دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خامنه ای    (۱۶۰ کالا موجود است.)

  • میزبانی از بهشت

    میزبانی از بهشت

    این کتاب ماجرای بازدید رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۷۶ از خانواده چند شهید در مشهد را بازگو می‌کند. در این کتاب آمده است: «رهبر انقلاب به خانه پنج خانواده از حق‌داران انقلاب می‌روند، که فرزندانشان را بر سر این حمایت اهدا کرده‌اند. آن گوهر نابی که به دست صهبا رسید، برخی از اطلاعات مربوط به این پنج دیدار است. همین اطلاعات اولیه، مدهوش‌کننده بودند. هر دیداری به فراخور شرایط خانواده و شهدایشان، نمک خاص و نکته‌های زیبای خودش را داشت.

    ۵۷,۰۰۰ ريال
  • قرارگاه های فرهنگی

    قرارگاه های فرهنگی

    در اردیبهشت سال ۱۳۹۲ مجموعه ای از فعالان پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی، توفیق شرف یابی به محضر مقام معظم رهبری می یابند. حرف های مهمی رد و بدل می شود، گزارش های متعددی داده و رهنمودها و توصیه های مهمی شنیده می شود. شاید بعضی از جملات بیان شده در این دیدار، مختص توجه همان مجموعه باشد، اما عموم صحبت ها ناظر به کلیت یک تشکل فرهنگی است که باید به آن توجه ویژه داشت. فضا و وقت جلسه باعث اختصار توصیه ها و نظرات گردید، لذا لازم بود برای تنظیم نقشۀ کلی قرارگاه های فرهنگی ضمن حفظ ترتیب نکات آن جلسه، از مطالب و نکات گفته شدۀ معظم له خصوصا در جلسات بخش های مختلف حزب جمهوری اسلامی در سال های اول انقلاب بهره جست تا بیش از این گذر زمان و کم التفاتی مطلعان، میان ما و آن معارف فاصله نیندازد. لذا کتابی ساخته شد با محوریت سخنان آن جلسه و مطالب مکمل سال های قبل، همراه با توصیف مصادیقی از شهدای انقلاب به سبک: شرح مکمل بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۲ با موضوع «پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» با دیگر بیانات معظم له سخنرانی اصلی، محور کتاب و به صورت برجسته و پررنگ نمایش داده شده و سایر متون که با قلم ریزتر در کتاب هستند، به عنوان شرح سخنرانی اصلی در کتاب جای دارند. این کتاب از مواردی همچون پی نوشت، نمایه و فهرست تفصیلی و… خالی نگه داشته شده تا حجم کتاب به صورت عملیاتی حفظ شود که بتواند همراه همیشگی باشد. پیش از این نیز کتابی با عنوان «دغدغه های فرهنگی» در اردیبهشت سال ۱۳۹۰ منتشر شد و تا امروز که سه سال از انتشار آن می گذرد، ما شاهد رشد آگاهی جامعه در سطوح مختلف نسبت به این دغدغه و نگرانی بوده ایم. شخصیت های مطرح فرهنگی، در رابطه با این دغدغه ها به صحبت و گفتگو پرداختند و بسیاری نیز آن بیانات را سرلوحه عمل خود قرار دادند. این دو کتاب در کنار هم قرار دارند و مطالعه هر دوی آن با شروع از کتاب دغدغه ها توصیه می شود. مطالعه هر یک، اکتفا از مطالعه دیگری نمی کند و فصل مشترک مطالب این دو کتاب، تنها به اندازه یک صفحه است. هدف کتاب «قرارگاه های فرهنگی» انتقال دستورالعمل است، آن هم از فرمانده عالی یا عالی ترین فرمانده. در انتهای آن جلسه (۱۳۹۲/۲/۲) از معظم له سوال کرده اند: «ادامه راه چگونه خواهد بود؟» ما تعمدا نکته ای از ایشان برای آن نیاورده و به همان جواب مختصر و کلیدی آقا بسنده کرده ایم، تا دچار تفسیر به رای نشویم اما، حقیقتا تداوم راه، به اطاعت کامل از ولی امر است. ولی امر، حجت خداست، تالی تلو معصوم است، نایب و مسئول دفتر امام غایب علیه السلام است، خلف صالح امام راحل و وارث علمای راستین است… و حالا زمان، زمان اطاعت است: «آنچه نقطه مهم تر عرض من است، خطاب به جوان هایی است که در سرتاسر کشور فعالیت های فرهنگی را به صورت خودجوش شروع کردند که بحمدالله خیلی هم وسیع شده است. من می خواهم بگویم آن جوان هایی که در تهران، در شهرهای گوناگون، در استان های مختلف، در خود مشهد، در بسیاری از شهرهای دیگر کار فرهنگی می کنند، با اراده خودشان، با انگیزه خودشان کارهای بسیار خوبی هم از آنها ناشی شده است که از بعضی از آنها ما بحمدالله اطلاع پیدا کردیم کار را هرچه می توانند به طور جدی دنبال کنند و ادامه بدهند. بدانند که همین گسترش کار فرهنگی در بین جوان های مومن و انقلابی، نقش بسیار زیادی را در پیشرفت این کشور و در ایستادگی ما در مقابل دشمنان این ملت، ایفا کرده است.»1393/1/1

    ۲۰,۰۰۰ ريال
  • پروانه های جوانی: بیانات و رهنمودهای امام خامنه ای درباره جوانان
    ۱۲۵,۰۰۰ ريال
  • اندیشه ناب: مجموعه برنامه های کاربردی مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در کتاب و کتاب خوانی
    ۴۰,۰۰۰ ريال
  • نقش و رسالت زن : عفاف و حجاب  (جلد ۱)

    نقش و رسالت زن : عفاف و حجاب (جلد ۱)

    در جلد اول با عنوان عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی اسلامی، مطالب در پنج فصل و با عناوین عفت و حیا، روابط زن و مرد، حجاب و پوشش، کشف حجاب و بی بندو باری، و روش برخورد با بی بندو باری ارائه می گردد. در بخشی از جلد اول این کتاب با عنوان «مقابله قاطع با بی احترامی نسبت به حجاب در دانشگاه ها» این بخش از بیانات رهبر انقلاب آمده است: «محیط دانشگاه ها بسیار مهم است. در محیط دانشگاه ها خانم های دانشجو و استاد باید سعی کنند همین روحیه و فرهنگ اسلامی را ترویج کنند. اگر کسانی خدای ناکرده در دانشگاه های کشور هستند که نسبت به حجاب اسلامی و زنان و دانشجویان دختر مسلمان بی احترامی میکنند، به آنها اجازه ندهید افکار فاسد خود را منتشر کنند. محیط داننشگاه باید محیط اسلامی باشد. باید محیطی برای رشد انسان و زن اسلامی باشد.»

    ۷۰,۰۰۰ ريال
  • از زلال حکمت
    ۵,۰۰۰ ريال
  • شکوه فرمان(مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در اجتماعات عظیم مردم قم سال ۱۳۸۹)
    ۳۶,۰۰۰ ريال
  • سایه سار ولایت   (جلد ۷)
    ۴۹,۰۰۰ ريال
  • دشمن شناسی: بررسی اندیشه های مقام معظم رهبری
    ۷۵,۰۰۰ ريال