دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خامنه ای    (۱۶۰ کالا موجود است.)

 • میزبانی از بهشت

  میزبانی از بهشت

  این کتاب ماجرای بازدید رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۷۶ از خانواده چند شهید در مشهد را بازگو می‌کند. در این کتاب آمده است: «رهبر انقلاب به خانه پنج خانواده از حق‌داران انقلاب می‌روند، که فرزندانشان را بر سر این حمایت اهدا کرده‌اند. آن گوهر نابی که به دست صهبا رسید، برخی از اطلاعات مربوط به این پنج دیدار است. همین اطلاعات اولیه، مدهوش‌کننده بودند. هر دیداری به فراخور شرایط خانواده و شهدایشان، نمک خاص و نکته‌های زیبای خودش را داشت.

  ۵۷,۰۰۰ ريال
 • قرارگاه های فرهنگی

  قرارگاه های فرهنگی

  این کتاب با محوریت سخنرانی مقام معظم رهبری، در اردیبهشت سال ۱۳۹۲، با موضوع «پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» تدوین شده است؛ اما برای تنظیم نقشۀ کلی قرارگاه های فرهنگی ضمن حفظ ترتیب نکات آن جلسه، از مطالب و نکات گفته شدۀ معظم له خصوصا در جلسات بخش های مختلف حزب جمهوری اسلامی در سال های اول انقلاب بهره برده است هدف کتاب «قرارگاه های فرهنگی» انتقال دستورالعمل است، آن هم از فرمانده عالی یا عالی ترین فرمانده.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • پروانه های جوانی: بیانات و رهنمودهای امام خامنه ای درباره جوانان
  ۱۲۵,۰۰۰ ريال
 • اندیشه ناب: مجموعه برنامه های کاربردی مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در کتاب و کتاب خوانی
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • نقش و رسالت زن : عفاف و حجاب (جلد ۱)

  نقش و رسالت زن : عفاف و حجاب (جلد ۱)

  در جلد اول با عنوان عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی اسلامی، مطالب در پنج فصل و با عناوین عفت و حیا، روابط زن و مرد، حجاب و پوشش، کشف حجاب و بی بندو باری، و روش برخورد با بی بندو باری ارائه می گردد. در بخشی از جلد اول این کتاب با عنوان «مقابله قاطع با بی احترامی نسبت به حجاب در دانشگاه ها» این بخش از بیانات رهبر انقلاب آمده است: «محیط دانشگاه ها بسیار مهم است. در محیط دانشگاه ها خانم های دانشجو و استاد باید سعی کنند همین روحیه و فرهنگ اسلامی را ترویج کنند. اگر کسانی خدای ناکرده در دانشگاه های کشور هستند که نسبت به حجاب اسلامی و زنان و دانشجویان دختر مسلمان بی احترامی میکنند، به آنها اجازه ندهید افکار فاسد خود را منتشر کنند. محیط داننشگاه باید محیط اسلامی باشد. باید محیطی برای رشد انسان و زن اسلامی باشد.»

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • از زلال حکمت
  ۵,۰۰۰ ريال
 • شکوه فرمان(مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در اجتماعات عظیم مردم قم سال ۱۳۸۹)
  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • سایه سار ولایت  (جلد ۷)
  ۴۹,۰۰۰ ريال
 • دشمن شناسی: بررسی اندیشه های مقام معظم رهبری
  ۷۵,۰۰۰ ريال