دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

سینما    (۰ کالا موجود است.)

 • صد پیشنهاد برتر فروش

  صد پیشنهاد برتر فروش

  درباره کتاب : کتاب « پیشنهاد برتر فروش » شامل صد پیشنهاد برجسته و موفق در زمینه ی فروش می باشد . برخی افرادی که این پیشنهادات را مطرح کردند ، بازرگانان حرفه ای هستند که یاد گرفته اند چگونه از تجربیات دیگران به خوبی بهره ببرند . برخی از این افراد فروشندگانی بودند که آخرین فنون و شیوه های فن فروش بر مبنای ارائه ی راه حل فروش را فرا گرفته اند که در آن از محصولات و خدمات خود برای حل آن دسته از مشکلات مشتریان که بر آنها اشراف دارند ، استفاده می کنند . فهرست مطالب : پیش درآمد مقدمه یاری دهندگان دو پیشنهاد برتر فروش در تمام اعصار ده پیشنهاد برتر فروش برای ایجاد علاقه ده پیشنهاد برتر فروش برای ایجاد نیاز هفت پیشنهاد برتر فروش برای فروش از طریق هشت پیشنهاد برتر فروش برای معرفی محصول شما پنج پیشنهاد برتر فروش برای یادآوری این موضوع که همیشه راهی وجود دارد چهار پیشنهاد برتر فروش برای فروش در یک خرده فروشی کوچک شش پیشنهاد برتر فروش برای مواجه با محصولات و بازارهای دشوار هفت پیشنهاد برتر فروش برای فروشندگان شش پیشنهاد برتر فروش برای برنامه ریزی فروش های پیچیده سه پیشنهاد برتر فروش برای نزدیک شدن تدریجی به معامله ده پیشنهاد برتر فروش برای اجرای مدیریت حساب ها ده پیشنهاد برتر فروش برای مدیران فروش این کتاب به بررسی پیشنهاد هایی که در نظرسنجی در مورد تولید و فروش مستمر و موفق برتر بوده اند می پردازد.البته این پیشنهاد ها علوم موشکی نیستند بلکه ستونهایی هستند که دیگر فنون بهبود یافته ی فروش به آنها بستگی دارد.این کتاب به افرادی که باید پیشنهادها و عملکردهایشان را در اختیار مافوق و زیر دستان خود قرار دهند و هم چنین به فروشندگان حرفه ای تماموقت کمک خواهد کرد و طرز کار و طرز تفکر شما را در تمام موارد و از همه مهم تر عملکرد فروش شما را بهبود خواهد بخشید به این معنا که در کسب موافقت مردم نسبت به موقعیت خود و انجام کارهایی که ترجیح می دهید ، خواه با گرفتن ترفیع وخواه کسب دستور ، موفق تر خواهید بود. این کتاب برای تمام کسانی است که در کسب و کار خود با فروش سر و کار دارند. یعنی تمام افرادی که در عرصه تجارت فعال هستند. این کتاب به افرادی که باید پیشنهادها و عملکردهایشان را در اختیار مافوقها و زیردستان خود قرار دند و همچنین فروشندگان حرفه ای تمام وقت کمک خواهد کرد.

  موجود نیست
 • سرور زنان جهان ام المومنین حضرت خدیجه کبری (علیه السلام)

  سرور زنان جهان ام المومنین حضرت خدیجه کبری (علیه السلام)

  کتاب سرور زنان جهان ام المومنین خدیجه کبری سلام الله علیها به قلم اکرم السادات هاشمی نژاد از سوی مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی صلی الله علیه و آله و سلم به چاپ رسیده است. این کتاب که به جهت تبیین شخصیت بزرگ بانوی اسلام تالیف شده است ۳ بخش کلی دارد که شامل خدیجه طاهره سلام الله علیها پیش از بعثت، خدیجه کبری سلام الله علیها پس از بعثت و مناقب خدیجه کبری سلام الله علیها می شود. مولف کتاب در بخش مقدمه آورده است: شناختن و شناسانیدن شخصیت های بزرگ اسلامی گامی ضروری در جهت تقویت و تحکیم مبانی اسلام است، به ویژه، در دنیای امروز که با بزرگ نمایی شخصیت های کاذب، الگوهای نامناسبی برای جوانان، زنان، مردان و خانواده ها ارائه می گردد؛ ضرورت شناخت و ارائه اسوه های شایسته برای تمام انسان ها به ویژه مسلمانان، بیش از پپش محسوس گردیده است. اگر روش و منش اولیاء الهی را جزء به جزء بررسی نماییم و عملکرد و واکنش ایشان را در هر برهه و صحنه ای از زندگانی ایشان تبیین کنیم، امکان تبعیت و پیروی از ایشان برای عموم افراد سهل تر خواهد گردید. در بخش دیگری از مقدمه هاشمی نژاد می خوانیم: یکی از چهره های درخشان اسلام، حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها، سیده نساءالعالمین، ام المومنین، همسر پیامبر گرامی اسلام(ص) و مادر حضرت زهرای اطهر می باشد. ایشان در دوره های مختلف زندگانی خویش، از جوانی تا ازدواج و تشکیل خانواده، با حضور در صحنه های مختلف اجتماعی، الگوهای عملی فراوان برای مسلمانان به یادگار گذاشته اند، اما به دلایل مختلف بسیاری از فضائل و مناقب آن حضرت همچنان پنهان مانده است. در بخشی از این کتاب با عنوان«خدیجه کبری سلام الله علیها الگویی تکرار ناپذیر» آمده است: امروزه، در عصر علم و صنعت و اطلاعات و ارتباطات، استعمارگران با الگوتراشی از زنان نامتعادل و غیر متعارف، میدان را برای گسترش فرهنگ استعماری خود در سراسر جهان آماده نموده اند و با این روش بر پیکیره فرهنگ ملت ها و تمدن ها، ضربه های مهلکی زده اند و فرهنگ مبتذل خود را جایگزین فرهنگ اصیل ملت ها نموده اند. اینان زنانی را به عنوان الگو معرفی کرده اند که همه هنرشان خودنمایی و تحریک غرایز نفسانی و هوا و هوس های انحرافی است و با این کارشان، کرامت و شخصیت زن را پایمال کرده اند و باعث زدودن فضایل اخلاقی و ارزش های والای معنوی از جامعه انسانی شده اند؛ اسلام به عنوان تنها آیین سازنده و هشداردهنده در جهان کنونی، به این موضوع توجه عمیق داشته است و با معرفی الگوهای راستین در کنار نمونه های دروغین و پوشالی از زنان، پیروان خود را از هرگونه همسویی با الگوهای کاذب و بی محتوا بر حذر داشته است. در بخش نقش فرهنگی و اجتماعی حضرت خدیجه سلام الله علیها می خوانیم: یکی از راه های مبارزه قریش و دشمنان پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم برای خدشه دار کردن چهره ملکوتی حضرت، توسل به حربه احمقانه تهمت بود؛ تهمت هایی مانند دروغگویی و جنون که قرآن در آیات زیادی به این تهمت ها اشاره می کند و ساحت رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم را از این برچسب ها و دروغ ها منزه می داند. از جمله اقداماتی که حضرت خدیجه سلام الله علیها در زمینه فرهنگی و اجتماعی انجام داد تصدیق و تایید پیامبر بود و این یکی از کارهای مهمی است که دارای آثار مقبت زیادی در جهت پیشبرد اهداف مقدس پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم و ناکامی دشمن و ایجاد سستی و تزلزل در عقاید خرافی آنان داشته است.

  موجود نیست
 • آموزش احکام

  آموزش احکام

  دانش‌پژوهان دوره‌ها‌ی کاردانی و کارشناسی و عموم مکلفان می‌توانند با مطالعه این کتاب، احکام مختلف را بشناسند؛ از اجتهاد و تقلید گرفته تا نماز، روزه، نگاه و ..... . مولف کتاب را با دو ویژگی ارائه کرده است: الف) متن این کتاب مطابق با فتاوای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت آیه‌الله العظمی امام خمینی(ره) می‌باشد. ب) مواردی که فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیه‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) با فتوای حضرت امام خمینی(ره) تفاوت دارد و نگارنده به آنها دست یافته است، در پاورقی ذکر شده است.

  موجود نیست
 • دیوان پروین اعتصامی

  دیوان پروین اعتصامی

  معرفی کوتاه: کتاب حاضر در برگیرنده مجموعه قصاید و قطعات شاعر معروف دوران معاصر پروین اعتصامی است. اسلوب و سبک بیانی پروین اعتصامی لطافت و زیبایی خاصی دارد و مضمون اشعار وی تربیتی است و نکته‎های عبرت‎آموزی را به خوانندگان منتقل می‎کند. قصاید او با مصراع ای دل عبث مخور غم دنیا را آغاز شده و قصیده‎های دیگری با عناوین: سفر اشک، گویند عارفان هنر و علم کیمیاست، تیره بخت، مور و مار، گل و خار و حاصل عمر تو افسوس شد و حرمان از نظر خوانندگان می‎گذرد. در بخش قصاید این دیوان اشعار نغز، لطیف و پرمعنای زیادی دیده می‎شوند که هر کدام از زاویه خاصی به زندگی انسان در این دنیا پرداخته‎اند. وی دشواری‎ها و ناملایمات زندگی را در بسیاری از شعرهای خود گوشزد کرده و انسان را به صبر و شکیبایی و تدبیر و خردمندی توصیه کرده است. در بخش قطعات و مثنوی دیوان او باز هم ابیات شیوای دیگری در خصوص فقر و بینوایی، مهر مادری و دیگر فضایل اخلاقی سروده که ظرافت و طراوت در آن‎ها چشم را می‎نوازد.

  موجود نیست