دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

خانواده و مهارتهای زندگی    (۵۴ کالا موجود است.)

 • نقش تاریخی زن از دیدگاه قرآن

  نقش تاریخی زن از دیدگاه قرآن

  گزیده: کتاب نقش تاریخی زن در قرآن به تحلیل نقش زن در ادوار مختلف تاریخی از جوامع باستانی و جاهلیت عربی تا دوران مدرن پرداخته و در نگاهی دیگر جایگاه زن از دیدگاه قرآن را در حوزه خانواده و اجتماع واکاوی می کند .معرفی زنان الگو در قرآن از دیگر بخش های این کتاب است که نقش برجسته ای در الگوسازی برای دختران جوان دارد. یکی از ارکان نهضت حضرت رسول(ص) احیای شخصیت زن و اعاده حیثیت انسانی او در جامعه و پایان دادن به طفیلی دانستن شخصیت زن بود که در طول تاریخ، جابران و جاهلان آن را حفظ کرده بودند . اسلام با افکار خرافی پلید شمردن زنان مبارزه و دوست داشتن زن را جزء اخلاق انبیا معرفی می کند. علت غایی آفرینش، انسان است، و مسئله جنسیت مطرح نیست، بلکه هر یک از زن و مرد برای یکدیگر آفریده شده اند. سطح کتاب پیش رو دانشجو است .این کتاب در سه فصل سامان یافته است. فصل اول: نقش زن در تاریخ فصل دوم: نقش زن از دیدگاه قرآن فصل سوم: زنان الگو در قرآن

  موجود نیست
 • صدف عفاف

  صدف عفاف

  اثربخشی ظاهر و باطن بر یکدیگر از ویژگی های عمومی انسان است، معمولا بین حجاب و پوشش ظاهری با عفت و بازداری باطنی، تاثیر و تاثر متقابلی وجود دارد؛ بدین ترتیب که، هرچه حجاب و پوشش ظاهری مناسب تر، تقویت و پرورش روحیه درونی عفت، نیز بیشتر؛ وبالعکس. به عبارت دیگر درون پاک، بیرونی پاک می پروراند و هرگز قلب پاک موجب بارور شدن میوه ناپاک نخواهد شد. نویسنده در این کتاب تلاش نموده است با تکیه بر منشور همیشه جاوید زندگانی بشر (قرآن کریم) پس از تبیین مفاهیم کلی، به جلوه های عفاف ورزی در بسترهایی چون مال، قلب، نگاه، رفتار، گفتار، پوشش و روابط جنسی بپردازد و خواننده را با محورهایی چون عوامل شکل گیری عفت در انسان، آثار و پیامدهای عفت گرایی، راهکارهای ترویج عفت و الگوهای قرآنی در این زمینه همراه سازد.

  موجود نیست
 • حجاب

  حجاب

  در این اثر در مجموع پانزده شبهه در دو بخش در مورد حجاب مورد ارزیابی و نقد قرار گرفته است. بخش اول: شبهات درباره دینی بودن حجاب بخش دوم: شبهات درباره حجاب دینی

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • حجاب چرا؟

  حجاب چرا؟

  حجاب یکی از احکام اسلامی است که به کارگیری و رعایت آن ضامن سلامت فردی و اجتماعی خواهد بود. با بررسی تاریخ و سرگذشت تمدن های گذشته درمی یابیم که اقوام گذشته نیز حفظ حجاب در میان مردم (خصوصا زنان) رواج داشته و افراد جامعه آن را پذیرفته و رعایت می کرده اند. اما در عصر حاضر که همه آن را به عنوان عصر پیشرفت و تکنولوژی و شکوفایی علم و تمدن می نامند، مخالفت های عجیبی با این حکم الهی و فطری صورت می گیرد. کشورهای غربی که همگی داعیه ی فرهنگ و آزادی دارند با تصویب قوانین سخت گیرانه، مانع از حضور دانش آموزان و دانش جویان محجبه در دانش گاه ها شده و سعی دارند تا فعالیت های آن ها را محدود کنند. در این میان، پاسخ به این سوال که "فلسفه ی حجاب چیست؟" و هم چنین، ارائه ی پاسخ های مناسب در مقابل شبهاتی که دشمنان اسلام در باره ی ضرورت حجاب مطرح می کنند، لازم ضروری است. کتاب «حجاب چرا؟»، به طرح کلی شبهاتی درباره حجاب پرداخته و با رویکردی دینی، سعی در ارایه پاسخ های مناسب به شبهات مذکور را دارد. این کتاب برگزیده نخستین جشنواره ملی حدیث حیا در سال ۱۳۹۰ نیز شده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • cd دفاع از حجاب یا برهنگی
  موجود نیست
 • عبرت آموز
  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • برای ریحانه
  ۴۸,۰۰۰ ريال
 • حجاب من: نگرشی ساده اما نو به موضوع حجاب

  حجاب من: نگرشی ساده اما نو به موضوع حجاب

  موضوع نوشتار حاضر، مباحثی درباره حجاب و جنبه های مذهبی و اسلامی آن است. نگارنده کوشیده است از منظری متفاوت و با بیانی ساده و روان، استدلال ها و بایستگی های حجاب را تحلیل کند و با نگاهی دینی، آموزه هایی چون حجاب و عشق و ازدواج و مباحث مرتبط را بررسی نماید. طرح تاریخچه ای مختصر از حجاب در دوران قبل و بعد از اسلام و پاسخ یافتن برای پرسش های معمول مذهبی درباره ضرورت های رعایت حجاب، از بخش هایی است که کتاب را خواندنی تر می کند. قابل ذکر است، کتاب حاضر برگزیده دومین همایش تحلیل از برگزیدگان و فعالان عفاف و حجاب سازمان تبلیغات اسلامی است.

  موجود نیست
 • فرشته با حجاب
  ۲۰,۰۰۰ ريال