دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

علوم رفتاری    (۱۲۸ کالا موجود است.)

 • پشت میز رضایت بنشینید: راهکاره های افزایش رضایت شغلی

  پشت میز رضایت بنشینید: راهکاره های افزایش رضایت شغلی

  بسیار به جا خواهد بود که انسان گاهی درباره ی لذتی که از کار احساس می کند، یا درباره ی مناسب بودن سمتی که در آن به انجام وظیفه می پردازد، یا درخصوص اهمیتی که کار در زندگی او دارد، خوب بیندیشد؛ آیا کارتان شما را ارضا می کند؟ از سمتی که دارید، احساس غرور می کنید؟ آیا زندگی بهتری را آرزو می کنید؟ در کنار نکات مثبت این نظرخواهی، در صورتی که این بازنگری تداوم داشته باشد، و بخش مهمی از وقت شما را در هنگام کار یا به طور کلی در زندگی تان اشغال کند، باید در این خصوص تامل بیش تری کنید. چرا که فرو رفتن در افکار مستمر بی حاصل، به سلامت روابط دوستانه و منزلت شما لطمه می زند. در همین راستا نگارنده در کتاب حاضر نشان می دهد که چگونه افراد می توانند محیط کار خویش را بهتر و دل پذیرتر سازند. در کتاب مطالبی از این دست فراهم آمده است: دلایل قابل قبول و بهانه های نامقبول برای استعفا دادن، روش هایی برای آن که در وضع خویش تحولی به وجود آورید و شغل خود را احیا و بازسازی کنید، شیوه هایی که برای اصلاح کارتان در دسترس شما است و... کتاب در چهار بخش با عناوین "این ناراحتی از کجا شروع می شود؟"، فرار از شغل کنونی تان"، "روح تازه ای در شغل خود بدمید" و "درجا زدن مثبت" تنظیم شده است.

  ۲۳,۰۰۰ ريال
 • مدیریت برنامه ریزی و زمان

  مدیریت برنامه ریزی و زمان

  در کتاب حاضر با اتکا به تعالیم مذهبی، اطلاعاتی را درباره ی برنامه ریزی با هدف تحصیل و آموختن دانش، نیز مدیریت زمان با راهبردهای استفاده ی بهینه طلاب از زمان مطرح شده است. سرفصل های مهم کتاب عبارتند از: بخش اول: برنامه ریزی، شامل مباحثی همچون: تعریف برنامه ریزی، آثار و ضرورت برنامه ریزی، مراحل برنامه ریزی، و ... بخش دوم: مدیریت زمان یا راهبرد استفاده بهینه طلاب از زمان، شامل مباحثی همچون: تعریف مدیریت زمان ، مزایا و فواید مدیریت زمان، بررسی و تبیین برخی عوامل اتلاف وقت، برخی از علل و راه های درمان بی نظمی و ... از جمله برای مراحل برنامه ریزی این نکات ذکر گردیده است: ۱- تعیین اهداف اصلی و فرعی، ۲- فهرست کردن خواسته ها و نیازهای لازم، ۳- فهرست کردن وظایف و کارها و فعالیت های لازم برای وصول به اهداف، ۴- تعیین اولویت ها و ارزش گذاری فهرست های یاد شده، ۵- زمان سنجی برای هریک از نیازها و فعالیت ها، ۶- چینش مهم ترین وظایف و کارها و نیازها در ساعات شبانه روز، و اوقات هفته و ماه و سال، ۷- اجرای آزمایشی برنامه و تصحیح و تکمیل آن پس از اجرای یک ماهه، ۸- ارزیابی پی درپی برنامه.

  ۷,۰۰۰ ريال
 • فرزندان قانون: روش های نظم آموزی به کودکان

  فرزندان قانون: روش های نظم آموزی به کودکان

  نگارنده در این اثر می کوشد به بررسی تاثیرات نظم و انضباط در شخصیت کودکان و راه های داشتن فرزندان با نظم و نقش آن در موفقیت های بزرگسالی بپردازد. فصل نخست این کتاب با عنوان برچسب زدن ممنوع به موضوعاتی مانند خود پنداره در کودکان و مهم ترین عوامل شکل دهی این ماجرا در کودک می پردازد. فصل دوم این کتاب پیرامون نظم آموزی به کودکان است که اصول نظم آموزی به کودکان را در قالب ۱۰ محور مانند ابراز محبت به کودکان، تناسب قوانین با سن کودک، الگودهی به کودکان و ثبات و پرهیز از دو دلی را مطرح می کند. فصل سوم این کتاب دارای عنوان «گام به گام از رویای نظم تا خود نظم» است. این فصل ۱۰ گام عملی نظم آموزی را توضیح داده که در گام نخست رفتاری را که می خواهید تغییر دهید تبیین می شود. فصل چهارم کتاب فرزندان قانون دارای عنوان راه های تربیت کودک سر به ریز است که دارای موضوعاتی مانند «به کودک خود احترام بگذارید»، «از امر و نهی صرف بپرهیزید»، «به کودکان حق سخن گفتن بدهید» و «دلیل مقررات را توضیح دهید» است. فصل پنجم این کتاب دارای عنوان «چگونه برگ جریمه صادر کنیم» است که در این فصل به طور کلی نحوه برخورد با بی انضباطی کودکان توضیح داده شده است.

  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • دانستنی از جنس ندانستنی
  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • ترسی بود ترسی نبود: ترس کودک عوامل، راه کارهای پیشگیری و درمان
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • این رشته سر دراز دارد: مهارت های انتخاب رشته تحصیلی و شغل
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • خودی نشان بدهید: مهارت ابراز وجود

  خودی نشان بدهید: مهارت ابراز وجود

  اگر شما هم وقتی‌که در یک جمع هستید و نکته‌ای به ذهنتان می‌رسد، از ترس بی‌اهمیت بودن، از گفتنش خودداری می‌کنید، یا زمانی که کسی خواسته‌ای نامعقول از شما دارد، از ترس طردشدن از جانب او تن به خواسته‌اش می‌دهید، یا اینکه وقتی از دست همسرتان دلخورید نمی‌توانید جلوی آتش خشم و احساسات خود را بگیرید و او را موردحمله کلامی قرار ندهید، در همه این حالات شما یک مشکل‌دارید: ناتوانی در ابراز وجود. معمولا فکر می‌کنیم ابراز وجود، موجب غرور و خودپرستی و نادیده گرفتن دیگران می‌شود، درصورتی‌که ابراز وجود، نحوه صحیح بیان خواسته‌ها و تمایلات و برقراری ارتباطی سالم است. ابراز وجود نکردن فرد را در برزخی میان خودبزرگ‌بینی و خودکوچک بینی قرار می‌دهد که دائما بین این دو حالت در نوسان است. کتاب خودی نشان دهید، راهکاری است برای اصلاح رفتارهای میان فردی و بهبود سلامت زندگی.

  ۱۷,۰۰۰ ريال
 • حسابی مصرف کنیم
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • این هوش دست یافتنی: راهکارهای تقویت هوش هیجانی
  ۲۰,۰۰۰ ريال