دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خامنه ای    (۱۶۰ کالا موجود است.)

 • گفتار شهید مطهری، احیاگر تفکر اسلام
  موجود نیست
 • گفتار آرزوی شهادت
  موجود نیست
 • گفتار عصر انقلاب اسلامی
  موجود نیست
 • بهترین نماز در بیان رهبری
  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • استغفار و توبه (پنج گفتار حضرت آیت الله خامنه ای )

  استغفار و توبه (پنج گفتار حضرت آیت الله خامنه ای )

  این کتاب حاوی ۵ گفتار و سخنرانی کامل رهبر انقلاب در ارتباط با استغفار و توبه است که همه در ماه مبارک رمضان ایراد شده است. این کتاب شرح کامل و جامع سخنرانی های ایشان بوده که به این موضوع پرداخته است. این کتاب را برای مطالعه در ماه رمضان پیشنهاد میکنیم که به نوع دوربرگردان از گناه همه روزهای گذشته است.

  ۳۲,۰۰۰ ريال
 • بیانات رهبر معظم انقلاب در سومین نشست اندیشه های راهبردی با موضوع: زن و خانواده
  ۶,۰۰۰ ريال
 • وظایف متقابل حوزه و نظام اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  وظایف متقابل حوزه و نظام اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  کتاب حاضر، مروری بر نقش حوزه های علمیه در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و بایسته های حضور آنان در عرصه های مختلف و وظایف نظام جمهوری اسلامی ایران در قبال حوزه و حوزویان است. در این اثر سعی شده است خواسته های آیت الله سید علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران از حوزه و طلاب و فضلای آن برای حضور در عرصه های مختلف دینی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و به دست گرفتن مسئولیت های مختلف و فعالیت در نظام اسلامی به تصویر کشیده شده و در مقابل وظایف مردم و نظام در قبال آنان از منظر ایشان و با توجه به سخنان ایشان تبیین گردد. هدایت نظام اسلامی و مدیریت آن، ارایه الگوی سالم برای زندگی فردی و اجتماعی، کمک به استقلال اقتصادی کشور، تبدیل شده به یک پایگاه اندیشه، رسیدگی به امور حقوقی و قضاوت، زمان شناسی، پشتیبانی از نظام اسلامی، اصلاح فرهنگی و خانوادگی، تبلیغ دین و سیاست ورزی از حمله وظایف روحانیت در قبال حوزه و در مقابل حمایت و دفاع از نظام حوزه از وظایف نظام اسلامی در قبال حوزه از دیدگاه آیت الله سید علی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی عنوان شده است.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ در منظر مقام معظم رهبری
  ۲۲۵,۰۰۰ ريال
 • از هراره تا تهران

  از هراره تا تهران

  این کتاب با ارائه سبکی جدید، سعی دارد که ماجرای حضور مقام معظم رهبری در اجلاس سران عدم تعهد سال ۶۵ در کشور زیمبابوه و اتصال این اجلاس به اجلاس سران عدم تعهد تهران از نقش ایشان در معادلات سیاسی جهان پرده بردارد. مقدمه این کتاب خطبه اول نمازجمعه ۷ محرم سال ۶۵ شمسی است که مقام معظم رهبری در آن به مناسبت دهه محرم به تشریح قیام اباعبدالله الحسین(ع) و تبیین ظلم ستیزی و دلایل ایجاد ظلم بر بستر قیام عاشورا می پردازند. کتاب «از هراره تا تهران» در سه بخش اصلی هراره، از هراره تا تهران و تهران تدوین شده است. در بخش هراره حضور مقام معظم رهبری در اجلاس سران عدم تعهد هراره به صورت روزانه و لحظه به لحظه با توجه به اسناد موجود در رسانه های آن زمان روایت شده است. در پایان این بخش هم خطبه دوم نمازجمعه ای که در مقدمه آورده شده که شرح ماوقع سفر به اجلاس سران غیرمتعهدها در هراره توسط خود ایشان است، بیان می شود.

  ۹۳,۰۰۰ ريال