور: شرح کامل و ارزنده زیارت عاشورا
  ۲۰۰,۰۰۰ ريال
 • مقتل مفید

  مقتل مفید

  این کتاب با خلاصه زندگی نامه شیخ مفید آغاز می شود و با آمدن متن اصلی عربی به همراه ترجمه روان فارسی در صفحات روبروی هم، در فصل های مجزا به شرایط شکل گیری واقعه عاشورا می پردازد. در مقدمه این کتاب به همراه توضیح کوتاهی درباره مقتل ها، آمده است: کتاب هایی که به نام مقتل الحسین(ع) است، جریان شهادت امام حسین(ع) را گزارش کرده اند. مقتل به کتاب هایی که درباره واقعه کربلا تالیف شده اند، نیز گفته می شود. این کتاب با سرفصل هایی همچون؛ «ادله امامت و گوشه ای از فضایل امام حسین(ع)»، «اقدامات امام(ع) پس از مرگ معاویه»، «سبب دعوت و جریان قیام و شهادت امام(ع)» و... آغاز شده و با جریاناتی همچون شهادت مسلم بن عقیل و خروج امام از مکه و تشویف پیامبر اکرم(ص) به ادامه حرکت امام حسن(ع) ادامه می یابد. فصل های پایانی این مقتل همچون مقاتل دیگر به رشادت یاران امام حسین(ع) پرداخته و در بیانی صریح و با درنظر گرفتن حقایق این واقعه، در فصلی مجزا گوشه ای از فضایل امام حسین(ع) و ثواب زیارت او و ذکر مصیبت آن حضرت را توضیح می دهد. در دیگر فصل های پایانی اسامی شهدای کربلا و اسامی فرزندان امام حسین(ع) آورده شده است.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • مقتل الحسین علیه السلام(علامه عسکری)
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • عقل و عشق در حریم عاشورا

  عقل و عشق در حریم عاشورا

  کتاب حاضر نخستین مجلد از مجموعه کتاب های تولید شده از برنامه های "معرفت" با عنوان عقل و عشق در حریم عاشورا است که از ویژگی های بارز آن می توان به بیان مطالب عمیق حکمی و عرفانی در قالب الفاظ و اصطلاحات روشن برای فهم دقیق مطلب برای عامه مردم در کنار خواص اشاره کرد. کتاب " عقل و عشق در حریم عاشورا" روایتی تاریخی از حادثه عاشورا نیست، بلکه در حد خود به مبانی معرفتی این حادثه پرداخته که در آن میان، بحث از عقل و عشق برجستگی بیشتری دارد.

  موجود نیست
 • آذرخش کربلا
  ۸۸,۰۰۰ ريال