دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

هنر    (۱۹۸ کالا موجود است.)

 • قصه گویی در فیلم مستند
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • مصاحبه در فیلم مستند
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • فیلم مستند: درام و ساختار دراماتیک
  ۲۴,۰۰۰ ريال
 • مستند؛ از فیلمنامه تا تدوین
  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • مستند؛ از ایده تا فیلمنامه
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • ساختن فیلم مستند

  ساختن فیلم مستند

  کتاب «ساختن فیلم مستند» تلفیقی است از تجربیات حرفه ای و شخصی فیلم سازانی معروف و منبعی برای مستندسازان حرفه ای می باشد. این کتاب به تازه کارها کمک می کند تا مبانی اساسی ساختن فیلم مستند را یاد بگیرد. «ساختن فیلم مستند» شامل ۲۵ فصل و چهار بخش «شبیه سازی واقعیت»، «پیش تولید»، «تولید» و «پس تولید» است. «مستندسازی خیلی ساده است»،«واقعیت کافی نیست»، «ثبت رفتار انسانی»، «مراحل تولید مستند»، «کارکنان مستند»، «دیوار نامرئی»، «کارگردانی نابازیگران»، «زمان کار با بازیگران»، «گفت وگوی مستند»، «تدارک پس تولید» و «تدوین مستند» از جمله عنوان های فصل های این کتاب به شمار می آید. باری همپ، نویسنده کتاب، کارگردان و مدرس فیلم سازی است و بیش از ۱۵۰ فیلم مستند ساخته است.

  ۱۳۵,۰۰۰ ريال
 • نگارش فیلمنامه مستند

  نگارش فیلمنامه مستند

  موفقیت در نوشتن فیلم نامه به عاملی چون «آموختن روش نوشتن» بستگی دارد و این کتاب برای همین موضوع نوشته شده است. کتاب حاضر به گونه ای نوشته شده است تا ابزار کار فیلم نامه نویس باشد و او را در نگارش یک فیلم نامه ی مستند درحدی که کارگردان های نسبتا خوب می پسندند راه ببرد. طرح پیشنهادی، پیش نویس فیلم نامه، خط اطلاعات، خط علاقه، ساختار ارائه، طراحی و فضاسازی نما، چگونگی پیوند نماها، خلاصه ی سکانس، تلفیق و تلخیص سکانس، نگارش روایت راوی و شکل فیلم نامه ی تقطیع شده از مسائلی است که در کتاب «نگارش فیلم نامه ی مستند» به آن پرداخته می شود.

  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • کارگردانی مستند

  کارگردانی مستند

  در این کتاب ساختن یک فیلم مستند ویدئویی به مخاطب آموزش داده می شود. موضوع بخش های کتاب عبارت است از: "تاریخ مختصر و کاربردی سینمای مستند"، "هویت خلاق و کارگردانی"، "فن تصویر"، "فرآیندهای پیش تولید"، "فرآیندهای تولید"، "فرآیندهای پس تولید"، "زیبایی شناسی و کارگردانی" و مسیر حرفه ای". مایکل رابیگر مستندسازی است که سال ها علاوه بر ساختن فیلم های مستند، کلاس ها و دوره های آموزشی ای در این مورد برگزار می کرده است. کتاب کارگردانی مستند در این شکل فعلی، حاصل این تجربه ها است.

  ۲۳۰,۰۰۰ ريال
 • بر ستیغ جبال فتح (یادداشتهایی درباره ی فیلم های مستند شهید آوینی)

  بر ستیغ جبال فتح (یادداشتهایی درباره ی فیلم های مستند شهید آوینی)

  این کتاب، دربرگیرنده ی یادداشت هایی است که درباره ی فیلم های مستند سید مرتضی آوینی نوشته شده که نشان دهنده ی سیر فیلم سازی شهید آوینی و دغدغه های او طی حوادث سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ و پس از آن است. گفتنی است نگارنده این مطالب را با شناختی که از آوینی و کارهای وی در خلال دوستی اش با او به دست آورده، نگاشته است.

  ۶۵,۰۰۰ ريال