دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

تحلیل سیاسی    (۱۳۲ کالا موجود است.)

 • جریان شناسی سیاسی در ایران
  ۲۲۰,۰۰۰ ريال
 • انقلاب اسلامی چالشها و بحرانها

  انقلاب اسلامی چالشها و بحرانها

  در این کتاب، در دو بخش "گفت و گوها "و "مقالات"، چالش‌ها و بحران‌های انقلاب اسلامی بحث و بررسی می‌شود .در بخش اول، انقلاب اسلامی و نسل دوم، تمدن‌سازی انقلاب اسلامی، وفاق سیاسی در جمهوری اسلامی و تئوری انقلاب اسلامی در مصاحبه با صاحب الزمان و اندیشمندان به بحث گذاشته شده است .در بخش دوم نیز مقالاتی در حوزه آسیب‌شناسی انقلاب در عصر تاویل، مسئله عادی شدن در انقلاب اسلامی، انقلاب و گسست اجتماعی، آسیب‌های انقلاب از منظر استاد مطهری و هفت نظریه درباره اصلاحات، فراهم آمده است . گفت و گوها با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، دکتر فرهنگ رجایی، دکتر داود فیرحی، و دکتر عماد افروغ است .

  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • نگاه از بیرون ۲: فتنه ۸۸ از نگاه تحلیل گران آمریکایی (دفتر دوم)

  نگاه از بیرون ۲: فتنه ۸۸ از نگاه تحلیل گران آمریکایی (دفتر دوم)

  بدون شک، فشار بی امان رسانه های بین المللی بخشی از «معادله قدرت » به شمار می آید. رسانه های غربی و عربی، بخشی از ائتلاف نامبارکی بودند که علیه مردم سالاری دینی ایران قیام کرده بود. بازخوانی، نقد و تحلیل آنها و توجه خاصشان به موضوع انتخابات ایران و دامن زدن به آن، ابعاد ناشناخته بین المللی این فتنه فرا گیر را آشکار می کند. حجم بالای نگاشته ها اعم از خبر، گزارش، تحلیل، مقاله و اخیرا حتی کتاب درباره انتخابات ایران بدون شک بیانگر جایگاه مهم و راهبردی ایران در روابط بین الملل است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • نگاه از بیرون ۱: فتنه ۸۸ از نگاه روزنامه نگاران خاورمیانه (دفتر اول)

  نگاه از بیرون ۱: فتنه ۸۸ از نگاه روزنامه نگاران خاورمیانه (دفتر اول)

  ایران و انتخاباتش تا مدتها تیتر اول رسانه ها بود. شعله های مدعیان دموکراسی غربی فقط پایگاه های بسیج را آتش نم یزد. نمرود زمان، آتشی جهانی تهیه دیده بود. منجنیق های آتش در ماهواره ها و شبکه های اجتماعی اینترنت، لحظه ای آرام و قرار نداشتند. توپخانه هایشان شبانه روزی شلیک میکرد و دنیا را در تب انتخابات ایران می سوزاند. مغز دنیا داغ کرده بود! آنقدر درباره ما و رای و انتخاب مان نوشتند که ا گر بخواهیم همه آثار منتشر شده را جمع آوری کنیم، بدون اغراق مثنوی هفتاد من خواهد شد.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • فتنه ۸۸: به روایت وبلاگ نویسان ارزشی

  فتنه ۸۸: به روایت وبلاگ نویسان ارزشی

  در فتنه سیاسی سال ۱۳۸۸ جبهه سایبری و وبلاگ‏ها و شبکه ‏های اجتماعی ارزشی و حز‏ب‏ اللهی، نقش مهمی در روشنگری، بیان حقایق و رو کردن ماهیت فتنه و فتنه‏ گران داشتند که متاسفانه در جایی ثبت نشد تا برای کسانی که می خواهند خیلی ساده، این حادثه تلخ و مهم تاریخ انقلاب اسامی را از زبان و قلم جوانان و دانشجویان واکاوی نمایند، قابل استفاده باشد. دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسامی با انتشار گزیده ‏ای از این مطالب وبلاگی در قالب کتاب، امکان استفاده را برای مخاطبان غیرمجازی نیز فراهم می ‏نماید تا اندکی از فعالیت ‏های مردمی و خودجوش در دفاع از انقلاب اسامی و آرمانهای امام خمینی رحمهالله علیه و شهدا در آزمون تاریخی و سرنوشت‏ ساز، ثبت و ضبط شود. این کتاب فقط بخش بسیار کوچکی از فعالیت ‏های سایبری نیروهای ارزشی و حزب ‏اللهی در ایام فتنه ۸۸ است که منتشر شده است.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • سیاست نامه: نامه های سیاسی - تاریخی

  سیاست نامه: نامه های سیاسی - تاریخی

  انقاب اسامی از ابتدای پیدایی تا کنون، با انواع و اقسام مخالفت ها و تقابل ها مواجه بوده است. طبعا آنجا که مخالفان دست به سلاح بردند و با شیوه های خشونت آمیز به مقابله با نظام جمهوری اسامی برخاستند، پاسخ متناسب را نیز دریافت داشتند. بزرگترین نمونه، به راه انداختن جنگ تحمیلی علیه ایران بود که در پی نافرجام ماندن انواع و اقسام غائله های داخلی به اجرا درآمد و البته در مقابل عزم و اراده پولادین فرزندان اسام و ایران، این نیز به شکست طراحان و مجریان آن انجامید.

  ۹۷,۰۰۰ ريال
 • سنابرق ۲: گزیده گفتارها و گفت و گوهای روشنگرانه اساتید برای تحلیل فتنه ۱۳۸۸

  سنابرق ۲: گزیده گفتارها و گفت و گوهای روشنگرانه اساتید برای تحلیل فتنه ۱۳۸۸

  بعد از جریان فتنه کسانی که اهل فکر و بحث و تحقیق و قلم بودند و احساس وظیفه میکردند، از زوایای مختلف این مساله را مورد بحث قرار دادند. حسن این بحثها این است که چون اغلب آنها مستند است، در منطق جهانی اسناد قابل ارائه دارد و این مساله اهمیت خاصی دارد. البته ما نه فرصت داریم و نه امکانات بررسی این اسناد برای ما فراهم است. اما شاید اجمالا بتوان از روی قرائن تحلیل هایی کرد و کلیاتی را به دست آورد؛ مخصوصا از راه موازینی که اسلام در اختیار ما گذاشته است و کمابیش هم این کارها انجام گرفته است. این هم زاویه ای است از این حادثه برای اینکه این حادثه را از لحاظ مبانی دینی، فکری و اعتقاد اسامی چگونه باید تحلیل کرد.

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • سنابرق ۱: گزیده گفتارها و گفت و گوهای روشنگرانه اساتید برای تحلیل فتنه ۱۳۸۸

  سنابرق ۱: گزیده گفتارها و گفت و گوهای روشنگرانه اساتید برای تحلیل فتنه ۱۳۸۸

  تاریخ را به دو شیوه می توان مطالعه ک رد: هم قصه وار و به قصد آفرین گفتن یا نفرین کردن؛ که شیوه خوبی است، ولی اصلا کافی نیست. روش دوم فقط قصه خوانی نیست و برای عبرت گرفتن است. عبر تگیری یعنی جوهر تاریخ را بشناسید و موارد مشابه را در دوران خود پیدا کنید و از سوراخی که افرادی در این دوره گزیده می شوند، شما گزیده نشوید. عبرت گرفتن از تاریخ یعنی مواجهه صحیح تجربه اندوزانه با تاریخ. برخی ممکن است بگویند که این یک نوع شبی هساز یست که غیر از عبرت است و در واقع نوعی تحریف تاریخ است.

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال