دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

علوم رفتاری    (۱۲۸ کالا موجود است.)

 • زود پیر می شویم، دیر عاقل: سی نکته واقعی که لازم است همین حالا بدانید
  موجود نیست
 • جوان شادی و رضایت از زندگی
  ۳۸,۰۰۰ ريال
 • کشف حجاب از کشف حجاب

  کشف حجاب از کشف حجاب

  گزیده: تاریخ هرشهر بخشی از هویت آن است و بازشناسی اتفاقات و شخصیت های ان شهر در واقع باعث تقویت این هویت است. یکی از این جریانات و شخصیت های مرتبط با آن مسئله کشف حجاب رضاخان و تجمع علماء و روحانیون در مسجد گوهرشاد و موضع گیری آنها در مقابل این عمل شاه بود. تاریخ نویسان ریشه کشف حجاب را مربوط به دوران سلطنت ناصرالدین شاه دانسته و معتقدند رضاخان در نظر داشت تا به واسطه عملی کردن این برنامه اصلاحاتی خود به دنبال متحدالشکل کردن لباس، طلایه دار فرهنگ و تمدن در منطقه شود. در این کتاب که مجموعه ای است از مقالات همایش بزرگداشت قیام مسجد گوهرشاد، به بررسی مسئله کشف حجاب و تاثیر آن بر جامعه آن زمان پرداخته شده است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • قناعت و سلامت روان

  قناعت و سلامت روان

  این کتاب به تبیین اهمیت قناعت و رابطه آن با یکی از مولفه های سلامت روان، یعنی حرمت خود می پردازد. در بخش نخست این کتاب مباحثی چون: تبیین مفهوم قناعت و بیان رابطه آن با اسراف، اشاره به گستره یا انواع قناعت، آثار روانشناختی قناعت و عوامل موثر آن مطرح شده است. در بخش دوم مفهوم حرمت خود، عوامل تاثیرگذار بر حرمت خود و رابطه آن با عزت نفس ؛ و در بخش سوم نیز با توجه به مباحث پیشین به نقش سلامت روان با ارایه پرسش نامه ها و روشهای آماری می پردازد.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • دختران و مزاحمتها
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • پرسش ها و پاسخ ها: دفتر چهل و ششم (آراستگی و مدگرایی) (جلد ۴۶)

  پرسش ها و پاسخ ها: دفتر چهل و ششم (آراستگی و مدگرایی) (جلد ۴۶)

  دین مبین اسلام به عنوان دینی جامع و جاودان، با گرایش‏های ذاتی آدمی مانند تنوع‏طلبی و خودآرایی و زیبایی‏پسندی مخالفت نکرده، بلکه با بیان چارچوب‏ها و ایجاد بینش در ارائه الگوی عملی به این گرایش‏های درونی جهت و عمق بخشیده است. از این او در مصارف دینی دانشجویان درباره مدگرایی و تبیین دیدگاه اسلام درباره آراستگی شده است. با توجه به اینکه در حوزه پوشش و آرایش، آثار منتشر اندک و انگشت‏شمار است، امید است این کتاب، به سهم خود از خلا موجود بکاهد و بر آگاهی جوانان و دانشجویان بیفزاید. انسان همواره در دوران نوجوانی و جوانی، تنوع‏طلب، نوگرا و لذت‏خواه است و یکی از حیطه‏ها و قلمروهای این تنوع‏طلبی، تنوع‏طلبی در پوشش و زینت است. این کتاب در سه فصل «آراستگی»، «مدگرایی» و «احکام آراستگی و مدگرایی»، به ۶۱ سئوال دانشجویان در این خصوص پاسخ می دهد. آراستگی، آراستگی در سیره پیشوایان، اصول آراستگی، حیاء و آراستگی، آرایش صورت، پوشش بانوان، پوشش مشکی، ناخن بلند، داشتن انگشتر، انگشتر طلا، استعمال عطر، مدل کفش، ماهیت مدگرایی، مدگرایی در ایران، معیار مدگرایی، انگیزه‏های اجتماعی و روانشناختی مدگرایی، پیامدهای منفی مدگرایی، تعریف لباس شهرت، حکم لباس شهرت و دیگر احکام پوشش و زینت‏ آلات از جمله مباحثی که به آن پرداخته شده است.

  ۳۸,۰۰۰ ريال
 • چی شد چادری شدم؟

  چی شد چادری شدم؟

  کتاب چی شد چادری شدم، بخشی از مجموعه خاطراتی است که به فراخوان یک وبلاگ برای ارسال خاطرات از نحوه چادری شدن خود، جواب مثبت داده بودند. وبلاگ «من و چادرم خاطره ها» در شهریور ماه سال ۹۰ با اعلام فراخوانی از همه دختران و بانوان ایرانی خواست تا خاطرات خود را از نحوه چادری شدنشان برای این وبلاگ ارسال کنند. استقبال از این فراخوان و بازخوردهای مثبتی که از تاثیر خواندن این خاطره ها به مدیر وبلاگ می رسید، موجب شد تا بخشی از این خاطرات در اردیبهشت امسال در قالب کتابی منتشر شود. اگرچه این کتاب به صورت کاملا خصوصی و مردمی روانه بازار شده بود اما به شدت مورد توجه قرار گرفت و همین امر باعث شد تا مولف آن اقدام به تجدید چاپ آن کند هرچند که گرانی کاغذ موجب شد این کار با تاخیر صورت گیرد. عالیا نراقی عراقی در مقدمه کتاب چی شد چادری شدم آورده است: همیشه با خود فکر می کردم ای کاش همه آن ها که قدر چادر خود را می دانند و عاشقانه دوستش دارند از خاطره انتخاب خود بگویند تا هر کس در هر شرایطی که هست، یک نفر را هم شرایط خود ببیند که در این مسیر و برای این انتخاب حرکت کرده و به جوابی که برای او قانع کننده بوده، رسیده است. آرزو داشتم این دلایل را همه بشنوند: افرادی که قدر چادر خود را نمی دانند، افرادی که در انتخاب حجاب برتر مرددند، افرادی که درین باره دچار سوء تفاهم شده اند، خانواده هایی که می خواهند برای این انتخاب به فرزندان خود کمک کنند و...

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • گل عفاف
  ۸,۰۰۰ ريال
 • من یک مدیر هستم
  ۱۷,۰۰۰ ريال