دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

خانواده و مهارتهای زندگی    (۵۴ کالا موجود است.)

 • پرسش ها و پاسخ ها: دفتر چهل و ششم (آراستگی و مدگرایی) (جلد ۴۶)

  پرسش ها و پاسخ ها: دفتر چهل و ششم (آراستگی و مدگرایی) (جلد ۴۶)

  دین مبین اسلام به عنوان دینی جامع و جاودان، با گرایش‏های ذاتی آدمی مانند تنوع‏طلبی و خودآرایی و زیبایی‏پسندی مخالفت نکرده، بلکه با بیان چارچوب‏ها و ایجاد بینش در ارائه الگوی عملی به این گرایش‏های درونی جهت و عمق بخشیده است. از این او در مصارف دینی دانشجویان درباره مدگرایی و تبیین دیدگاه اسلام درباره آراستگی شده است. با توجه به اینکه در حوزه پوشش و آرایش، آثار منتشر اندک و انگشت‏شمار است، امید است این کتاب، به سهم خود از خلا موجود بکاهد و بر آگاهی جوانان و دانشجویان بیفزاید. انسان همواره در دوران نوجوانی و جوانی، تنوع‏طلب، نوگرا و لذت‏خواه است و یکی از حیطه‏ها و قلمروهای این تنوع‏طلبی، تنوع‏طلبی در پوشش و زینت است. این کتاب در سه فصل «آراستگی»، «مدگرایی» و «احکام آراستگی و مدگرایی»، به ۶۱ سئوال دانشجویان در این خصوص پاسخ می دهد. آراستگی، آراستگی در سیره پیشوایان، اصول آراستگی، حیاء و آراستگی، آرایش صورت، پوشش بانوان، پوشش مشکی، ناخن بلند، داشتن انگشتر، انگشتر طلا، استعمال عطر، مدل کفش، ماهیت مدگرایی، مدگرایی در ایران، معیار مدگرایی، انگیزه‏های اجتماعی و روانشناختی مدگرایی، پیامدهای منفی مدگرایی، تعریف لباس شهرت، حکم لباس شهرت و دیگر احکام پوشش و زینت‏ آلات از جمله مباحثی که به آن پرداخته شده است.

  ۳۸,۰۰۰ ريال
 • چی شد چادری شدم؟

  چی شد چادری شدم؟

  کتاب چی شد چادری شدم، بخشی از مجموعه خاطراتی است که به فراخوان یک وبلاگ برای ارسال خاطرات از نحوه چادری شدن خود، جواب مثبت داده بودند. وبلاگ «من و چادرم خاطره ها» در شهریور ماه سال ۹۰ با اعلام فراخوانی از همه دختران و بانوان ایرانی خواست تا خاطرات خود را از نحوه چادری شدنشان برای این وبلاگ ارسال کنند. استقبال از این فراخوان و بازخوردهای مثبتی که از تاثیر خواندن این خاطره ها به مدیر وبلاگ می رسید، موجب شد تا بخشی از این خاطرات در اردیبهشت امسال در قالب کتابی منتشر شود. اگرچه این کتاب به صورت کاملا خصوصی و مردمی روانه بازار شده بود اما به شدت مورد توجه قرار گرفت و همین امر باعث شد تا مولف آن اقدام به تجدید چاپ آن کند هرچند که گرانی کاغذ موجب شد این کار با تاخیر صورت گیرد. عالیا نراقی عراقی در مقدمه کتاب چی شد چادری شدم آورده است: همیشه با خود فکر می کردم ای کاش همه آن ها که قدر چادر خود را می دانند و عاشقانه دوستش دارند از خاطره انتخاب خود بگویند تا هر کس در هر شرایطی که هست، یک نفر را هم شرایط خود ببیند که در این مسیر و برای این انتخاب حرکت کرده و به جوابی که برای او قانع کننده بوده، رسیده است. آرزو داشتم این دلایل را همه بشنوند: افرادی که قدر چادر خود را نمی دانند، افرادی که در انتخاب حجاب برتر مرددند، افرادی که درین باره دچار سوء تفاهم شده اند، خانواده هایی که می خواهند برای این انتخاب به فرزندان خود کمک کنند و...

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • گل عفاف
  ۸,۰۰۰ ريال
 • من یک مدیر هستم
  ۱۷,۰۰۰ ريال
 • زن، ستم تاریخی، ستم برابری
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • حجاب از دیدگاه قرآن و سنت
  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • مشق آزاد :کارکردها و فلسفه حجاب (جلد ۳۳)

  مشق آزاد :کارکردها و فلسفه حجاب (جلد ۳۳)

  کتاب حاضر یکی از ده ها کتاب عضو خانواده ای به نام مشق آزاد است که کانون اندیشه جوان آن ها را اندیشیده، نوشته و چاپ کرده است. هر کدام از این کتاب ها مانند شمعی است که می کوشد در روشنی بخشی بیشتر به گوشه ای از تاریکی های ذهن ما، نقش آفرین باشد.گوشه های تاریکی که بر اساس پژوهش ها و مشورت های انجام شده در کانون، مهم ترین دغدغه های فکری همسالان ما و شماست. ذهن هر کدام از ما، برای خودش هزار لایی دارد که ممکن است خیلی از گوشه های تاریکش با ذهن بغل دستی ما فرق داشته باشد.دلیل اصلی بازه رنگارنگ و از همه شکل مشق آزاد هم جز این نیست.

  ۵,۰۰۰ ريال
 • نشست تخصصی کشف حجاب

  نشست تخصصی کشف حجاب

  کتاب نشست تخصصی کشف حجاب در دو بخش تنظیم گردیده است. بخش اول، متن مقالات ارایه شده و پاسخ به سوالات حاضرین است. بخش دوم (ضمیمه)، قسمتی از مقدمه کتاب «تغییر لباس و کشف حجاب به روایت اسناد» است. این کتاب سال ۱۳۷۸ توسط مرکز بررسی اسناد تاریخی به چاپ رسیده است. بخش ضمیمه اشاره کوتاهی به ماجرای کشف حجاب رضاخانی و علل و انگیزه های آن دارد. سخنرانان این نشست و عناوین مقالات به ترتیب ارایه مقاله عبارتند از: ۱/ خانم مهستی ابوذر جمهری/ کشف حجاب؛ دومین پله ابتذال زن ایرانی. ۲/ خانم حوریه سعیدی/ کشف حجاب در خلال اسناد. ۳/ دکتر مهدی صلاح/ کشف حجاب در اندیشه تنی چند از منورالفکران و مقدمات اعلام کشف حجاب در ایران. ۴/ حجت الاسلام عبدالمجید معادیخواه/ فضای سیاسی ایران در کشف حجاب.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کارت کتاب صدفی برای گوهر
  ۳۰,۰۰۰ ريال