دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

اصول عقاید    (۰ کالا موجود است.)

 • علم غیب

  علم غیب

  علم و معرفت بزرگترین و بهترین نعمت الهی است که خداوند متعال آن را به بندگان صالح خویش عطا می فرماید و آن ها را در مسیر عبودیت و کمال بندگی به سوی خود با آن یاری می کند. بزرگ ترین افتخار بندگان خدا برخورداری آن ها از این نعمت گرانسنگ است. عالمان ربانی و عارفان حقیقی کسانی هستند که در راه بندگی خدا همواره پیامبران را چراغ راه خویش قرار داده و از سلوک طریق علمی و عملی ‰ الهی و امامان معصوم آن ها هیچ وقت احساس خستگی به خود راه نداده و از هر طریق دیگری غیر از راه امامان دوری و بیزاری می جویند. ‰ معصوم این بنیاد با هدف احیای آثار چنین بزرگانی که در طول تاریخ تشیع همواره مدافع و بوده اند تشکل م ییابد. ‰ پشتیبان معارف اصیل وحیانی و علوم راستین اهل بیت امید است با توجهات خاص حضرات معصومین در این راه توفیق یارشان باشد

  موجود نیست
 • درفش آفتاب

  درفش آفتاب

  هنرمندان باورمند، سهم بزرگی در بالندگی، پویائی، گسترش و شکوفائی فرهنگ جامعه ی خود دارند، همان هایی که با شوق و شعف، دل به دریای مواج هنر بسته اند؛ و تا اعماق آن هنرمندانه شنا می کنند و صدف های شفافی را صید کرده و گوهرهای چشم نواز آن را با شور و شعف در نخ بلورین معرفت آراسته و در برابر افکار اندیشمندان به نمایش م یگذارند تا رسالت شان را ایفا کنند.

  موجود نیست
 • چهل داستان از کرامات حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام)

  چهل داستان از کرامات حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام)

  "در این کتاب چهل حکایت و داستان از کرامات حضرت ابوالفضل العباس(ع) از منابع مختلف، همچنین از زبان برخی افراد بازگو شده است ."

  موجود نیست
 • عصر ظهور از زبان آیت الله بهجت

  عصر ظهور از زبان آیت الله بهجت

  کتاب «عصر ظهور از دیدگاه آیت الله بهجت» به بیان برخی از وقایع مربوط به دوران ظهور امام مهدی(عج) و علایم آن از دیدگاه آیت الله محمدتقی بهجت و گردآوری سخنان وی در زمینه ابعاد مختلف مهدویت پرداخته است. در این نوشتار برخی از مسایل مربوط به دوران غیبت و ظهور امام مهدی(عج) و نیز اوضاع جهان پس از آن از منظری روایی بیان شده و برخی از نشانه‌های حتمی ظهور و کیفیت آن با استناد به سخنان محمدتقی بهجت ذکر شده است. در همین زمینه نویسنده به مسایلی همچون: خروج سفیانی و قطعی بودن آن قبل از ظهور، جنایات سفیانی و سرانجام وی، گسترش ظلم حتی در بلاد کفر، علاقه امام مهدی به ایرانیان، امکان دیدار ایشان در عصر غیبت، ادله اثبات کننده وجود آن امام و ظهور وی، اعمال مسجد جمکران، بایسته انتظار فرج، لزوم دعا کردن برای فرج، انتظارات امام مهدی از شیعیان خویش، اوضاع جهان در آخرالزمان، عدم ثبات قدم در فتنه های آخرالزمان، آثار دعا در تعجیل فرج و برخی دیگر از مسایل مربوط به مهدویت اشاره نموده است.

  موجود نیست