دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خامنه ای    (۱۶۰ کالا موجود است.)

 • پایان غرب
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • ستودگان و ستایشگران

  ستودگان و ستایشگران

  کتاب حاضر مداحی اهل بیت (ع) در کلام مقام معظم رهبری است که برگرفته از سخنان آن بزرگوار درباره مداحی و شعرخوانی روضه و سینه زدن در طول سال به ویژه در دهه محرم است که آن را بعضی از برادران فاضل صاحبدل ما، هم آنان که مقیم حضرت اند و منبع خیر و برکت اند از گفتارهای سالیانه حضرت رهبر مسلمانان آیت الله خامنه ای مد ظله العالی در یوم الله ولادت جنات صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها در خطاب به مداحان اهل بیت فراهم آورده و به ترتیب لایق و تبویبی بدیع بنیاد عرایس و مقدمه ای و موخر ه ای بر آن خم گردید. شاید جلواتی از ؟ نفایسی که در پرده اشارات و عبارات به اقتضای وضع خطابه نهان مانده اند متجلی گردند و فایده حکم و احکام نهفته عام تر شود، لکن وسعت مقال و تنگی مجال را نکرد تا لایق موضوع و مضمون سخن شرح و بسطی دده شود. آنچه در بالا ذکر شد شرحی است بر چگونگی گردآوری کتاب و محتوای آن که به صورت نهان و آشکار در آن وجود دارد. در این پنج موضوع به صورت مبسوط اشاره شده است که همه درباره مداحی است: ۱ آنکه تقوا و طهارت به مرتبه ای باشد که از ارواح ائمه معصومین شرمنده نباشد. ۲ آنکه طریقه عبادت و طاعت به قانون اهل بیت مدعی دارد. ۳ آنکه مدح از برای غرض و جزا نخواهد بلکه از برای رضای خداوند و طلب ثواب آخرت باشد. ۴ چهارم اینکه دین خود را به دنیا نفروشد و دینار و درم را بر حسنات و نعم آن سرای اختیار نکند. ۵ آنکه در مداحی غلو نکند که به فکر انجامد تا از آن جماعت نباشد. این در هفت فصل آمده است که در آن موضوعات مانند ریشه تاریخی مداحلی اهل بیت (ع)، جایگاه و اهمیت مداحی اهل بیت (ع)، رسالتهای مداحان اهل بیت (ع)، اصول مداحی اهل بیت (ع)، نکات درباره اشعار و مدایح، مداحی اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی و مسائل جامعه مداحان اهل بیت (ع). که هر کدام از این موضوعات به صورت زیر مجموعه هایی به صورت شرعی و عقلی بررسی شده و در آن از اشعار بزرگان دین و شاعران اهل بیت و حدیث و روایت بزرگان دین، استفاده شده است تا موضوع را شکافته و سخنان مقام معظم رهبری در آنها به صورت آشکار آورده شود. از متن کتاب می خوانیم: سنت شعرخوانی برای اهل بیت (ع) یک حرکت عصیان آمیز در مقابل یک انحراف بزرگ تاریخی است و تا آنجا که ما کم و بیش می دانیم، این سنت از همان ابتدای تاریخ اسلام تا امروز وجود داشته است.

  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • نقش و رسالت زن : عرصه های حضور اجتماعی زن (جلد ۵)
  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • نقش و رسالت زن : زنان در فرهنگ، جایگاه و مسائل اسلام و تجدد (جلد ۴)
  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • نقش و رسالت زن : زن و خانواده (جلد ۳)
  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • رسالت خواص
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • اخلاق انتخاباتی

  اخلاق انتخاباتی

  ملت ایران، شرکت در انتخابات را یک فریضه و یک عمل واجب بداند... من عرض میکنم که به عنوان وظیفه اولی، به عنوان وظیفه ی ثانوی، به عنوان وظیفه ی دینی و اسلامی و به عنوان وظیفه ی سیاسی، شرکت آحائ مردم در انتخابات شرکت کنند و با اینکار، مشت محکمی بر دهان آمریکا و استکبار و گروهکها و مخالفین اسلام و مسلمین و مخالفین جمهوری اسلامی بکوبند.بیانات در خطبه ی نماز جمعه تهران ۱۳۷۱/۱/۷

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • روحیه ی پرسش گری در جوانان
  ۱۱,۰۰۰ ريال
 • کهربا (گزیده ای از سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با نهضت عاشورا)

  کهربا (گزیده ای از سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با نهضت عاشورا)

  نام حسین بن علی عله الصلاه و السلام، نام عجیبی است. وقتی از لحاظ عاطفی نگاه می کنید، می بینید خصوصیت اسم آن امام در بین مسلمین با معرفت، این است که دل ها را مثل مغناطیس و کهربا به خود جذب می کند. خدای متعال، در نام حسین اثری قرار داده است که وقتی اسم او آورده شود، بر دل و جان ما ملت ایران و دیگر ملت های شیعه، یک حالت معنوی حاکم می شود. این، آن معنای عاطفی آن ذات و وجود مقدس است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال