دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

علوم انسانی    (۹۱۹ کالا موجود است.)

 • کلیدهای تخلیه هیجانی در کودکان

  کلیدهای تخلیه هیجانی در کودکان

  این کتاب با ارایه اطلاعاتی قابل فهم و کاربردی، دوره آموزشی دوازده جلسه ای تخلیه هیجانی، داستان های تخلیه هیجانی و سفرهای خیالی، به رفع مشکلات والدین و مربیان کمک می کند. راهکارهای این کتاب هم برای بزرگسالان و هم کودکان و نوجوانان توصیه می شود. کتاب پیش رو در چهار فصل تنظیم شده است. در فصل اول، هیجان و مولفه ها و دیگر موضوعات مرتبط با هیجان را مطرح و در فصل دوم دوره های آموزش تخلیه هیجانی را در سلسله جلساتی بیان می کند و در فصل سوم و چهارم به ارائه مطالب مرتبط می پردازد.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای رفتار با کودک یک ساله
  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای رفتار با کودک دو ساله

  کلیدهای رفتار با کودک دو ساله

  کتاب حاضر شماره دیگری است از مجموعه کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان. نویسنده در این کتاب ضمن بررسی مراحل رشد کودک پس از دو سالگی از قبیل مهارتهای حرکتی، ارتباطی و عاطفی راهکارهایی به والدین عرضه میکند تا با مشکلات رفتاری احتمالی فرزند دو ساله خویش آگاهانه روبه رو شوند. عناوین بخشهای اصلی کتاب عبارت است از: فرزند دو ساله شما چگونه رشد و تغییر خواهد کرد، سبک مزاجی و رفتارها و بدرفتاریهای خاص کودکان دو ساله.

  ۹۵,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای رفتار با کودک چهار ساله

  کلیدهای رفتار با کودک چهار ساله

  نگارنده در کتاب اطلاعاتی و راهنمایی هایی به منظور شناخت روحیات کودکان چهار ساله، خواب و روش مثبت گفت و گو با کودکان چهار ساله را مطرح نموده است. چگونگی ارتباط کودکان با دیگران، رشد کودک چهار ساله، پرورش مهارت ها کودک، چالش های خاص والدین، همراهی با دیگران و بازی و یادگیری از دیگر مباحث این کتاب هستند.

  ۱۱۰,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای رفتار با کودک پنج ساله
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای رفتار با کودک سه ساله

  کلیدهای رفتار با کودک سه ساله

  در این کتاب یک پزشک متخصص اطفال، دنیای کودک سه ساله را با توجه به جنبه های حرکتی، رشد عاطفی و زبانی، رشد رفتاری و سرشت او تشریح می کند و درباره انضباط، روابط با اطرافیان و نیز برنامه های پیش دبستانی راه کارهایی عرضه می نماید. بخش اول به آشنایی با دنیای درونی کودک اختصاص یافته است. در این بخش رشد حرکتی، گفتاری و عاطفی، توانایی های ادراکی و نوع خلق و خوی کودک بررسی شده است. در بخش دوم موارد عملی مانند تغذیه، خواب، بازی و ایمنی، نظم و ترتیب، روابط با دیگران، عزت نفس، تولد نوزاد جدید و مشکلات رفتاری تشریح می شود. در این بخش، چندین فصل به تشریح راه های پرورش کودک تیز هوش، خلاق و علاقه مند به یادگیری اختصاص یافته است.

  ۱۰۵,۰۰۰ ريال
 • گزیده ای از برای روابط بهتر کاری نکنید

  گزیده ای از برای روابط بهتر کاری نکنید

  مجموعه حاضر، شامل سخنان درربار امام جواد (ع) اعم از ادعیه و مناظرات آن حضرت با برخی از مخالفان، کلمات توحیدی و برگزیده ای از گفتار آن حضرت می باشد. از عناوین اصلی این کتاب می توان به سرفصل های ادوار زندگی امام جواد؛ تاخیر در ولادت امام جواد؛ با برکت ترین فرزند برای شیعیان؛ امام جواد در زمان پدر بزرگوارش؛ تصریح به امامت حضرت جواد؛ امام جواد و بیان فضیلت زیارت پدر بزرگوارش؛ امام جواد و عشق و محبت به حضرت زهرا؛ امام جواد و سخن از امام مهدی؛ امام جواد در زمان حکومت مامون؛ امام جواد در زمان حکومت معتصم عباسی؛ اقدامات امام جواد در تبیین اسلام اصیل؛ امام هادی و خبر شهادت پدر و محل دفن امام جواد (ع) اشاره کرد.

  موجود نیست
 • بازی را جدی بگیرید: بازی و اسباب بازی
  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • انگیزه های بزرگ برای دانشمندان کوچک: راه کارهای افزایش انگیزه تحصیلی در کودکان
  ۱۱,۰۰۰ ريال