دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

روان شناسی    (۷۴ کالا موجود است.)

 • کلیدهای مراقبت از نوزاد از تولد تا یک سالگی

  کلیدهای مراقبت از نوزاد از تولد تا یک سالگی

  این کتاب همه چیز درباره اولین سال زندگی نوزاد و پیشنهادها و نصایحی در تمام موارد رشد فیزیکی، احساسی و اجتماعی او را در اختیار والدین قرار می دهد. سال اول زندگی فرزندتان علاوه بر این که چالش برانگیز، خستگی آور، گیج کننده و شگفت انگیز به شمار می آید، مفرح و دلچسب نیز باید باشد. برخی از رویدادهای مهم رشد حرکتی در این دوره عبارت اند از: تولد تا ا ماهگی: چرخش پهلو به پهلوی سر، ۴-۲ ماهگی: شنای کوچولو، ۵-۲ ماهگی، ضربه زدن به اشیاء و زدن دست ها به یک دیگر، ۷-۳ ماهگی: غلتیدن و قاپیدن، و ۱۲-۶ ماهگی: حرکت به صورت چهار دست و پا. نگارنده در این کتاب برخی مطالب درباره اولین سال زندگی نوزاد و پیشنهادها و نصایحی در تمام موارد رشد فیزیکی، احساسی و اجتماعی او را در اختیار والدین قرار می دهد. بحث هایی درباره خواب، بچه بدخلق و نق نقو، سفر با کودک، تغذیه با شیر مادر، امنیت و ایمنی برای کودک، زمان بازی، در بیماری و در سلامت، و حمام کردن و بعد از آن برخی از عناوین مطالب کتاب هستند. خانم تکلا اس. نی، هم چنین نویسنده کتاب «قلمرو مامان؛ مشکلات مسیر پرورش فرزند» و دارای ستونی هفتگی به همین نام در روزنامه پالوآلتو است. مقالات و نوشته های او در مورد رشد و تکامل کودک در مجله های گفتگوهای بچه گانه، راهنمای کودک، پرورش کودک، تایم والدین، وقایع نامه سانفرانسیسکو، زن شاغل و دیگر نشریات به چاپ رسیده و مقالات او درباره فناوری برنده جایزه های بین المللی شده است.

  ۱۳۰,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای کشف و پرورش استعداد در کودکان
  ۸۳,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای عادت دادن فرزند به کار در خانه

  کلیدهای عادت دادن فرزند به کار در خانه

  در این کتاب نکته هایی برای والدین به منظور تربیت و عادت دادن فرزندان در مشارکت کارهای منزل آورده شده همچنین به مهارت های زندگی تا هجده سالگی اشاره گردیده است. افزون بر آن، درکتاب، مباحثی مانند تعیین اهداف و شناخت زمان یادگیری، جلسه های خانوادگی، تئوری های نهفته و ناگفته برای ایجاد بنیان اساسی و مستحکم خانوادگی، با هدف کمک به پرورش کودکان مستقل و مسئول، پیشنهاد می شود. به تصریح کتاب: "پژوهش روی ۲۵۰ کودک، نشان داده که بیش از ۹۷ درصد آنان احساس می کنند باید در کارهای خانه همکاری کنند.... آموختن کارهای مختلف خانه به کودکان، نتایج سودمند و امتیازهای زیادی در پی خواهد داشت، از جمله این که احساس احترام به خود و تعلق داشتن به خانواده را در آن ها تا حدود زیادی افزایش می دهد، باعث می شود که ایشان مهارت های لازم برای زندگی بزرگسالی در اجتماع را بیاموزند، الگوهای موفق در پرورش استقلال و اتکا به خود را در آنان ایجاد می کند و نیز کودکان انجام سریع و بهینه کار را می آموزند همچنین در آنان آگاهی بیشتری از ارزش اشیا و قدردانی بیشتری از تلاش های دیگران به وجود خواهد آمد".

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • پنجاه روش ساده برای علاقه مند کردن فرزند به مطالعه

  پنجاه روش ساده برای علاقه مند کردن فرزند به مطالعه

  کتاب حاضر، شامل ادعیه و گزیده ای از کلمات و سخنان گهربار حضرت موسی بن جعفر (ع) می باشد. عناوین اصلی کتاب شامل: مقدمه ی دفتر؛ مقدمه ی مولف؛ ادوار زندگی امام کاظم؛ امام در دوران خلافت منصور عباسی؛ امام در دوران خلافت مهدی عباسی؛ امام در دوران خلافت هادی؛ امام در خلافت هارون؛ عملکرد امام در دوران حکومت خلفاء؛ شهادت آن حضرت؛ نگاهی گذرا به تعدادی از شاگردان آن حضرت؛ نیایش ها و ادعیه ی آن حضرت؛ گزیده ای از گفتار آن حضرت؛ اشعاری در مدح آن حضرت؛ شعله ی روی او آتش افروز، عاشق کوی او چون سمندر؛ ملک بر عصمتش تقدیس گوید، فلک بر رفعتش اقرار دارد؛ نهم معصوم دین از آل طاها، امام هفتمین موسی بن جعفر؛ پاورقی

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • چهل نکته کلیدی برای شیر دادن به نوزاد
  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای پرورش مهارت های اساسی زندگی در کودکان و نوجوانان

  کلیدهای پرورش مهارت های اساسی زندگی در کودکان و نوجوانان

  نویسنده در این کتاب، با استفاده از روش ها و مثال های کاربردی - اساسی ترین مهارت هایی را که کودکان برای موفقیت در زندگی باید فراگیرند، معرفی و تشریح نموده است. هر فصل کتاب به معرفی یک مهارت اختصاص یافته که عبارت اند از: "مهارت های زندگی و ارتباط تکنولوژی"، "اعتماد به نفس"، "انگیزه"، "تلاش"، "مسئولیت پذیری"، "خلاقیت"، "پشتکار"، "توجه به دیگران"، "کار گروهی"، "عقل سلیم"، "حل مشکلات "و "تمرکز".

  ۱۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای گفتن و شنیدن با کودکان و نوجوانان

  کلیدهای گفتن و شنیدن با کودکان و نوجوانان

  کتاب متضن نکته ها و راه کارهایی است به منظور چگونگی و مهارت برقراری ارتباط با کودکان و نوجوانان که در کنار آن رفتار ناشایست اولیا با فرزندان نیز - با شواهد و نمونه های بسیار - مطرح می گردد .کتاب با تصاویر کارتونی متعدد همراه بوده که در آن دو شیوه "رفتار غلط " و برخورد صحیح نشان داده شده است" .آدل فابر "و "الین مازلیش "- نویسندگان کتاب - درباره اهداف این کتاب یادآور می شوند: "... ما می خواهیم راهی برای محترم شمردن نیازهای کودکانمان و نیز محترم شمرده شدن نیازهای خودمان بیابیم .ما می خواهیم راهی برای مسئول بودن کودکانمان و ایجاد امکان دوست داشتن برای آنها بیابیم .ما می خواهیم دایره صحبت های غیر مفیدی را که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده و با میراث های متفاوتی به کودکان ما سپرده می شود، بشکنیم و راهی برای گفت و گو بیابیم که آنان بتوانند برای بقیه عمرشان، با دوستانشان، همکارانشان، والدینشان، همرانشان و نیز یک روز با کودکانشان، از آن استفاده کنند ."عناوین اصلی کتاب از این قرار است : "چگونه به کودکان کمک کنیم تا با احساسات خود کنار بیایند؟"، "جلب همکاری"، "جایگزین های تنبیه"، "تشویق به استقلال"، "تحسین و تمجید " و "آزاد کردن کودکان از نقش بازی کردن".

  ۱۲۵,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای پرورش خلاقیت هنری در کودکان و نوجوانان
  ۱۳۵,۰۰۰ ريال
 • کلیدهای تخلیه هیجانی در کودکان

  کلیدهای تخلیه هیجانی در کودکان

  این کتاب با ارایه اطلاعاتی قابل فهم و کاربردی، دوره آموزشی دوازده جلسه ای تخلیه هیجانی، داستان های تخلیه هیجانی و سفرهای خیالی، به رفع مشکلات والدین و مربیان کمک می کند. راهکارهای این کتاب هم برای بزرگسالان و هم کودکان و نوجوانان توصیه می شود. کتاب پیش رو در چهار فصل تنظیم شده است. در فصل اول، هیجان و مولفه ها و دیگر موضوعات مرتبط با هیجان را مطرح و در فصل دوم دوره های آموزش تخلیه هیجانی را در سلسله جلساتی بیان می کند و در فصل سوم و چهارم به ارائه مطالب مرتبط می پردازد.

  ۵۰,۰۰۰ ريال