دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

هنر    (۱۹۸ کالا موجود است.)

 • امام علی (ع) و هنر (مجموعه چشم انداز امام علی (ع) دفتر ۳ )
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • اینک آخرالزمان - فیلنامه خارجی (جلد ۴)
  ۸,۲۰۰ ريال
 • حکمت هنر: هنر از منظر سنت و مدرنیته
  موجود نیست
 • فرهنگ فیلم های جنگی جهان

  فرهنگ فیلم های جنگی جهان

  فیلم جنگی یکی از جذاب ترین و محبوب ترین ژانرهای سینماست، چرا که اساس آن بر انواع مختلف کشمکش، چون کشمکش های انسان، کشمکش و جدال زندگی و مرگ، کشمکش بین خود و دشمن، کشمکش بین خودی ها، کشمکش برای زنده ماندن با ذلت یا برای دفاع از خانه و میهن، دفاع از شرف، دفاع از آرمان ها، مقابل ظلم و تجاوز قد علم کردن، استوار است. «فرهنگ فیلم های جنگی جهان» دایره المعارف فیلم جنگی در قرن بیستم است و بیش از ۸۰۰ فیلم جنگی خارجی را پوشش می دهد. این کتاب، می تواند راهنمای مناسبی برای دیدن یا دوباره دیدن فیلم ها و همچنین تامل و تفکر کردن درباره آن ها باشد. در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «فیلم جنگی می تواند به تاریخ وفادار باشد و آن را به گونه ای روایت کند که بشود از آن درس ها آموخت و به کار امروز بست. همچنین فیلم جنگی می تواند به راحتی تاریخ را مخدوش کرده و وارونه سازد، حق را باطل و باطل را حق بنماید؛ همچون کاری که بسیاری از فیلم های آمریکایی درباره جنگ ویتنام کردند.»

  ۴۸۰,۰۰۰ ريال
 • طعم ترس: سینمای وحشت

  طعم ترس: سینمای وحشت

  فیلم وحشت زا بازتاب کابوس ها و نگرانی های کسانی است که آن را خلق کرده اند. هیولاهای نامیرا که نگاه تماشاچیان هراسان فیلم را به خود دوخته اند، از درون خود آنها برخاسته اند و چیرگی بر آنها محال می نماید. تماشاچیان در همراهی با قهرمانان فیلم، در راه های بن بست و تاریک گرفتار می آیند و هر گونه امکان نجات یا گریز از آنها دریغ می شود. لحن یاس آمیز این فیلم ها در رابطه با عنصری حقیقتا هراس آور، یعنی بی منطقی و پوچی مطلق جنایات و خشونت ها، و حس کمدی گروتسک و پوچ نهفته در آن تشدید می شود ... کتاب طعم ترس متضمن مروری تاریخی بر سینمای وحشت زاست و تحولات آن را با نگاهی به شرایط سیاسی و اجتماعی کشورهای سازنده این آثار در قرن بیستم بررسی می کند.

  ۱۱,۰۰۰ ريال
 • تکنیک های فیلم نامه نویسی
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • تکنیک های تصویربرداری
  ۹۵,۰۰۰ ريال
 • مبانی سینما
  ۷۹,۰۰۰ ريال
 • مبانی سینما

  مبانی سینما

  کتاب قصه های شهر جنگی، مجموعه یازده داستان کوتاه از یازده نویسنده به انتخاب محسن مطلق است. در میان این نویسندگان، نام های آشنائی هم چون داوود امیریان و محمدرضا بایرامی نیز دیده می شود. در این مجموعه داستان که هر کدام به یک شهر اختصاص دارد و برای گروه سنی نوجوانان نگاشته شده؛ قصه ها گاه از زبان شهر و گاه از زبان یکی از اهالی این شهرها نگاشته شده و گاهی هم از زبان یکی از حیوانات (پلنگ) بیان می شوند و سعی شده تا فضای جنگ و چگونگی شروع آن و آزاد سازی تعدادی از این شهرها طوری برای بچه ها روایت شود تا تصویر ملموسی از آن زمان داشته باشند و از چگونگی شروع جنگ تحمیلی آگاهی یابند. این داستان ها اغلب با زاویه دید سوم شخص و دانای کل بیان می شوند که برای نوجوانان مناسب تر است و شروع هر داستان با یک نقاشی همراه شده تا شاید مخاطب نوجوان بیشتر در حال و هوای فضای قصه قرار گیرد و در ذیل هر قصه شمایی از جغرافیای آن شهر و منطقه ارائه شده است که این البته تصویری ملموس از جغرافیای هشت سال جنگ و منطقه درگیری به مخاطب خاص خود عرضه می کند. آنچه در مورد کلیت این قصه ها می توان گفت سادگی و صمیمت موج زننده در این قصه هاست که با احساسی مملو از حماسه و غم عجین شده است.

  ۱۱۰,۰۰۰ ريال