دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

سینما    (۰ کالا موجود است.)

 • با طلا باید نوشت (منتخب نهج البلاغه)

  با طلا باید نوشت (منتخب نهج البلاغه)

  معرفی کوتاه: منتخبی از خطبه‌ها و عهدنامه‌های نهج‌البلاغه به عربی با ترجمه‌ی فارسی همراه با بیان نکاتی ارزشمند از آن همچون: تضمین موفقیت در دنیا و عقبی، تقویت عقیده و دوراندیشی، بررسی عوامل رویکرد دشمنان به اسلام و نقد و بررسی غربزدگی در مسلمانان مجموعه مطالب کتاب حاضر را تشکیل می‌دهد. علل پیدایش فتنه‌ها، درمان غفلت‌زدگی، دنیاگرایی، شناخت ضدارزش‌ها، ضرورت یاد مرگ، نشانه‌ی کمال عقل، ضرورت رازداری، قناعت و بی‌نیازی، پرهیز از زراندوزی و ... برخی موضوعات کتاب است.

  موجود نیست
 • مستند ضد صهیونیزمی - تکفیری حیفا

  مستند ضد صهیونیزمی - تکفیری حیفا

  معرفی کتاب این مجموعه دربردارنده داستان زندگی و ماموریت دختری جاسوس از اداره ی متساوای سازمان موساد در منطقه غرب آسیاست. آن دختر، همانند دیگر خواهرانش به خیانت به تاریخ مشغول بوده و جنایت های دیگر را از طرف رژیم غاصب صهیونیستی مرتکب می شود تا بتواند مدیریت رفتاری و تصمیم ساز سران داعش را در دست بگیرد. این داستان مستند به وقایع تاریخی است که به شهادت کتاب پنجاه درصد کتاب را شامل می شود و الباقی به منظور جذابیت توسط نویسنده به شکل داستانی درآمده است. اکثر اسامی و تاریخ نگاری ها قابل مشاهده در منابع اینترنتی و بقیه موارد به جهت مسائل امنیتی در کتاب ذکر نشده است. گزیده کتاب البغدادی به فلوجه می رود و حیفا والعدنانی هم به الرمادی می روند. در خلال مدتی که حیفا در زندان است یا شاید تازه با العدنانی از زندان فرار کرده و به الرمادی رفته اند، طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود.

  موجود نیست
 • فصلنامه فرهنگ و اندیشه (جلد ۳)

  فصلنامه فرهنگ و اندیشه (جلد ۳)

  فعالیت‌های ترجمان در دو بخش انتشارات ترجمان علوم انسانی و سایت ترجمان تعریف می‌شود؛ در سایت ترجمان مجموعه مقالات، نوشتارها، بررسی کتاب و گفت‌وگوها قرار داده می‌شوند و سپس مقاله‌ها در قالب کتاب منتشر خواهند شد. در بخش ابتدایی این فصل‌نامه در توضیحی آمده است: در انتخاب مقالات تلاش بر این است تا تنها متون دست اول از اندیشمندان اصلی جریان‌های مهم ترجمه شود و برخلاف بسیاری از دیگر نشریات و وب‌سایت‌ها ترجیح داده‌ایم تا تعداد مقالات کمتری را با کیفیتی بالاتر و محتوایی غنی‌تر ترجمه کنیم.

  موجود نیست
 • فولکلور و تاریخ کرد

  فولکلور و تاریخ کرد

  معرفی کوتاه: مروری اجمالی بر تاریخ زندگانی اقوام کرد در ایران و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مخصوص آنان است. در این نوشتار ابتدا تعریفی از مفهوم لغوی و اصطلاحی واژه "کرد" ارایه شده و پس از آن تحقیقی تاریخی در مورد تاریخ ملت کرد و جغرافیای پراکندگی آنان در ایران و برخی از کشورهای غربی آن صورت گرفته است. نویسنده در همین راستا به توصیف فرهنگ عامه قوم کرد، زبان‌شناسی و ادبیات آنان، آثار قدیمی و باستانی منتسب به آنان، جغرافیای مربوط به این قوم، پیشینه تاریخی مربوط به آنان، اقتصاد روستایی آنان، آداب و رسوم آنان در زمینه ازدواج و سایر مسایل اجتماعی، جشن‌ها و اعیاد آنان، اعتقادات دینی و مذهبی ایشان، تفریحات و بازی‌های محلی آنان، ترانه‌های کردی، افسانه‌ها و اساطیر مربوط به آنان، معرفی زیارت‌گاه‌ها و اماکن مقدس آن‌ها و برخی دیگر از اطلاعات مربوط به این قوم پرداخته است.

  موجود نیست