دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

موسیقی    (۸۹ کالا موجود است.)

 • آوای نو
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • بوطیقای ارسطو برای فیلم نامه نویسان
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • لذت نقد-نقدها، ضد یادداشت ها، مقالات
  ۱۸۰,۰۰۰ ريال
 • سینما پاراگراف

  سینما پاراگراف

  دیالوگ های منتخبی از فیلم هایی چون «آبی، ساخته کریستوف کیشلوفسکی، ادوارد دست قیچی ساخته تیم برتون، خوب بد زشت ساخته سرجیو لئونه، راننده تاکسی ساخته مارتین اسکورسیزی، رونین ساخته جان فرانکن هایمر، هفت ساخته دیوید فینچر، شجاع دل ساخته مل گیبسون، محله چینی ها ساخته رومن پولانسکی و...سوته دلان اثر علی حاتمی، عروس اثر بهروز افخمی، مارمولک اثر کمال تبریزی، قیصر اثر مسعود کیمیایی، بچه های آسمان اثر مجید مجیدی و...» در این کتاب جای داده شده است.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • اسطوره های صهیونیستی در سینما
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • سینما فریاد: انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران در آیینه هنر هفتم

  سینما فریاد: انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران در آیینه هنر هفتم

  گزیده: «سینما فریاد» آن دسته از تولیدات سینما را معرفی می کند که از بهمن ماه سال ۱۳۵۷ به موضوع انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران پرداخته اند. مولف در کتاب «سینما فریاد» کوشیده است با تحقیق و کاوش در مکتوبات و مستنداتی که در مجموعه دو جلدی «تاریخ سینمای ایران» و مجموعه چهار جلدی «فرهنگ سینمای ایران» ارایه شده اند، آن دسته از تولیدات سینما را که از بهمن ماه سال ۱۳۵۷ به موضوع انقلاب اسلامی پرداخته اند، معرفی کند. «سینما پس از انقلاب مرهون امام خمینی(ره) است» عنوان بخشی از کتاب «سینما فریاد» را تشکیل می دهد. در این بخش علیرضا داودنژاد، از سینماگرانی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت حرفه ای و مداوم داشته، چنین بیان کرده است: «بقای امروز سینما مدیون نگرشی است که امام خمینی (ره) بعد از انقلاب بین مسوولان نسبت به سینما ایجاد کردند. در پرتو نظرات ایشان، بنیان هایی شکل گرفت که هنوز سینمای ما افتان و خیزان روی همان بنیان ها قدم بر می دارد.» «فریاد مجاهد»، «آمریکا نابود است»، «برزخی ها»، «هیولای درون»، «خاک و خون»، «بایکوت»، «جدال»، «خبرچین»، «شاخه های بید»، «تبعیدی ها»، «مرد ناتمام»، «مرد پنجم»، «فردا روزی دیگر است»، «راز مینا»، «لژیون»، «آسمان پرستاره»، «بچه های نفت»، «گاومیش ها»، «صنوبر» عناوین برخی تولیدات سینمای بعد از سال ۱۳۵۷ هستند.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • تئاتر در اسارت
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • سینمای سلطه

  سینمای سلطه

  کتاب «سینمای سلطه» با پژوهشی درباره نفوذ صهیونسیم در سینمای جهان و نشانه شناسی ردپای آن در هالیوود، را «مجید صفاتاج» گرد آوری کرده است. صفاتاج در مقدمه کتاب می نویسد: صهیونیست ها از سینما به عنوان ابزاری پیشرفته برای تاثیرگذاری بر ذهن و فکر مردم برای تشکیل حکومت جهانی و سیطره تام و کامل بر دیگر ملت ها استفاده می کنند. وی در ادامه کتاب با بررسی تاریخی پیشرفت سینما به مثابه یک صنعت و نیاز آن به سرمایه داری، رابطه صنعت و سینما را تحلیل می کند. نویسنده در فصل ابتدایی کتاب با عنوان «سیطره صهیونیسم بر صنعت سینما»، تلاش های سازمان ها و دولت های وابسته به صهیونیسم را برای استیلا بر صنعت سینما شرح می دهد و برنامه های سازمان یافته آنان را تیتروار بیان می کند. وی در فصل دوم به سینمای امریکا و هالیوود می پردازد و هالیوود را به عنوان یکی از ابزارهای دولت امریکا و صهیونسم جهانی برمی شمارد. وی سینمای هالیوود را بر آمده از دل تفکر صهیونیسم می داند. از دیگر بخش های این کتاب باید به سرفصل هایی چون: «سینمای اسراییل»، «کارگزاران و سینماگران صهیونیسم» و «نتیجه» اشاره کرد. وی در بخش پایانی با معرفی چند بازیگر و کارگردان سینما به هالیوود، از وابستگی آنان به تفکر صهیونیستی پرده بر می دارد. از دیگر آثار نویسنده این کتاب می توان به آثاری چون: «سیمای صهیونیسم»، «سلطه پنهانی» و «سناریوی جنگ نفت» اشاره کرد.

  ۳۴,۰۰۰ ريال
 • دین و سینما

  دین و سینما

  مرحوم مددپور در این کتاب سعی کرده است تا رابطه دین را با هنر هفتم بررسی کرده و در این بررسی به مقولاتی همچون مبانی صوری ومعنوی سینمای دینی ، حکمت معنوی سینما، توهم شبه فلسفی یا تحلیل سینمایی و مواردی از این دست بپردازد در همین راستا به موضوعاتی همچون انکشا ف عالم دین در جهان سینما یی و سینمای حاتمی در مقام محاکات توجه کرده است. «دین و سینما» یکی از آثار ماندگار زنده یاد محمد مددپور پژوهشگر معاصر است. این کتاب به ۱۲ فصل تقسیم شده است و در هر فصل مباحثی همچون «انکشاف عالم دین در جهان سینمایی»، «سینمای دینی آوردن غیب به عالم شهادت»، «سینما دینی آسمانی است»، «نکاتی در باب سینمای دینی»، «حکمت معنوی سینما» و ... بررسی می شود. در مقدمه مفصل کتاب، نگارنده هنر امروز را به چالش می کشد. همچنان که از نام کتاب برمی آید، رابطه، تعامل و نسبت دین و سینما در آن بررسی شده است. تقدم کلمه «دین» بر «سینما» گویای این است که مسئله اصلی نویسنده دین است. در واقع کتاب به بررسی این که سینما، به عنوان یک پدیده فرعی و غیرضروری چگونه می تواند با دین، به عنوان یک پدیده اصلی و ضروری تعامل برقرار کند. دکتر مددپور در این کتاب توانسته است مخاطب علاقه مند به مباحث دینی و عرفانی را با سینمایی که راوی این مباحث باشد، آشنا کند. او با بررسی وضعیت هنر در زمانه، نقبی می زند به سینما و هنر هفتم و به نقد آن می نشیند. او با شناخت بسیار دقیق از لایه های فکری دین و مذهب، مرعوب هر فیلمی که منتسب به سینمای دینی بوده، نشده است و برای آن که فیلمی را در چنین گونه ای قرار دهد، آن را از فیلترهای متعددی گذرانده است. مددپور با حجم بالایی از تالیفات در زمینه های مختلف هنری که مخرج مشترک تمامی آنها لزوم مطابقات هنر با قواعد اسلام شیعی است به نتایج و آرا جالب توجهی در باب ارتباط سینما با دین رسید و نتایج این تحقیقات را در کتابی به نام «دین و سینما» منتشر کرد. او در این کتاب به بیان ضروریاتی می پردازد که برای تحقق سینمای دینی لازم بوده و اساسا تشریح می کند که ارتباط سینما با دین چگونه رابطه ای است. کتاب «دین و سینما» مرجع مناسبی برای افرادی است که در حوزه رسانه و دین فعال هستند یا تحقیق و مطالعه می کنند و دغدغه هایی این چنینی دارند.

  ۵۵,۰۰۰ ريال