دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

هنرهای نمایشی    (۰ کالا موجود است.)

 • فولکلور و تاریخ کرد

  فولکلور و تاریخ کرد

  معرفی کوتاه: مروری اجمالی بر تاریخ زندگانی اقوام کرد در ایران و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مخصوص آنان است. در این نوشتار ابتدا تعریفی از مفهوم لغوی و اصطلاحی واژه "کرد" ارایه شده و پس از آن تحقیقی تاریخی در مورد تاریخ ملت کرد و جغرافیای پراکندگی آنان در ایران و برخی از کشورهای غربی آن صورت گرفته است. نویسنده در همین راستا به توصیف فرهنگ عامه قوم کرد، زبان‌شناسی و ادبیات آنان، آثار قدیمی و باستانی منتسب به آنان، جغرافیای مربوط به این قوم، پیشینه تاریخی مربوط به آنان، اقتصاد روستایی آنان، آداب و رسوم آنان در زمینه ازدواج و سایر مسایل اجتماعی، جشن‌ها و اعیاد آنان، اعتقادات دینی و مذهبی ایشان، تفریحات و بازی‌های محلی آنان، ترانه‌های کردی، افسانه‌ها و اساطیر مربوط به آنان، معرفی زیارت‌گاه‌ها و اماکن مقدس آن‌ها و برخی دیگر از اطلاعات مربوط به این قوم پرداخته است.

  موجود نیست
 • با طلا باید نوشت (منتخب نهج البلاغه)

  با طلا باید نوشت (منتخب نهج البلاغه)

  معرفی کوتاه: منتخبی از خطبه‌ها و عهدنامه‌های نهج‌البلاغه به عربی با ترجمه‌ی فارسی همراه با بیان نکاتی ارزشمند از آن همچون: تضمین موفقیت در دنیا و عقبی، تقویت عقیده و دوراندیشی، بررسی عوامل رویکرد دشمنان به اسلام و نقد و بررسی غربزدگی در مسلمانان مجموعه مطالب کتاب حاضر را تشکیل می‌دهد. علل پیدایش فتنه‌ها، درمان غفلت‌زدگی، دنیاگرایی، شناخت ضدارزش‌ها، ضرورت یاد مرگ، نشانه‌ی کمال عقل، ضرورت رازداری، قناعت و بی‌نیازی، پرهیز از زراندوزی و ... برخی موضوعات کتاب است.

  موجود نیست
 • تربیت قرآنی فرزندان و دانش آموزان

  تربیت قرآنی فرزندان و دانش آموزان

  لالایی مادر مادری داشت برای بچ هاش لالایی م یخواند که بچ هاش به او میگوید: مامان جون، میشه ساکت بشی تا من بخوابم! نتیجه: بعضی از رو شهای تربیتی ما، منجر به نابودی فرزندان می شود. آموزش قرآن یعنی ده هزار بار زیارت خان هی خدا پیامبر اکرم؟ص؟ فرمود: «هر کس به فرزندش قرآن بیاموزد مانند این است که ده هزار بار خانه ی خدا را زیارت کند. ۱ » آموزش قرآن به فرزندان بهترین باقیات الصالحات است. امام صادق؟ع؟ فرمود: «خواندن قرآن از روی آن، عذاب پدر و مادر را سبک م یکند اگر چه آن ها کافر باشند. ۲ » مه مترین پیش نیازهای یک تربیت قرآنی، نان حلال است. از مه مترین پیش نیازها برای یک تربیت صحیح می توان به نان حال، پرهیز از افراط و تفریط در تربیت، تربیت با رفتار و کردار، استمرار و پیگیری در تربیت، مطالعه پیوسته در مسایل اخلاقی و مشاوره با کارشناسان معتبر نام برد.

  موجود نیست
 • دست یابی به اهدافتان

  دست یابی به اهدافتان

  «دست‌یابی به اهدافتان» برای هر دو زمینه زندگی حرفه‌ای و شخصی است و شامل نکاتی می‌شود که یک تفاوت واقعی را در شما رقم خواهد زد. این کتاب برای کسانی است که می‌خواهند در زندگی واقعی امروزی دست به فعالیت و کار بزنند و استارت آپ خود را راه بیندازند. «دست‌یابی به اهدافتان» در مورد شخصیت و باور و همت و دید شما صحبت می‌کند تا بتوانید خود را در این تلاطم زندگی حفظ و ارتقا دهید. در آخر این کتاب شامل نکات کلیدی از تصمیم‌گیری در مورد خلق دید برای آینده به علاوه یک تمرین خودارزیابی برای کمک به سنجش پیشرفت می‌شود.

  موجود نیست