دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

تحلیل سیاسی    (۱۳۲ کالا موجود است.)

 • شکنجه گران می گویند
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • نظارت استصوابی یا استطلاعی(بررسی فقهی-حقوقی نظارت شورای نگهبان بر انتخابات)

  نظارت استصوابی یا استطلاعی(بررسی فقهی-حقوقی نظارت شورای نگهبان بر انتخابات)

  این کتاب به بررسی فقهی حقوقی «نظارت شورای نگهبان» بر انتخابات می پردازد و پژوهشی در قلمرو حقوق اساسی می باشد. بعد از طرح کلیات و تشریح مفاهیم، پیشینه حقوقی نظارت استصوابی و استطلاعی، فقه و نظارت استصوابی و استطلاعی به صورت بیان و نقد و بررسی دیدگاه فقها و ادله نظارت استصوابی از جمله دلایل فقهی و دلایل حقوقی بیان شده است. در فصول بعدی سوالات و دیدگاه های گوناگونی درباره تفسیر نظارت بر انتخابات، ماهیت و معیار شورای نگهبان، قلمرو نظارت شورای نگهبان در دو مبحث مرجع و نهاد ناظر و تشخیص صلاحیت و بالاخره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • نمایندگی مجلس - حقوق و وظایف

  نمایندگی مجلس - حقوق و وظایف

  در کشورهایی که تفکیک قوا صورت پذیرفته است، پارلمان قوه قانونگذاری را تشکیل می‌دهد. پارلمان در بیشتر کشورها از دو مجلس تشکیل می‌شود. یکی مجلسی که اعضای آن مستقیما توسط مردم انتخاب می‌شوند مانند مجلس شورای اسلامی ایران، مجلس عوام انگلستان، مجمع ملی فرانسه و مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا و دیگری مجلسی که اعضای آن با شرایط محدودتری و نه ضرورتا رای مردم انتخاب می‌شوند. امتیازی که نمایندگان مجلس از آن برخوردار می‌شوند که براساس آن نمی‌توان آنها را بدون اجازه مجلس به هر اتهامی بازداشت کرد.

  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • پاسخ به پیام نهضت آزادی
  ۵,۰۰۰ ريال
 • نقد و بررسی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران
  ۱۲۵,۰۰۰ ريال
 • عقاب علیه شیر
  ۱۲۹,۰۰۰ ريال
 • انتخابات نمایندگی مجلس

  انتخابات نمایندگی مجلس

  کتاب حاضر که در کمال اختصار نگاشته شده است اطلاعات خوبی در مورد انتخابات مجلس، پیشینه آن، فرایند و مراحل آن و قوانین مربوط به آن در اختیار خواننده قرار می دهد. نویسنده در فصل اول نگاهی تاریخی به مجلس نمایندگی در ایران دارد. در فصل دوم به کیفیت و فرایند برگزاری انتخابات در کشور اشاره داشته و مراحل قانونی آن را از قوانین مختلف انتخابات تا رسیدگی به صلاحیت ها، نظارت بر انتخابات و ... بیان می کند. در فصل سوم شرایط قانونی برای کاندیدا شدن را مطرح نموده و گزیده ای از فرمایشات حضرت امام را در مورد ویژگی های کاندیدای اصلح بیان می کند. در نهایت در فصل چهارم به بررسی شرایط رای دهندگان می پردازد.

  ۱۱,۰۰۰ ريال
 • اصلاح طلبان تجدید نظرطلب و پدرخوانده ها
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • صخره سخت
  ۳۷۰,۰۰۰ ريال