دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

موسیقی    (۸۹ کالا موجود است.)

 • فاس، شهر اسلام

  فاس، شهر اسلام

  نام مراکش از جهاتی چند با درخشش خاص همراه است، همه آنها که این کشور را از نزدیک دیده اند بر سر این رای اتفاق دارند و پیش از آنکه صنعت جهانگردی در کار باشد از زیبایی و جاذبه های آن ستایش ها کرده اند . از آن پس هر ساله رسالات و مقالات جدید چشم اندازه های خیال انگیز مناظر و افق های بکر شهرهای رویایی افسون های ناتمام و آب و هوای مطلوبش یر شمرده و شور و شوقی را بین سیاحان در افکنده و از این میان شهر فاس جایگاه ممتازی یافته است . این کتاب منبع ارزشمندی است برای هر آن کس که در میان فشارهای پر هرج و مرج و تمایلات توسعه مدرن درگیر حفاظت از خصوصیات غیر قابل جایگزین آن نوع زندگی است که در محیط یک شهر سنتی می بالد.

  ۲۴۰,۰۰۰ ريال
 • دیالکتیک نقد
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • کوروساوا سامورایی سینما
  ۴۸,۰۰۰ ريال
 • سینما - قلم

  سینما - قلم

  نویسنده در کتاب حاضر به نقد و بررسی بعضی از فیلم های کارگردانان مشهور ایرانی می پردازد. عناوین نقد و بررسی ها عبارتند از: «روشنفکرم، پس هستم (هامون، مهرجویی)»، «نوستالژی و قاعده بازی (سرب، کیمیایی)»، «هنر نمایش یا کاردستی؟ (مادر، حاتمی)»، «ترس در کلوزآپ، گریز در لانگ شات (کلوزآپ، کیارستمی)»، «عاشقی نوبتی (نوبت عاشقی، مخملباف)»، «گمشده در لابیرنت زمانها (مسافران، بیضایی)»، «جنگ و صلح (برج مینو، حاتمی کیا)»، «قاتلین بالفطره (بچه های بد، داوودنژاد)»، «همداستان با خود (خانه ای روی آب، فرمان آرا)» و «بهشت حضور (بچه های آسمان، مجیدی)». در آخر هر نقد و بررسی، یک عکس سیاه و سفید از فیلم نقد شده قرار داده شده است. به علاوه در انتهای کتاب، دو مقاله با عناوین «علیه نماد سازی» و «سینمای ملی، سینمای جهانی» نگاشته شده است.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • موسیقی عاشورایی
  ۲۷,۰۰۰ ريال
 • سینمای دینی پس از پیروزی انقلاب اسلامی (۱۳۵۸-۱۳۸۰)

  سینمای دینی پس از پیروزی انقلاب اسلامی (۱۳۵۸-۱۳۸۰)

  سینما به عنوان هنر هفتم از جمله ره آوردهای تجدد برای انسان غربی بود که به سرعت راه خویش را در آفاق فرهنگی بشریت یافت و آن چنان به شهرت و عمومیت رسید که در آستانه ی صد سالگی خود به فراگیرترین هنر در طول تاریخ بشری تبدیل شد. انقلاب اسلامی ایران تلاش کرده است تا ضمن ایجاد تحول در سینمای مقلد و عاری از هنر به جا مانده از عصر طاغوت، تا حد امکان از این رسانه برای توسعه ی تفکر دینی و احیای ارزش های اسلامی و انقلابی بهره گیرد و در پی چنین اراده ای است که مقوله ی سینمای دینی پس از انقلاب شکل گرفته و رشد یافته است. پدیده ی سینمای دینی در جهان امروز بی سابقه نیست اما ویژگی های خاص مکتب اسلام و بخصوص دیدگاه شیعه باعث شده تا سینمای دینی پرورش یافته در دامان انقلاب اسلامی به گونه ای متفاوت با سینمای دینی رایج در دنیا پا گرفته و توانایی حرکت یا پیشرفت پیدا کند و از این روست که لزوم ترسیم چارچوب هایی نظری برای تحدید حدود آن و کاستن ابهام های موضوعی درباره ی آن خودنمایی می کند. در پاسخ به چنین نیازی، تحقیق حاضر می کوشد تا ضمن ارایه قالبی نظری برای مقوله ی سینمای دینی، به بررسی نمونه ی آثار سینمای دینی پس از انقلاب اسلامی نیز بپردازد.

  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • فرآیند تعامل سینمای ایران و حکومت پهلوی

  فرآیند تعامل سینمای ایران و حکومت پهلوی

  پژوهش حاضر ، تلاشی است در را تبیین سیر تحولات . فراز و نشیب های سینما در ایران ، از آغاز تا پیروزی انقلاب اسلامی ، که سعی دارد برای اولین بار چارچوب و الگویی روش شناسانه برای تحلیل پدیده ای تعامل سینما ( به مثابه یک رسانه ) و قدرت در ایران ارائه دهد . در این پژوهش سعی شده تا از سویی با بررسی چگونگی ایجاد شکاف فرهنگی در ایران عصر پهلوی - ناشی از هجوم مدرنیسم به لایه های آسیب پذیر جامعه ی سنتی ایران - بستر اعمال نفوذ و سیاست گذاری فرهنگی دربار شناسایی شود و از سویی دیگر ، این اهداف ، سیاست ها برنامه ها ، الگوها و روش های فرهنگی رژیم پهلوی ، خصوصا در قبال سینما طبقه بندی گردد .

  ۳۹,۰۰۰ ريال
 • سینما- جشنواره: سینمای ایرانی، جشنواره های جهانی
  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • سینمای سوم
  ۱۲,۰۰۰ ريال