دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خمینی(ره)    (۱۹۴ کالا موجود است.)

 • سنجه انصاف(بررسی برهه ای حساس ازتاریخ رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران)

  سنجه انصاف(بررسی برهه ای حساس ازتاریخ رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران)

  سنجه انصاف ادامه سلسله خاطرات دوران تصدی وزارت اطلاعات حجت الاسلام و المسلمین محمدی ری شهری است که به دلیل اهمیت خاص آن از نظر نویسنده با عنوانی مستقل و فراتر از چارچوب خاطره نویسی منتشر شده است. فصل اول کتاب در مورد دیدگاه امام (ره) در مورد آقای منتظری پیش از تصمیم مجلس خبرگان، فصل دوم درباره موضع امام پس از تصمیم خبرگان و فصل سوم درباره مبانی تصمیم امام خمینی(ره) در برکناری آقای منتظری و طرح دیدگاه های وی در این باره و نقد آن فراهم شده است. نویسنده در این نوشتار به عنوان یک کارشناس مسائل سیاسی و اطلاعاتی می نویسد : با کمال تواضع به کلیه شخصیت های مهم و موثر توصیه می کنم که در کنار مراقبت از خود مراقبت از یاران و همراهان خویش را فراموش نکنند که خیر دنیا و آخرت آنان و نزدیکان ایشان در این مراقبت نهفته است. از دیگر عناوین این کتاب می توان به بزرگترین اشتباه آقای منتظری، سیاست جدید امام در برخورد با آقای منتظری، کشف جنایات هولناک و ... اشاره کرد که در آن به روایت ماجراهای برهه ای حساس از انقلاب اسلامی پرداخته شده است. این کتاب در ۴۱ فصل نوشته شده و حاوی پیوست ها، فهرست اعلام و فهرست تفصیلی است. بخشی از اسناد وزارت اطلاعات و تصاویر مربوطه از بخش های تکمیلی این کتاب است.

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • خط امام (ره): بازخوانی تفکرات انقلابی حضرت امام روح الله خمینی

  خط امام (ره): بازخوانی تفکرات انقلابی حضرت امام روح الله خمینی

  این اثر شامل چهار بخش می باشد: - از پی چه آمده ایم؟ - موانع موجود بر سر راه - مسیری که باید پیموده شود - مشوقی برای ادامه مسیر

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • تحلیلی بر نگاه امام(ره) به هنر و رسانه

  تحلیلی بر نگاه امام(ره) به هنر و رسانه

  این کتاب که مرور و تحلیلی است بر بخشی از نظرات و اندیشه های امام خمینی(ره) در خصوص هنر و رسانه، در چهار فصل تنظیم شده است: نگاه ما به نگاه امام نسبت امام با هنر و رسانه نگاه امام به هنر نگاه امام به رسانه در لابه لای مباحث، نیم نگاهی نقادانه به وضعیت امروز کشور، و فاصله های آن با وضع مطلوب نیز صورت گرفته است و به صورت جسته و گریخته پیشنهادهایی در راستای عملیاتی شدن نظرات حضرت امام در عرصۀ هنر و رسانه نیز مطرح شده است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • فقیه و امت (تاملی در اندیشه انقلابی و سیاسی و روش اجتهادی امام خمینی(ره))
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • وحدت از دیدگاه امام خمینی

  وحدت از دیدگاه امام خمینی

  عزت و اقتدار اسلام و مسلمین از محورهای عمده و بلکه اصلی ترین بنیان اندیشه ها و آمال حضرت امام بود که سراسر عمر با برکت خویش برآن پای فشرد. برخلاف تصور دوستان جاهل یا دشمنان مکار در مکتب نظری و عمل امام، وحدت یک تاکتیک یا ابزار مصلحتی برای پیشبرد اهداف و مقاصد سیاسی انقلاب اسلامی نبود. برای امام وحدت از گسترده ترین عرصه آن که وحدت مستضعفان عالم در مقابل مستکبران است آغاز میشود ودر مراتب بعدی آن وحدت پیروان ادیان الهی در مقابل مشرکین و ملحدین، وحدت مسلمین، وحدت ملت و وحدت هر یک از اجزا و اقشار آن موضوعیت می یابد. «من باز سفارش می کنم کشور ما در مرحله بازسازی و سازندگی به تفکر، به وحدت و برادری نیاز دارد». «وحدت از دیدگاه امام خمینی» عنوان دفتر پانزدهم از مجموعه تبیان می باشد که دربرگیرنده، افکار و نظرات امام راحل در ارتباط با مسئله وحدت و نقش و اهمیت آن در شکل گیری و پیروزی نهضت و ضرورت حفظ آن جهت دفاع از اصول و آرمانهای انقلاب کبیر اسلامی می باشد. این اثر دارای شش فصل با عناوین ماهیت وحدت، ضرورت وحدت، روشهای ایجاد وحدت، آثار و نتایج وحدت، وجوه مختلف وحدت و خسارات ناشی از فقدان وحدت و بروز تفرقه می باشد که توسط موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام تهیه و به زیور طبع آراسته گردیده است.

  موجود نیست
 • مشتاقی و مهجوری: گزیده شعر تاجیکستان، افغانستان و پاکستان درباره امام خمینی(ره)وانقلاب اسلامی
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)

  دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)

  مهمترین خبر جهان در پاییز ۱۳۵۷ ظهور آیت الله خمینی بود. همان روزها بود که خبرنگاران از گوشه کنار جهان به پاریس سرازیر شده بودند تا از روزهای آیت الله خمینی رهبر ۷۶ ساله ی قیام ایران گزارش تهیه کنند. رسانه ها و خبرنگاران در فرانسه مسحور آیت الله خمینی بودند. سیاستمداران نیز تفاوت چندانی با خبرنگاران نداشتند. نگاهی به اسناد منتشر شده ی آرشیو ملی بریتانیا و خاطرات مقامات ارشد کشورهای آمریکا، انگلستان و فرانسه نشان می دهد آن ها از تاثیرگذاری بر آن چه در ایران اتفاق افتاد ناتوان بودند. کنفرانس سران چهار کشور غربی در گوادلوپ در آستانه انقلاب ایران نیز کاملا سردرگم بود. نیمه ی مهر ۱۳۵۷ آیت الله در پاریس بود و چهار ماه بعد نیمه ی بهمن ۱۳۵۷ در تهران حکم نخست وزیر دولت موقت انقلاب را صادر کرد. پیروزی انقلاب ایران شکستی عجیب و تلخ برای سرویس های اطلاعاتی غرب محسوب می شد. بسیاری از اندیشمندان و محققان را نیز شگفت زده کرد و بسیاری از آن ها یکی از مهمترین ارکان شناخت انقلاب ایران را در شناخت رهبر انقلاب ایران می دانستند. این کتاب روایتی از فراز و فرود ۸۷ سال زندگی سید روح الله موسوی خمینی است. روایت هایی از تلخ و شیرین خمین در روزگار کودکی تا روزهای حوزه ی علمیه قم. روایت روزهای قیام، بازداشت و تبعید. روایت روزگار طولانی زندگی سخت در نجف و پس از آن پیروزی انقلاب و در نهایت آخرین روزها و آخرین حرف های آیت الله سید روح الله خمینی.

  ۶۲۰,۰۰۰ ريال
 • سلوک ذیل شخصیت امام خمینی(ره)
  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • حرکت امام خمینی (ره) و تجدید حیات اسلام
  ۳,۰۰۰ ريال