دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

موسیقی    (۸۹ کالا موجود است.)

 • تماشاگه راز

  تماشاگه راز

  این کتاب مجموعه گفتگوها، یادداشت ها، نقد فیلم ها و مقالات شهید بزرگوار سیدمرتضی آوینی درباره سینمای دفاع مقدس است. این اولین کتاب درباره مباحث موضوعی شهید آوینی است که گردآوری و تدوین می شود. البته این نظرات پیش از این به صورت پراکنده در سایر آثار تالیفی درباره شهید آوینی منتشر شده بود اما هدف از انتشار این مجموعه به صورت مستقل آشنایی سینماگران و علاقه مندان به سینمای دفاع مقدس با دیدگاه های این شهید با مقوله دفاع مقدس به صورت مستقل و در قالب یک کتاب می باشد. در این کتاب سینمای دفاع مقدس از دیدگاه متفکر و فیلم ساز مسلمانی ارائه شده که تحصیلات آکادمیک سینمایی ندارد، سینما دغدغه اولیه اش نیست و ضرورت انقلاب است که او را به این مسیر می راند. کتاب حاضر از سه بخش تشکیل شده است: ابتدا سه مقاله و یک گفتگو را خواهید خواند که به تشریح ویژگی های سینمای مستند جنگی با محوریت مجموعه روایت فتح اختصاص دارد.سپس نقد فیلم هایی را می خوانید که آوینی درباره فیلم های داستانی ساخته شده درباره جنگ نوشته است؛ فیلم هایی که در فاصله سال های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۱ بر پرده سینما به نمایش در آمده اند.در انتها هم سه مقاله در توصیف خصوصیات سینمای دفاع مقدس را ملاحظه می کنید که پس از برگزاری هقتمین جشنواره فیلم فجر و به بهانه مرور فیلم های حاضر در جشنواره نوشته شده است.

  ۹۵,۰۰۰ ريال
 • خاکستر و الماس
  ۷,۰۰۰ ريال
 • سینما : دین و سینما آموزه های اخلاقی و ارزشی (جلد ۳)

  سینما : دین و سینما آموزه های اخلاقی و ارزشی (جلد ۳)

  این کتب که در قالب مجموعه ای از کتابهای انتقادی در حوزه سینمای هالیوود تهیه و تنظیم شده است ضمن معرفی بیش از هزارفیلم از تولیدات سینمای هالیوود، به بررسی و تحلیل گزاره های آخرالزمان، اعتقادات، اخلاق و سیاست مطرح در آنها می پردازد. در بخش ابتدایی این اثر، ناشر ضمن بیان اهمیت زیاد هنر و به خصوص سینما به عنوان ابزاری موثر در انتقال اندیشه، آورده است: سینما به عنوان یک هنر چند بعدی، می تواند با سرعتی شگفت آور در مسیر تعالی بشر به سمت آزادی و آزادگی قرار گیرد. اما استفاده ابزاری از این هنر در جهت گسترش تفکرات نظام سرمایه داری و سلطه گری عالم، امری غیر قابل انکار است. اکنون عرصه های مختلف اخلاقی، اعتقادی و سیاست، همواره جولانگاه حضور کمپانی های بزرگ فیلم سازی هالیوود است. تا علاوه بر تخریب سازه های فکری و علمی جوامع، در ایجاد بنایی جدید، مطابق سفارش دستگاه های عظیم جاسوسی و نظامی قدرتهای سلطه گر، خاصه ایالات متحده درایجاد فکر، روش، عادت و جریانهای مورد نیاز تلاش نمایند. لذا این اثر کوشیده است ضمن معرفی چندین نمونه از این تولیدات، ابعاد و گزاره های مطرح در هر یک از آنها را برای شناخت و تحلیل درست از آن، مورد بررسی قرار دهد. همچنین به منظور ارائه شواهد تصویری در کنار طرح مباحث مرتبط با حوزه نقد و تحلیل فیلمهای سینمایی و تلویزیونی به عنوان یکی از موثرترین راه های تثبیت و تکمیل موضوع پیش روی هر گفتار و نوشتار، تعداد صد فیلم از آثار آماده در کتاب انتخاب و یک یا چند سکانس از هر اثر، همراه با پوستر و اطلاعات آن در قالب نرم افزارهای چند رسانه ای به همراه هر کتاب به مخاطبان ارائه می شود.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • سینما : آخرالزمان و آینده گرایی سینمایی (جلد ۱)
  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • سینما : دین و سینما، گزاره های اعتقادی (جلد ۲)
  ۹۵,۰۰۰ ريال
 • سینما : سینمای سیاسی، سیاست سینمایی (جلد ۴)

  سینما : سینمای سیاسی، سیاست سینمایی (جلد ۴)

  این کتاب که به بررسی و تحلیل بیش از سیصد فیلم هالیودی می پردازد، در قالب ۹ فصل با عناوین دین، دین در قاب سینما، خدا و الهه های دروغین سینما، پیامبران و معصومین(علیهم السلام)، خلقت و قوانین هستی، معاد، موجودات مجرد، شیطان و خرافات، تهیه و تنظیم شده است. لذا در این پژوهش ابتدا بحث مختصری درباره دین و مسائل مرتبط با آن ذکر می شود و پس از آن، موضوعات کلامی نهفته در فیلم ها به صورت دسته بندی توصیف و تحلیل می شوند. در هر بخش به اطلاعات مختصری درباره بحث کلامی نیز بیان می شود تا صحت و نادرستی مضمون فیلم ها روشن شود.

  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • عکاسی در جنگ

  عکاسی در جنگ

  مجموعه سه داستان کوتاه و شامل قصه هایی است که پیامبر در گفتارها و سخنرانی های خود، گفته اند. این قصه ها، گاه تمثیلی و گاه، کاملا واقعی است. کار نویسنده در این داستانها، پرداخت داستانی قصه ها است. یعنی تلاشی در جهت داستان پردازی قصه هایی که پیامبر گفته اند. این کار برای اولین بار انجام می گیرد و قصه ها زبانی جذاب و محتوایی عمیق دارند.

  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • مجموعه مقالات درباره سنتور

  مجموعه مقالات درباره سنتور

  فصل اول شامل کلیات است که مشتمل بر ۵ مقاله با عنوان کلی سنتور است که به معرفی کلی این ساز و وجوه مختلف مربوط به آن ( تاریخچه ، تشریح ساختار ظاهری ، کوک ، تکنیک های نوازندگی و ... ) می پردازد .فصل دوم تاریخچه سنتور در ایران را بررسی می کند در این فصل دو مقاله آورده شده است که مقاله اول با عنوان " سنتور- قانون " نوشته دکتر مهدی فروغ ون مقاله دوم با عنوان " تاملی بر تاریخچه سنتور در ایران " نوشته شهاب منا است که حاوی بررسی و نقد شاهد مثال هایی از حیات سنتور در ایران است . فصل سوم به گونه های سنتور در جهان می پردازد که شامل سه مقاله از نویسندگان مختلف ازکشورهای مختلف است که به فارسی ترجمه شده است . فصل چهارم کوک های سنتور، فصل پنجم تکنیک های نوازندگی ، فصل ششم آموزش سنتور ، فصل هفتم نت نویسی در آثار سنتور ، فصل هشتم روش ساخت سنتور را تشریح می دهند . «سنتور» در ایران سازی نسبتا نوظهور است که به ویژه در قرن حاضر به دلیل توانمندی های ساختاری خود همچون داشتن صدایی غنی، پرطنین و قابلیت در نواختن قطعات ضربی سریع و پیچیده در همنوازی و تکنوازی موسیقی دستگاهی معاصر ایران رواج و اهمیتی روز افزون یافته و به سازی اصلی و محوری تبدیل شده است. از این رو است که در این روند برخی از سازندگان، نوازندگان و محققان معاصر به بررسی و کنکاش درباره وجوه مختلف آن پرداخته اند. کتاب مجموعه مقالات درباره سنتور، دایره المعارفی برای ساز سنتور است و برای نخستین بار است که یادداشت ها، مقالات نوشته شده و نیز اطلاعات شفاهی استادان و موسیقیدانان معاصر درباره جنبه های مختلف ساز سنتور از سال ۱۳۲۵ تاکنون در یک مجموعه گردآوری و شرح شده است. در این کتاب یادداشت ها، مقالات و اطلاعات شفاهی موسیقیدانان معاصر درباره جنبه های مختلف معطوف به ساز سنتور به چهار دسته تقسیم شده است و مجموعه مقالات گستره ای۵۳ ساله از حیات سنتور در قرن حاضر را در برمی گیرد. در بخش نخست مقالات چاپ شده در نشریات معاصر توسط سنتورنوازان یا سنتورسازانی چون «ابوالحسن صبا»، «حسین صبا»، «داریوش صفوت»، «فرامرز پایور»، «حسین ملک» و «سیروس ساغری» و محققانی یا آهنگسازانی چون «مهدی فروغ»، «امین شهمیری»، «حسین علی ملاح»، «حسین دهلوی» و «کامبیز روشن روان» ارایه شده است.

  ۹۴,۰۰۰ ريال
 • رفاقت با سازهای ایرانی
  ۵۲,۰۰۰ ريال