دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

جنبش های اسلامی و آزادیخواه    (۱۰۳ کالا موجود است.)

 • بچه های فلسطین

  بچه های فلسطین

  در کتاب «بچه های فلسطین»، هر داستان یک شخصیت کودک دارد، کودکی که قربانی حوادث و رویدادهای سیاسی است اما با وجود این برای به دست آوردن آینده ای روشن در مبارزه ها مشارکت می کند. همانند رمان های دیگر کنفانی، این داستان ها بر جبران وضعیت گذشته وطن گمشده به طور عملی تاکید می کنند و در عین حال با چنان استعدادی نگارش یافته اند که برای تمام جهانیان جذاب است. بر مبنای این گزارش، از جمله عناوین داستان های کتاب «بچه های فلسطین» می توان به «هدیه برای تعطیلات»، «نامه ای از رام الله»، «تفنگ ها در اردوگاه» و «ابوالحسن در کمین یک خودروی انگلیسی است»، اشاره کرد. فضاسازی ها و ترسیم فضاها در این مجموعه از داستان ها یکی از نقاط مثبت و شاید امتیازهای منحصر به فرد نویسنده باشد، به طوری که در مسیر مطالعه داستان ها احساس هم زاد پنداری با شخصیت ها به وجود می آید و در بخش هایی که از کودکان به طور مستقیم حرف زده می شود و نگاه شان به طور ناخواسته مخاطب این کودکان را با کودکان اطرافش همسان سازی و حتی بررسی می کند.

  ۴۶,۰۰۰ ريال
 • لبیک یا حسین: گفتارهای عاشورایی سید حسن نصرالله

  لبیک یا حسین: گفتارهای عاشورایی سید حسن نصرالله

  محمد رضا زائری در مقدمه کتاب می نویسد : «در میان گفتارهای حسینی سید حسن نصرالله، از همه مشهور تر و حماسی تر سخنرانی او در راهپیمایی کفن پوشان «مسیره الاکفان» است که به عبارت «لبیک یا حسین» شناخته می شود و همه او را در حالی که خود نیز کفن پوشیده بود و با حالتی حماسی و به یاد ماندنی شعار «لبیک یا حسین» را معنا می کرد به خاطر دارند. آشکار است که حس و حال بی نظیر و تکرار ناشدنی آن سخنرانی و فضای روانی و احساسی آن محیط را در قالب عبارات و کلمات نمی توان بیان کرد... انتشارات خیمه به عنوان ناشر تخصصی در حوزه عاشورا و مناسک آیینی از چند سال پیش قصد داشت به جهت اهمیت این موضوع و ارزش خاص سخنان عاشورایی دبیر کل حزب الله لبنان بخش هایی از این گفتارها را به زبان فارسی منتشر کند و خوشبختانه سر انجام این کار سامان یافت.» سید حسین مرکبی که ترجمه و گردآوری این سخنرانی ها را بر عهده داشته در بخش مقدمه مترجم می نویسد: « اگر حالا که این کتاب را دست گرفته اید محرم نزدیک است؛ توصیه می کنم امسال و سال های بعد سخنرانی شب عاشورای ایشان را از دست ندهید ... »

  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • این نقشه جعلی است

  این نقشه جعلی است

  کتاب «این نقشه جعلی است»، مروری بر تاریخ فلسطین از آغاز تا امروز است. این اثر، مشتمل بر چهار فصل کلی می باشد که عناوین آن ها عبارتند از: سرزمین پیامبران، فلسطین یک کادوی ناقابل، جغرافیایی کوچک برای تاریخ بزرگ، تاکتیکی به نام صلح. در فصل اول که روایت تاریخ فلسطین از ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح تا سال ۱۳۰۰ میلادی (رنسانس) می باشد، مطالبی با این عناوین به چشم می خورد: تجار پشم قرمز، یهود یا بنی اسرائیل، حکومتی درون حکومت، یهودیان در اورشلیم، دوستان نفرت انگیز و بازسازی پله های معراج. فصل دوم، بیان گر سال های ۱۳۰۰ تا ۱۹۴۸ میلادی می باشد و عناوین: خدمت رنسانس به یهود، جهان را به ما بسپارید، من متهم می کنم، سال آینده در اورشلیم، اخراج هرتزل از کاخ سلطنتی، نفوذ در امپراطوری، تفرقه بینداز و حکومت کن، یک کادوی ناقابل، انگلیسی های نجیب، ستون پنجم انگلیس و قدرت های قیم را در خود جای داده است. در فصل سوم، تاریخ فلسطین از سال ۱۹۲۰ تا ۱۹۶۷ میلادی را می خوانیم و شامل این عناوین می باشد: مبارزه شروع می شود، صاحبخانه جعلی، اعراب ساده دل و نیرنگ انگلیس، ندبه از آن ماست، یک قدم تا پیروزی، خیانت دوستان عرب، کتاب سفید از دولتی سیاه، هیتلر در خدمت صهیونیست، نازی های جدید، راکفلرها غسل تعمید می کنند، هدیه ۸/۵ میلیون دلاری، واژه جدیدی به نام اسرائیل، قرارداد صلح یا سند رسمیت، فلسطین در تهاجم دوست و دشمن، دولت های عربی و تهاجم همه جانبه، امیدهای واهی، ۱۶ سال برنامه ریزی برای یک حمله و چه کسی جنگ را آغاز کرد. فصل آخر که به بررسی تاریخ این منطقه از سال ۱۹۶۷ تا ۲۰۰۰ میلادی می پردازد، مشتمل بر عناوین: دوران طلایی قهرمانان، تاکتیکی به نام صلح، صلح نامه یا کارت امنیت اسرائیل، سپتامبر سیاه، مبارزه مکتبی به جای ناسیونالیسم عربی، مکانیزم فریب در صلح خاورمیانه و آغاز هزاره سوم: انتفاضه اوج می گیرد. در انتهای کتاب نیز چند عکس به همراه نقشه های مختلف از فلسطین و مناطق اشغال شده وحود دارد.

  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • اسلام و صلح جهانی
  ۸۱,۲۵۰ ريال
 • شیعه و سنی غوغای ساختگی
  موجود نیست
 • حرکت اسلامی سودان، تاریخ و اهداف از آغاز تا کنون
  موجود نیست
 • حرکت اسلامی معاصر الجزایر سرزمین قهرمانان اسلامی
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • حرکت های اسلامی معاصر
  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • بیداری اسلامی در تونس و رشد الغنوشی
  ۷۵,۰۰۰ ريال