دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خامنه ای    (۱۶۰ کالا موجود است.)

 • فردای روشن: چشم اندازی بیست ساله در بیانات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب
  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • گزیده سایه سار ولایت
  ۲۷,۰۰۰ ريال
 • سایه سار ولایت  (جلد ۳)
  ۳۷,۰۰۰ ريال
 • سایه سار ولایت  (جلد ۴)

  سایه سار ولایت (جلد ۴)

  کتاب «کلیات تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی» از ۸ فصل تشکیل شده است. فصل اول به فرهنگ و تمدن و ارتباط آن دو می پردازد و مباحثی چون ارتباط تمدن با فرهنگ، عوامل موثر در زایش و اعتلای تمدن ها (عامل انسانی، فرهنگ، دین، عامل مادی و طبیعی) بیان می شود. در فصل دوم به ویژگی‏های فرهنگ و تمدن اسلامی و عوامل پیدایی و شکوفایی فرهنگ و تمدن اسلامی و همچنین سهم حضرت علی (ع) و اهل بیت (ع) در پیدایش و گسترش فرهنگ و تمدن اسلامی می پردازد. شکوفایی علوم اسلامی، مظاهر تمدن اسلامی، طبقه بندی علوم اسلامی (قرائت، تفسیر، حدیث، فقه، اصول فقه، کلام) و علوم غیراسلامی (ریاضیات، نجوم، فیزیک و مکانیک، طب، کیمیا، فلسفه، منطق، تاریخ و تاریخ نگاری، جغرافیا و ادبیات) در فصل های سوم و چهارم بیان می شود. فصل پنجم به تشکیلات سیاسی و اقتصادی و قضایی و هنر در فرهنگ اسلامی می پردازد. تاثیر تمدن و فرهنگ اسلامی بر تمدن غرب در فصل ششم تبیین می شود نویسنده در فصل هفتم به عوامل انحطاط تمدن اسلامی اشاره می کند و در فصل پایانی به احیای تمدن اسلامی و نقش امام خمینی (ره) به عنوان بزرگ احیاگر دوره معاصر می پردازد.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • سایه سار ولایت  (جلد ۶)
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • سایه سار ولایت  (جلد ۵)
  ۴۶,۰۰۰ ريال
 • سایه سار ولایت  (جلد ۲)
  ۲۴,۰۰۰ ريال
 • سایه سار ولایت  (جلد ۱)

  سایه سار ولایت (جلد ۱)

  محمد اقبال لاهوری یا علامه اقبال، شاعر، فیلسوف، سیاست مدار و متفکر مسلمان پاکستانی بود، که اشعار زیادی نیز به زبانهای فارسی و اردو سروده است. اقبال نخستین کسی بود که ایده یک کشور مستقل را برای مسلمانان هند مطرح کرد که در نهایت منجر به ایجاد کشور پاکستان شد. اقبال در این کشور به طور رسمی «شاعر ملی» خوانده می شود. اقبال یکی از نامورترین و سرشناس ترین شاعرپارسی گوی غیرایرانی در ایران است که نظیر شاعر بزرگی همانند بیدل دهلوی پذیرش ویژه ای در ایران یافته است. از کل ۱۲ هزار بیت شعری که توسط اقبال سروده شده است ۷ هزار بیت آن فارسی است. کتاب حاضر مشتمل بر اشعار وی می باشد. فهرست: اسرار و رموز زبور عجم جاویدنامه پیام مشرق مثنوی پس چه باید کرد ارمغان حجاز

  ۴۱,۰۰۰ ريال
 • نسیم سبز خاطره ها

  نسیم سبز خاطره ها

  نویسندگان حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، همواره نقد و نظرهای حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب را به عنوان نظرات یک منتقد برجسته ادبیات حوزه دفاع مقدس غنیمت شمرده اند. کتاب نسیم سبز خاطره ها مجموعه دست نوشته های حضرت آیت الله خامنه ای بر کتاب های حوزه ادبیات دفاع مقدس است. نگارش تقریظات رهبر معظم انقلاب، از سال ۱۳۷۰ آغاز شده و تاکنون به دست ایشان بر بیش از سی و پنج عنوان اثر در حوزه هشت سال دفاع مقدس، تقریظ نویسی شده است. حجت الاسلام علی شیرازی در مقدمه کتاب، هدف از چاپ این اثر را آشنایی عموم مردم با نظرات رهبر معظم انقلاب درباره کتاب های دفاع مقدس دانسته است. در این اثر، علاوه بر معرفی هر یک از این آثار، گزیده ای از کتاب و دست خط رهبر فرزانه انقلاب نیز منعکس شده است. همچنین گردآورنده در این کتاب سعی کرده چند نکته اساسی را مورد توجه قرار بدهد؛ نخست نظرگاه مقام معظم رهبری به دفاع مقدس، دوم اهمیت این فرهنگ در حفظ ارزش ها و صدور انقلاب و سوم این که با توجه به نگاه مقام معظم رهبری، تقریظات به گونه ای انتخاب شده اند تا کتاب هایی مورد توجه قرار بگیرند که وقتی مخاطبان آنها را مطالعه کنند، گرایششان به مساله مطالعه، به ویژه خواندن کتاب های دفاع مقدس افزون تر شود.

  ۷۹,۰۰۰ ريال