دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خامنه ای    (۱۶۰ کالا موجود است.)

 • نبرد خاموش (هفت ماه با رهبری پیرامون جنگ نرم)

  نبرد خاموش (هفت ماه با رهبری پیرامون جنگ نرم)

  گزیده: جنگ نرم؛ راست است، یک یعنی الان جنگ است. البته این حرف را من امروز نمیزنم، من از بعد از جنگ - از سال ۶۷ - همیشه این را گفته ام؛ بارها و بارها. علت این است که من صحنه را می بینم؛ چه بکنم اگر کسی نمی بیند؟!

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • آب آیینه آفتاب (مجله)
  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • دانشجو و نوآوری علمی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  دانشجو و نوآوری علمی از دیدگاه مقام معظم رهبری

  گزیده: از آنجا که مبحث پلورالیزم بدون آنکه تعریفی جامع از خود ارائه دهد، تنها بر تعدد ادیان صحه گذاشته و ادعا می کند که حقیقت در دین خاصی خلاصه نشده و تمام ادیان الهی و حتی تمام مکاتب بشری نیز بهره ای از حقانیت برده اند؛ لازم است برای بررسی هرچه دقیق تر آن به سویه های مختلف آن پرداخته شود . کتاب حاضر سعی دارد این بررسی را در چهار سویه از این دیدگاه به انجام رسانده و آن را تشریح کند. پلورالیزم در عرصه واقعیت، پلورالیزم در عرصه معرفت شناسی ، تعدد حجت و بالاخره پلورالیزم در عرصه اجتماع و رفتار سویه های مختلف این مبحث هستند که در این کتاب مورد نقد قرار داشته اند.

  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ و عرصه فرهنگی:اصول، مبانی، ضرورتها، مسئولیت ها

  فرهنگ و عرصه فرهنگی:اصول، مبانی، ضرورتها، مسئولیت ها

  گزیده: این اثر، بحث فرهنگ و عرصه فرهنگی را از کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی که به اعتراف فرهنگ شناسان، احاطه و تسلط عمیق و گسترده ای با این مقوله دارند. در معرض افکار و اندیشه مردم مسلمان، به ویژه جوانان و دانشجویان قرار می دهد. فرهنگ مثل آب، هوا و غذا، از ضروریات زندگی است. فرهنگ شکل و شیوه زندگی، آداب و رسوم و عادات مردم است. فرهنگ تجلی باورهای یک ملت در عرصه حیات فردی و اجتماعی است. به همین جهت مثل آب و هوا و غذا، هرچه پاک تر و سالم تر و مقوی تر باشد، آن ملت، با نشاط تر، سالم تر و سعادتمند خواهد بود. به عقیده نویسنده، در چنین دنیای بی فرهنگ و سردمداران آلوده و شیطان صفت و شرارت آفرین، نظامی قد برافراشت که مبتنی بر فرهنگ اسلام بود. اسلامی که توانمندی های الهی خود را در انسان سازی و تمدن آفرینی، نشان داده بود. اینک در عصر فرهنگ مادی، این ندای اسلام است که مجددا انسان ها را به هویت فطری و الهی خویش می خواند و بطلان تئوری های غربی را روشن و قطعی می سازد. این اسلام است که جوامع بشری و مسلمانان را به مردم سالاری دینی و احیای ارزش های انسانی و استقامت در برابر آلودگی ها و زورگویی های شیاطین فرامی خواند. جمهوری اسلامی، الگویی ارائه داد که نظام فکری و سیاسی لیبرال دمکراسی غرب را در چالشی عظیم قرار داد. پوچی، دوگانگی و تعفن این نظام آرایش شده را برملا ساخت. قساوت و خونریزی و زیر پا گذاردن تمامی شعارهای حقوق بشری و صلح دوستی و خردورزی غرب به سرکردگی آمریکا، نتیجه دون مایه گی فرهنگ غربی است که در مصاف با فرهنگ اسلامی، بیرون می ریخت. کتاب حاضر در ۹ دفتر، مطالبی را درباره موضوع فرهنگ و عرصه فرهنگی، مطرح می کند. «تعاریف، جایگاه و الزامات کار فرهنگی»، «تبادل فرهنگی و تهاجم فرهنگی تفاوت ها و پی آمدها»، «تاریخچه مقابله تفکر مادی با تفکر معنوی و دینی، ماهیت فرهنگ منحط و فاسد غرب، ویژگی ها و پی آمدها»، «عوامل، ابزارها و شیوه ها در تهاجم فرهنگی غرب»، «موفقیت غرب در تهاجم فرهنگی در دوران طاغوت و عوامل موثر در این موفقیت ها»، «چرایی تهاجم فرهنگی غرب به جمهوری اسلامی ایران»، «اهداف اصلی غرب در تهاجم فرهنگی»، «راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی و لوازم و ضرورت ها» و «وظایف اقشار تاثیرگذار و مهم در پیشگیری و مقابله با تهاجم فرهنگ غرب»، عناوین نه گانه دفاتر این اثرند.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • وحدت و همگرایی
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • اقتصاد و عرصه اقتصادی از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • رسالت روحانیون دردانشگاهها از منظر رهبری
  ۵۶,۰۰۰ ريال
 • بصیرت و استقامت

  بصیرت و استقامت

  و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصبر «قد جاءکم بصائر من ربکم» از سوی خدا بصیرت به انسان داده می شود، بصیرت ها، یعنی هشدارها، آگاهی ها راهنمایی ها، خط دادن ها، جهت دادن ها؛ «فمن ابصر فلنفسه و من عمی فعلیها» می توانی آن بصیرت ها را ببینی، از آنها پیروی کنی، به سود توست. می توانی چشمت را روی هم بگذاری و نبینی یا ببینی و لج کنی که به زیان تو تمام خواهد شد.

  ۵۳,۰۰۰ ريال
 • عصر شکوفایی
  ۲۸,۰۰۰ ريال