دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مهدویت    (۱۲۷ کالا موجود است.)

 • چشم اندازی به حکومت مهدی (عج)
  ۲۶,۰۰۰ ريال
 • مرجعیت و سیاست در عصر غیبت  (جلد ۴)
  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • مرجعیت و سیاست در عصر غیبت  (جلد ۱)
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • انتظار بایدها و نبایدها
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • امام مهدی علیه السلام از نگاه حدیث ثقلین

  امام مهدی علیه السلام از نگاه حدیث ثقلین

  این کتاب مجموعه ای ارزشمند و پربار، برگرفته از سخنرانی ها و مصاحبه های حضرت استاد درباره روحانیت و حوزه می باشد. این کتاب در هشت بخش به مباحث ذیل می پردازد: بخش اول درباره موضوع اسلام و روحانیت است که ابتدا در آن به برخی از ویژگی های اسلام و از آن جمله اصالت و صلاحیت کامل آن برای تامین سعادت فردی و اجتماعی انسان اشاره می شود. سپس لزوم آموختن هرچه بیشتر حقایق اسلام مورد تاکید قرار می گیرد و آمادگی دنیا برای پذیرش اسلام گوشزد می شود. استاد در ادامه بر لزوم شناخت و معرفی صحیح اسلام برای جبران تقصیرها و قصورهای گذشته و پرهیز از کجروی هایی که احیانا در معرفی اسلام صورت گرفته، تاکید می ورزند. در بخش دوم، فلسفه وجودی و جایگاه روحانیت به بحث گذاشته می شود. در این بحث، مسایلی از قبیل: فلسفه وجودی و ارزش روحانیت و نکاتی که به رشد و شکوفایی این ارزش کمک می کنند، جایگاه روحانیت پیش از انقلاب، حوزه و روحانیت پس از انقلاب، و ضرورت حفظ جایگاه روحانیت در میان مردم، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. بخش سوم درباره وظایف روحانیت سخن می گوید و بر وظایفی از قبیل شناخت اسلام، شناخت نیازهای جامعه، تبیین و پاسداری از اسلام، شرایط لازم برای روحانی، و تبلیغ دین تاکید می ورزد. در بخش چهارم پیشنهاداتی درباره حوزه مطرح می شود. ابتدا پیشنهادهای کلی در مورد وضعیت برنامه و دروس حوزه، وظایف نظام آموزشی حوزه، ضرورت توسعه کمی و کیفی حوزه برای پاسخ گویی به مسائل و شبهات بیان می شود. سپس حضرت استاد در زمینه رشته های تحصیلی فقه و اصول، فلسفه و تفسیر توصیه هایی می فرمایند. آن گاه برای رونق بخشیدن به بخش تحقیقات علمی در حوزه، شش پیشنهاد عرضه می شود، و در نهایت طرح جامع پیشنهادی معظم له برای اصلاح برنامه درسی حوزه در جهت کسب توانایی در پاسخ گویی به نیازهای دینی جامعه و ایفای رسالت نشر معارف اسلامی در سراسر جهان و نیز به منظور ایجاد تحولات کمی و کیفی در برنامه های درسی و تحقیقاتی حوزه، مطرح می گردد. بخش پنجم در موضوع حوزه و فرهنگ مباحثی درباره حوزه و انقلاب فرهنگی و وظیفه حوزه در قبال تهاجم فرهنگی مطرح می سازد. بخش ششم که با عنوان «حوزه و دانشگاه» است، بحث هایی درباره وحدت حوزه و دانشگاه و علل عدم تحقق کامل آن، و نیز درباره مقایسه حوزه و دانشگاه ارائه می کند. بخش هفتم از حوزه و کاستی ها و خطرها سخن می گوید، و بالاخره بخش هشتم کتاب به بیان توصیه های اخلاقی استاد در زمینه خودسازی و تزکیه و تهذیب نفس، اخلاص، ارتباط با خدا و توسل، زهد و ساده زیستی، استفاده از لحظات عمر و اهمیت دادن به تحصیل اختصاص یافته است.

  ۲,۵۰۰ ريال
 • سودای روی دوست

  سودای روی دوست

  این کتاب در صدد است به دو سوال بنیادین پاسخ دهد: ۱- آیا در دوران غیبت، امام عصر را میتوان ملاقات کرد؟ از آنجا که به نظر ما پاسخ سوال مثبت است، بنابراین سوال دیگری مطرح خواهد شد: ۲- چگونه و از چه راهی می توان به دیدار آن حضرت نائل آمد؟ برای توضیح بیشتر در پاسخ به این دو سوال باید گفت: علمای اسلام به ویژه علمای شیعه درباره محبان و ارادتمندانی که از دیرزمان تا به امروز توفیق شرفیابی به محضر مقدس امام زمان (عج) را یافته اند، فراوان نوشته اند و بسیار بحث کرده اند اما درباره راهکارهای عملی دیدار آن ولی معظم الهی تا آنجا که بررسی شده به طور مستقل چیزی یافت نشده و این نوشتار در صدد پاسخ به آن است.

  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • امید و انتظار
  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • سفیانی و نشانه های ظهور

  سفیانی و نشانه های ظهور

  در کتاب فوق نویسنده به مباحث مقدماتی از جمله بداء، روش بررسی اخبار، عمومیت داشتن خبر ثقه، جنگ جهانی و اثرات آن، پرچم های اهل مغرب، مصر و شمال آفریقا، حوادث شام، یمن،سپاهیان خراسان اصهب و ابقع، خراسانی، نبرد قرقیسیا، رنگ ها و نمادها، حتمی بودن ندا و صیحه، تشخیص ندای راستین و دروغین، پدیه های خسوف و کسوف، نام سفیانی و زمان و مکان خروج سفیانی و مطالبی چند از این قبیل آورده شده است.

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • پیشگوییها و آخرالزمان (جلد ۱)
  ۶۰,۰۰۰ ريال