دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

موسیقی    (۸۹ کالا موجود است.)

 • مستند؛ از فیلمنامه تا تدوین
  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • مستند؛ از ایده تا فیلمنامه
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • ساختن فیلم مستند

  ساختن فیلم مستند

  کتاب «ساختن فیلم مستند» تلفیقی است از تجربیات حرفه ای و شخصی فیلم سازانی معروف و منبعی برای مستندسازان حرفه ای می باشد. این کتاب به تازه کارها کمک می کند تا مبانی اساسی ساختن فیلم مستند را یاد بگیرد. «ساختن فیلم مستند» شامل ۲۵ فصل و چهار بخش «شبیه سازی واقعیت»، «پیش تولید»، «تولید» و «پس تولید» است. «مستندسازی خیلی ساده است»،«واقعیت کافی نیست»، «ثبت رفتار انسانی»، «مراحل تولید مستند»، «کارکنان مستند»، «دیوار نامرئی»، «کارگردانی نابازیگران»، «زمان کار با بازیگران»، «گفت وگوی مستند»، «تدارک پس تولید» و «تدوین مستند» از جمله عنوان های فصل های این کتاب به شمار می آید. باری همپ، نویسنده کتاب، کارگردان و مدرس فیلم سازی است و بیش از ۱۵۰ فیلم مستند ساخته است.

  ۱۳۵,۰۰۰ ريال
 • نگارش فیلمنامه مستند

  نگارش فیلمنامه مستند

  موفقیت در نوشتن فیلم نامه به عاملی چون «آموختن روش نوشتن» بستگی دارد و این کتاب برای همین موضوع نوشته شده است. کتاب حاضر به گونه ای نوشته شده است تا ابزار کار فیلم نامه نویس باشد و او را در نگارش یک فیلم نامه ی مستند درحدی که کارگردان های نسبتا خوب می پسندند راه ببرد. طرح پیشنهادی، پیش نویس فیلم نامه، خط اطلاعات، خط علاقه، ساختار ارائه، طراحی و فضاسازی نما، چگونگی پیوند نماها، خلاصه ی سکانس، تلفیق و تلخیص سکانس، نگارش روایت راوی و شکل فیلم نامه ی تقطیع شده از مسائلی است که در کتاب «نگارش فیلم نامه ی مستند» به آن پرداخته می شود.

  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • کارگردانی مستند

  کارگردانی مستند

  در این کتاب ساختن یک فیلم مستند ویدئویی به مخاطب آموزش داده می شود. موضوع بخش های کتاب عبارت است از: "تاریخ مختصر و کاربردی سینمای مستند"، "هویت خلاق و کارگردانی"، "فن تصویر"، "فرآیندهای پیش تولید"، "فرآیندهای تولید"، "فرآیندهای پس تولید"، "زیبایی شناسی و کارگردانی" و مسیر حرفه ای". مایکل رابیگر مستندسازی است که سال ها علاوه بر ساختن فیلم های مستند، کلاس ها و دوره های آموزشی ای در این مورد برگزار می کرده است. کتاب کارگردانی مستند در این شکل فعلی، حاصل این تجربه ها است.

  ۲۳۰,۰۰۰ ريال
 • بر ستیغ جبال فتح (یادداشتهایی درباره ی فیلم های مستند شهید آوینی)

  بر ستیغ جبال فتح (یادداشتهایی درباره ی فیلم های مستند شهید آوینی)

  این کتاب، دربرگیرنده ی یادداشت هایی است که درباره ی فیلم های مستند سید مرتضی آوینی نوشته شده که نشان دهنده ی سیر فیلم سازی شهید آوینی و دغدغه های او طی حوادث سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ و پس از آن است. گفتنی است نگارنده این مطالب را با شناختی که از آوینی و کارهای وی در خلال دوستی اش با او به دست آورده، نگاشته است.

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • اینک آخرالزمان - فیلنامه خارجی (جلد ۴)
  ۸,۲۰۰ ريال
 • فرهنگ فیلم های جنگی جهان

  فرهنگ فیلم های جنگی جهان

  فیلم جنگی یکی از جذاب ترین و محبوب ترین ژانرهای سینماست، چرا که اساس آن بر انواع مختلف کشمکش، چون کشمکش های انسان، کشمکش و جدال زندگی و مرگ، کشمکش بین خود و دشمن، کشمکش بین خودی ها، کشمکش برای زنده ماندن با ذلت یا برای دفاع از خانه و میهن، دفاع از شرف، دفاع از آرمان ها، مقابل ظلم و تجاوز قد علم کردن، استوار است. «فرهنگ فیلم های جنگی جهان» دایره المعارف فیلم جنگی در قرن بیستم است و بیش از ۸۰۰ فیلم جنگی خارجی را پوشش می دهد. این کتاب، می تواند راهنمای مناسبی برای دیدن یا دوباره دیدن فیلم ها و همچنین تامل و تفکر کردن درباره آن ها باشد. در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «فیلم جنگی می تواند به تاریخ وفادار باشد و آن را به گونه ای روایت کند که بشود از آن درس ها آموخت و به کار امروز بست. همچنین فیلم جنگی می تواند به راحتی تاریخ را مخدوش کرده و وارونه سازد، حق را باطل و باطل را حق بنماید؛ همچون کاری که بسیاری از فیلم های آمریکایی درباره جنگ ویتنام کردند.»

  ۴۸۰,۰۰۰ ريال
 • طعم ترس: سینمای وحشت

  طعم ترس: سینمای وحشت

  فیلم وحشت زا بازتاب کابوس ها و نگرانی های کسانی است که آن را خلق کرده اند. هیولاهای نامیرا که نگاه تماشاچیان هراسان فیلم را به خود دوخته اند، از درون خود آنها برخاسته اند و چیرگی بر آنها محال می نماید. تماشاچیان در همراهی با قهرمانان فیلم، در راه های بن بست و تاریک گرفتار می آیند و هر گونه امکان نجات یا گریز از آنها دریغ می شود. لحن یاس آمیز این فیلم ها در رابطه با عنصری حقیقتا هراس آور، یعنی بی منطقی و پوچی مطلق جنایات و خشونت ها، و حس کمدی گروتسک و پوچ نهفته در آن تشدید می شود ... کتاب طعم ترس متضمن مروری تاریخی بر سینمای وحشت زاست و تحولات آن را با نگاهی به شرایط سیاسی و اجتماعی کشورهای سازنده این آثار در قرن بیستم بررسی می کند.

  ۱۱,۰۰۰ ريال