دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

هنرهای تجسمی    (۰ کالا موجود است.)

 • شماره ۲۱۷

  شماره ۲۱۷

  در بخشی از ماهنامه می خوانید ادار هکل هنرهاى نمایشى در جشنواره واحد برتر بر اساس » شهید رجایى عنوان را به دست آورد. در « شاخ صهاى اختصاصى متن تقدیرنامه این یادواره که به امضاى وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامى رسیده، آمده است: جناب آقاى مهدى شفیعى مدیرکل محترم هنرهاى نمایشى ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایى و باهنر و شهداى دولت و با عنایت به طرح یادواره شهید رجایى که در راستاى برنامه هاى توسعه و تحول ادارى، باهدف ایجاد فضاى رقابتى از طریق معرفى الگوهاى برتر سازمانى ارزیابى و عملکرد دستگا ههاى اجرایى انجام مى پذیرد، ازآنجاکه با رعایت اصل شایستگى موفق به تحقق رفتار مطلوب سازمانى گشت هاید، این لوح تقدیر به پاس ،« واحد برتر بر اساس شاخ صهاى اختصاصى » تلا شهاى درخور شما به عنوان تقدیم حضورتان م ىگردد. از خداوند متعال دوام توفیق جنابعالى در خدمت به نظام مقدس جمهورى اسلامى ایران را مسالت مى نمایم. سیدعباس صالحى وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامى جشنواره شهید رجایى هرساله به منظور شناسایى و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهورى اسلامى و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامى و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه هاى اجرایى در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آ نها، با استفاده از آیین نامه اجرایى مدیریت خدمات کشورى و دستورالعمل هاى اجرایى مربوط در خصوص ارزیابى عملکرد سال با رویکرد کار تیمى، برگزار مى شود. ازجمله اهداف برگزارى این جشنواره مى توان توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گسترى، مهرورزى و خدمت به مردم در نظام ادارى، توسعه و ترویج فرهنگ کار تیمى به جاى فرهنگ کار فردى، ارتقاى کارآمدى، بهره ورى، پاسخگویى و شفافیت عملکرد دستگا ههاى اجرایى، آگاهى مردم از وضعیت عملکرد دستگا هها و درنتیجه افزایش اعتماد عمومى، نظا ممند کردن فعالیت ها و اقدام هاى دستگاه هاى اجرایى از طریق بازخوردهاى نتایج ارزیابى و بازنگرى اهداف، سیاست ها، وظایف و برنامه هاى آ نها، تقویت وجدان کارى، انضباط اجتماعى و اقتصادى، روحیه کار جهادى، کارآفرینى و درستکارى، تشویق و ترغیب مدیران و کارمندان به ارائه خدمات بهتر و سریع تر به ارباب رجوع و شناسایى، انتخاب، معرفى و تقدیر از برگزیده ها عنوان کرد.

  موجود نیست
 • شماره ۱۱۵

  شماره ۱۱۵

  معرفی کوتاه شادی و احساس رضایت از زندگی هدی های است که باید آن را ارزانی خود کنید. شما شایسته شادی هستید. شما شایسته موفقیت هستید. این حق مادرزادی شماست. هیچ کس جز شما نم یتواند شما را شاد کند. اگر آ گاهانه تصمیم بگیرید که شاد باشید، شادی را در آغوش م یکشید. اگر تصمم بگیرید که در زندگی خود موفقیت را جستجو کنید، به موفقیت می رسید. همه چیز در ذهن شما شروع می شود، همه چیز بستگی به این دارد که چه افکاری را به ذهن خود راه دهید. فکر و اندیشه تنعم، تولید تنعم می کند. فکر کردن به داشن روابط خوب، پای دوستان و اشخاص علاقه مند به شما را به زندگ یتان می گشاید.اندیشه موفق شدن در زمین ههای شغلی،فرصت های زیبا را فراهم می آورد. افکار عاشقانه هم با خود عشق و شور و نشاط را به زندگی شما می آورد. این فهرست را پایانی نیست و آسمان حد آن است. در واقع محدودیتی برای آنچه برای زندگی خود انتخاب م یکنید وجود ندارد. هر کس با چیزی شاد می شود. از ذهن خود استفاده کنید و ببینید چیست آن چیزی که شما را شاد می کند و نشاط را به زندگی تان می آورد.

  موجود نیست
 • یک مرد تنها

  یک مرد تنها

  توضیحات «کتاب یک مرد تنها» از مجموعه «کلاسیک‌های روزگار» نوشته گائو شینگ جیان (-۱۹۴۰)، برنده جایزه نوبل ادبی سال ۲۰۰۰ است. او در چین متولد شده و دارای ملیت فرانسوی است و از محبوب‌ترین نویسندگان در چین محسوب می‌شود. در آثار جیان سبک و لحن خاصی وجود دارد، روایتی که در ادبیات معاصر چین بی سابقه است و شاید دلیل آن هم بهره گیری او از ادبیات فرانسه است. جیان در بیست و دو سالگی از رشته ادبیات فرانسه فارغ التحصیل و بعدها مقیم پاریس شد. کتاب‌های او تا مدت‌ها به صورت غیرقانونی در چین به دست خوانندگان می رسید. بخشی از رمان سیاسی «یک مرد تنها» را می‌خوانیم: می‌بینی روی کاغذ آوردن وضعیت آن روزگار چه‌قدر سخت است. حتا توضیح معنایی که واژه «او» در آن زمان می‌داده، خیلی خیلی برایت دشوار است. آدم باید اول یک سری از مفهوم‌های آن زمان را روشن کند و معنای واقعی آن‌ها را بفهماند. مثلا همین واژه عجیب‌غریب «حزب»، طبعا معنایش هیچ با آن معنایی که پدرت در آن زمان از این نقل قول در نظر داشت، یکی نیست: «اشراف‌زاده با خیلی‌ها نشست‌وبرخاست می‌کند، اما به هیچ حزبی [طرفی] نمی‌پیوندد.» پدرت بعدها دیگر جرات نداشت این نقل قول را یاد کند، و این واژه را با احترام و ترس بسیاری بر زبان می‌آورد. گاهی حتا دست‌اش می‌لرزید و از ترس جان، می در جام می‌ریخت. واژه «حزب» تا این اندازه سترگ و قدرت‌مند و ویژه شده بود. حتا دولت سترگ و قدرتمند و ویژه هم، زیردست حزب بود؛ همچنین آنچه «واحدهای کاری» نامیده می‌شد و به مردم، کار و دستمزد و نان می‌داد، زیردست حزب بود، این چیزی بود که نیاز به یادآوری نداشت، همه آن را می‌دانستند. همین «واحد» «حزب» سر همه چیز تصمیم می‌گرفت: کجا آدم زندگی کند، جیره غذایی، مسکن و آزادی شخصی. کسی که هنوز به عنوان «دشمن» اعلام نشده بود، با نام «رفیق» یاد می‌شد، این واژه، معنایی بزرگی داشت و همه سعی می‌کردند آن را پیشوند اسمشان کنند. اگر موفق به این کار نمی‌شدند، جزو «ارواح خبیثه و اجنه‌های گاو» ی می‌شدند که «واحد» باید از آن‌ها پاک‌سازی می‌کرد، روانه‌اش می‌کردند تا «تربیت» شود. تا حزب خواست پیکار کند، هر کدام از واحدها گرفتار جنگ مرگ و زندگی شد، هر شخصی می‌ترسید قربانی پاک‌سازی‌یی که جریان داشت، بشود. آدم یا جزو رفقای انقلابی می‌شد (که شانزده درجه داشتند)، یا جزو ارواح خبیثه و اجنهٔ گاو (که پنج نوع بودند) که در آن‌صورت می‌گذاشتند در شهر زندگی کند.

  موجود نیست
 • مشکلات جنسی جوانان

  مشکلات جنسی جوانان

  توضیحات کتاب : پدران و مادران در خوابند و جوانان هم در برابر حوادثى که با سرنوشت مسلم آنها سر و کار دارد خونسرد و بى تفاوت! گویا همه براى فرار از وحشت مشکلات؛ ترجیح مى دهند آنها را فراموش کنند، و یا به اصطلاح دیپلمات ها سیاست «صبر و انتظار» را پیش گیرند و در این میان هزاران جوان بی گناه قربانى این سهل انگاری ها، فراموشکاری ها؛ و ندانم کاری ها مى گردند و اجتماعى نیز به لجن کشیده مى شود.راستى عجب است در طول سال در دنیا هزاران انجمن، سمینار، کنگره و مانند آن براى مطالعه درباره معادن زیر دریاها، جانوران مختلف اقیانوس ها، مسیر باد ها و طوفان ها، آفات غوزه پنبه و جو دوسر، بر افتادن نسل بزهاى کوهى و کاهش پنگوئن ها، ساختمان درونى کرم شب تاب و مانند اینها تشکیل مى گردد و دانشمندان سراسر جهان در یک جا جمع مى شوند و به بحث مى پردازند. در این کتاب به بررسی مشکلات جنسی جوانان پرداخته شده است و در مورد موضوعاتی همچون مشکلات انتخاب همسر، پدران و مادران در ازدواج، عشق های آتشین، خطرات عشق، ازدواج های هوسی، انحرافات جنسی جوانان و … پرداخته شده است.

  موجود نیست