دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

هنرهای تجسمی    (۰ کالا موجود است.)

 • بانکی برای فقرا

  بانکی برای فقرا

  «بانکی برای فقرا» داستانی است از اراده و تلاش یونس، داستانی از غلبه بر قحطی های بزرگی چون قحطی سال ۱۹۷۴ بنگلادش، داستانی از شکست برنامه های بسیاری از دولت ها و تفکر اقتصاد سنتی و داستانی از چگونگی گسترش شیوه وام های کم مبلغ در بسیاری از کشورها. داستانی از یک کار فوق العاده بزرگ، یک داستان شگفت انگیز از زندگی فردی که توانست با بینش و ارزیابی درست، نظم و ترتیب بنیانگذاری شده را که تاکنون شنیده می شد تغییر دهد... این کتاب توانست در سال ۲۰۰۶ جایزه صلح نوبل را به خود اختصاص دهد.

  موجود نیست
 • شیطان در قرآن
  موجود نیست
 • ترجمه و تلخیص جواهر البلاغه

  ترجمه و تلخیص جواهر البلاغه

  در میان کتاب های معانی و بیان و بدیع کتاب جواهرالبلاغه کتاب بسیار خوبیست و در حوزه های علمیه به عنوان کتاب درسی تدریس می شود. مجموعه ای که پیش روی شماست حاصل دو سال و اندی کار و تلاش علمی نگارنده و تتبع در کتب مختلف است.

  موجود نیست
 • سلفی ها چه می گویند؟

  سلفی ها چه می گویند؟

  اعتقاد به وجودی علیم، عظیم و پر قدرت که از هر حیثی وراء این عالم و بشر است که ما آن را خدا می نامیم ار ابتدا از مهمترین اصول فکری و فطری بشر بوده است و این امر مقبول متکلمان است و بسیاری از دانشمندان و محققین مشهور و معتبر علوم مختلف از شرق و غرب دنیا و از قدماء و معاصرین نیز به طور مستقیم و غیر مستقیم به آن اشاره کرده اند و حتی عده ی کثیری از آنان برای این مسئله کتاب ها و مفالات گوناگونی نگاشته اند...

  موجود نیست