دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

هنر    (۱۹۸ کالا موجود است.)

 • سینما پاراگراف

  سینما پاراگراف

  دیالوگ های منتخبی از فیلم هایی چون «آبی، ساخته کریستوف کیشلوفسکی، ادوارد دست قیچی ساخته تیم برتون، خوب بد زشت ساخته سرجیو لئونه، راننده تاکسی ساخته مارتین اسکورسیزی، رونین ساخته جان فرانکن هایمر، هفت ساخته دیوید فینچر، شجاع دل ساخته مل گیبسون، محله چینی ها ساخته رومن پولانسکی و...سوته دلان اثر علی حاتمی، عروس اثر بهروز افخمی، مارمولک اثر کمال تبریزی، قیصر اثر مسعود کیمیایی، بچه های آسمان اثر مجید مجیدی و...» در این کتاب جای داده شده است.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • آیه نور و هنر
  ۲۴,۰۰۰ ريال
 • آشنایی با فلسفه هنر

  آشنایی با فلسفه هنر

  در این کتاب به منظور بررسی عقل از دیدگاه مولوی نخست از عقل کلی و عقل جزوی سخن رفته و سپس مباحثی در زمینه ی عقل اولیا، عقل و قضا، قوت گرفتن عقل از مشورت، عقل و نفس، جان و تن، عقل و دل، عقل و عشق، و عقل و صبر مطرح گردیده است. سیدحسین نصر در مقدمه ی این کتاب خاطرنشان می سازد: "برای درک مفهوم عقل در آثار مولانا و مخصوصا مثنوی باید به امتیاز اساسی که او بین عقل کلی و عقل جزئی قائل شده توجه کرد... نیز باید توجه داشت که علاوه بر تاکید بر امتیاز بین عقل جزئی یا استدلال و عقل کلی، مولانا مصر است که باید عقل را تسلیم وحی کرد، که خود توسط عقل قدسی از جانب حق تعالی بر انسان نازل شده است و در واقع تسلیم شدن عقل به وحی منجر می شود به شکوفایی نهایی عمل انسانی در ساحت عقل قدسی ... هنگامی که عقل تسلیم وحی شود خود بال درآورده و به سوی قدس به پرواز درمی آید و به جایگاه اولیه ی انسان که فردوس برین باشد، راه می یابد."

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • سیر حکمت و هنر مسیحی - عصر ایمان
  ۶۹,۰۰۰ ريال
 • اسطوره های صهیونیستی در سینما
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • سینما فریاد: انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران در آیینه هنر هفتم

  سینما فریاد: انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران در آیینه هنر هفتم

  گزیده: «سینما فریاد» آن دسته از تولیدات سینما را معرفی می کند که از بهمن ماه سال ۱۳۵۷ به موضوع انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران پرداخته اند. مولف در کتاب «سینما فریاد» کوشیده است با تحقیق و کاوش در مکتوبات و مستنداتی که در مجموعه دو جلدی «تاریخ سینمای ایران» و مجموعه چهار جلدی «فرهنگ سینمای ایران» ارایه شده اند، آن دسته از تولیدات سینما را که از بهمن ماه سال ۱۳۵۷ به موضوع انقلاب اسلامی پرداخته اند، معرفی کند. «سینما پس از انقلاب مرهون امام خمینی(ره) است» عنوان بخشی از کتاب «سینما فریاد» را تشکیل می دهد. در این بخش علیرضا داودنژاد، از سینماگرانی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت حرفه ای و مداوم داشته، چنین بیان کرده است: «بقای امروز سینما مدیون نگرشی است که امام خمینی (ره) بعد از انقلاب بین مسوولان نسبت به سینما ایجاد کردند. در پرتو نظرات ایشان، بنیان هایی شکل گرفت که هنوز سینمای ما افتان و خیزان روی همان بنیان ها قدم بر می دارد.» «فریاد مجاهد»، «آمریکا نابود است»، «برزخی ها»، «هیولای درون»، «خاک و خون»، «بایکوت»، «جدال»، «خبرچین»، «شاخه های بید»، «تبعیدی ها»، «مرد ناتمام»، «مرد پنجم»، «فردا روزی دیگر است»، «راز مینا»، «لژیون»، «آسمان پرستاره»، «بچه های نفت»، «گاومیش ها»، «صنوبر» عناوین برخی تولیدات سینمای بعد از سال ۱۳۵۷ هستند.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • cd عکس جنگ(عکس های لشکر مکانیزه ۲۷ رسول الله ص)
  موجود نیست
 • تئاتر در اسارت
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • درآمدی بر روش شناسی هنر اسلامی
  ۵۲,۰۰۰ ريال