دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

شیعه    (۲۵۲ کالا موجود است.)

 • مقتل دربندی (سعادت ناصریه)

  مقتل دربندی (سعادت ناصریه)

  کتاب سعادات ناصری ترجمه فارسی کتاب اسرار الشهاده ایشان است که به همان شیوه نگارش یافته است. این کتاب در ۱۳ فصل به بررسی ابعاد مختلف واقعه کربلا می پردازد.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • مقتل علامه مجلسی
  ۳۵۰,۰۰۰ ريال
 • کرشمه حسن (نظری اجمالی بر جنبه های عارفانه ی نهضت عاشورا

  کرشمه حسن (نظری اجمالی بر جنبه های عارفانه ی نهضت عاشورا

  این کتاب حاوی فصولی با عناوین موحد زیستن، حسن ظن به خدا و کارهای خداوند، توکل، آرامش و صبر، رضا، عبادت، عبودیت، آزادگی و حریت، تسلیم و تفویض، علو همت ، مناعت طبع، کرامت و عزت نفس، خلاقی، عشق و جانبازی؛ همراه با متن و ترجمه ی زیارت عاشورا می باشد.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • cd آخرالزمان
  موجود نیست
 • قیام حسینی اندیشه خمینی در بیداری اسلامی
  موجود نیست
 • اشک باید رازدار باشد
  ۲۶,۰۰۰ ريال
 • آبروی علم: بیانات امام حسین (ع) در جمع اندیشمندان به همراه بیان

  آبروی علم: بیانات امام حسین (ع) در جمع اندیشمندان به همراه بیان

  این کتاب به دنبال یافتن پاسخ به این سوالات است که چگونه می­توان چراغی را که با دستان حسین علیه السلام در خانه عاشورا روشن شده است به وسیله آینه ای به خانه تاریک علم تاباند؟ و چگونه می­توان از روشنای نهضت حسینی در نهضت تولید علم بهره برد؟ استاد دکتر رضاییان در مقدمه کتاب مینوسند: در کتاب "آبروی علم" نسبت نهضت تولید علم با نهضت حسینی مقایسه و تحلیل شده است. به بیان دیگر نهضت حضرت اباعبدالله الحسین به عنوان پارادایم متعالی در نظر گرفته شده است و بایسته های علمی و وظایف دانشمندان که آن حضرت در جمع نخبگان ایراد فرمودند، تبیین شده است. و در آخر مینوسند: نا گفته نماند که این کتاب دعوتی است برای دانشمندان و پژوهش گرانی که به دنبال سخنان تازه ای از جنس علم می گردند.

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • سیاه پوشی در سوگ ائمه نور(ع): ریشه های تاریخی، مبانی فقهی

  سیاه پوشی در سوگ ائمه نور(ع): ریشه های تاریخی، مبانی فقهی

  گزیده: این کتاب به تبیین ریشه های تاریخی و اعتقادی سنت سیاه پوشی در عزای اهل بیت(ع) به ویژه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می پردازد و شیوه تدوین و نگارش آن به گونه ای انتخاب شده است که در عین بهره مندی خواص، برای عوام هم سودمند باشد. کتاب حاضر در ۱۵ فصل به بررسی ریشه های تاریخی و مبانی فقهی سیاه پوشی در سوگ اهل بیت(ع) پرداخته است. در این کتاب علاوه بر بررسی های دقیق و متقن ریشه های تاریخی و مبانی فقهی سیاهپوشی در سوگ ائمه نور(ع) بیش از هفتاد صفحه عکس رنگی از مراجع عظام تقلید، علمای اعلام و خطبای کرام و شخصیت های برجسته علمی و ... به چاپ رسیده است. «طرح مسئله»، «رنگ سیاه؛ رنگ پوشش، هیبت، اعتراض و عزا»، «رمز انتخاب رنگ سیاه در ایام عزا»، «سیاه پوشی در ملل و اقوام جهان»، «سیاه پوشی در عرب»، «سیاه پوشی در سوگ آل الله؛ رسم جاری اهل بیت(ع) و دوستان آنان در تاریخ»، «رنگ سیاه، در نخستین عزاداری آشکار و عمومی شیعیان (بغداد، عاشورای ۳۵۲ هجری»، «سیاه پوشی بنی عباس؛ تمسک به شعار شیعه برای دستیابی به قدرت!»، «نتیجه مباحث گذشته»، «دلایل جواز و استحباب سیاه پوشی در سوگ ائمه اطهار(ع)»، «فتاوی علما در استحباب سیاه پوشی (در سوگ سالار شهیدان(ع)»، «سیاه پوشی عرشیان در عزای سالار شهیدان(ع)» و «سیاه پوشی جنیان در عزای سالار شهیدان(ع)» برخی از مطالب این کتاب را تشکیل می دهد.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • عزاداری باید ها و نباید ها
  موجود نیست